Till innehåll
FC Gute - GAcup 2019 (25 - 27 jan 2019)
GAcup 2019 använder
Cupmate
GAcup 2019
Spelschema
Lag
Planer
Startsida
Information
Spelschema
Spelschema klasser
Öppen klass herrar aktiva - Restaurang Visborg (Öp herr A)
Öppen klass herrar motionärer - Restaurang Visborg (Öp h M)
Öppen klass mixed Aktiva - Julia Hultgren (Öp mix A)
Öppen klass Mixed motionärer - Julia Hultgren (Öp mix M)
Damjuniorer (00-02) - Lundgrens i Gräfsnäs (DJ)
Damseniorer - Lundgrens i Gräfsnäs (DamS)
Flickor 10/11 år (09/08) - Destination Gotland (F10/11)
Flickor 12 år (07) - Destination Gotland (F 12 )
Flickor 13 (06) ICA Nära Wisborg (F13)
Flickor 14/15 (05/04) - ICA Nära Wisborg (F14/15)
Flickor 16 år (03) - ICA Nära Wisborg (F 16)
Herr Seniorer A - Gotlands Allehanda (HsA)
Herr Seniorer B - Gotlands Allehanda (HsB)
Herr Seniorer C - Gotlands Allehanda (HsC)
Herrjuniorer 17 (02) - Gotlands Åkericentral (HJ 17)
Herrjuniorer 19 (00) - Gotlands Åkericentral (HJ 19)
Pojkar 10 år (09) - Destination Gotland (P10)
Pojkar 11 år (08) - Destination Gotland (P11)
Pojkar 12 år (07) - Destination Gotland (P12)
Pojkar 13 år (06) - McDonalds (P13)
Pojkar 14 år (05) - Handelsbanken Visby Öster (P14)
Pojkar 15 år (04) - Joda Bar & Kök (P15)
Pojkar 16 år (03) - Stenbergs Buss (P16)
Pojkar 9 år (10) - Destination Gotland (P9)
Veteraner herrar - Hultgrens Mark och Anläggning (VetH)
Planer
Databyrån Hemsehallen (Hem)
Databyrån Södervärn (Söd)
Databyrån Solklintshallen (Sol)
Databyrån Wisbygymnasiet (Wgy)
ICA Maxi Arena (IMA)
Anmälan
40 år
Sponsorer
Historia
Kontakt
Logga in
#438 - Sö 27 jan 04.00 - Öppen klass mixed Aktiva - Julia Hultgren Grupp A - Wgy
Vem står
0 - 4
Fc Puffs
Vem står:
1. Emil Eriksson
8. Mikaela Mohlin
9. Lena wallin
10. Angelica Eriksson
13. Mymma ponten
14. Jonas wallin
16. Tom Dahlström
23. Rina Silverflod
69. Oliva yttergren
94. Oscar Eriksson
Gry
Fc Puffs:
1. Jonas Karlsson
6. Gustav Nilsson
7. Rasmus Henriksson
10. Erika Henriksson
11. Linus Johansson
12. Kevin Andersson
13. Amy Lindqvist
14. Julia Nilsson
15. Roger Lindberg
19. Elin Friström
20. Theresa Pettersson
Tillbaka
Spelschema klasser
Öppen klass herrar aktiva - Restaurang Visborg (Öp herr A)
Öppen klass herrar motionärer - Restaurang Visborg (Öp h M)
Öppen klass mixed Aktiva - Julia Hultgren (Öp mix A)
Öppen klass Mixed motionärer - Julia Hultgren (Öp mix M)
Damjuniorer (00-02) - Lundgrens i Gräfsnäs (DJ)
Damseniorer - Lundgrens i Gräfsnäs (DamS)
Flickor 10/11 år (09/08) - Destination Gotland (F10/11)
Flickor 12 år (07) - Destination Gotland (F 12 )
Flickor 13 (06) ICA Nära Wisborg (F13)
Flickor 14/15 (05/04) - ICA Nära Wisborg (F14/15)
Flickor 16 år (03) - ICA Nära Wisborg (F 16)
Herr Seniorer A - Gotlands Allehanda (HsA)
Herr Seniorer B - Gotlands Allehanda (HsB)
Herr Seniorer C - Gotlands Allehanda (HsC)
Herrjuniorer 17 (02) - Gotlands Åkericentral (HJ 17)
Herrjuniorer 19 (00) - Gotlands Åkericentral (HJ 19)
Pojkar 10 år (09) - Destination Gotland (P10)
Pojkar 11 år (08) - Destination Gotland (P11)
Pojkar 12 år (07) - Destination Gotland (P12)
Pojkar 13 år (06) - McDonalds (P13)
Pojkar 14 år (05) - Handelsbanken Visby Öster (P14)
Pojkar 15 år (04) - Joda Bar & Kök (P15)
Pojkar 16 år (03) - Stenbergs Buss (P16)
Pojkar 9 år (10) - Destination Gotland (P9)
Veteraner herrar - Hultgrens Mark och Anläggning (VetH)
Planer
Databyrån Hemsehallen (Hem)
Databyrån Södervärn (Söd)
Databyrån Solklintshallen (Sol)
Databyrån Wisbygymnasiet (Wgy)
ICA Maxi Arena (IMA)
Sök lag
Sponsorer och Partners
Arrangörer
GAcup 2019 använder
Cupmate