Till innehåll
Älvsjö AIK IBF - Älvsjöcupen 2019 (3-5/5) (3 - 5 maj 2019)
Älvsjöcupen 2019 (3-5/5) använder
Cupmate
Älvsjöcupen 2019 (3-5/5)
Spelschema
Lag
Planer
Startsida
Information
Spelschema
Spelschema klasser
Flickor födda 03-04 (F03/F04)
Flickor födda 2005 (F05)
Flickor födda 2006 (F06)
Flickor födda 2007 (F07)
Flickor födda 2008 (F08)
Flickor födda 2009 (F09)
Pojkar födda 2004 (P04)
Pojkar födda 2005 (P05)
Pojkar födda 2006 (P06)
Pojkar födda 2007 (P07)
Pojkar födda 2008 (P08)
Pojkar födda 2009 (P09)
Planer
Brännkyrkahallen (Bränn 1)
Brännkyrkahallen lilla (Bränn 2)
Farstahallen plan 1 (Farsta 1)
Farstahallen plan 3 (Farsta 3)
Farstahallen plan 4 (Farsta 4)
Gubbängshallen (Gubb)
Högdalshallen (Hög)
Liljeholmen plan 1 (Lilj 1)
Liljeholmen plan 2 (Lilj 2)
Liljeholmen plan 3 (Lilj 3)
Sätrahallen (Sätra)
Skärholmshallen stora (Skär)
Skanstullshallen (Skans)
Västertorpshallen (Väst)
Vintervikshallen (Vinter)
Anmälan
Historia
Kontakt
Logga in
#225 - Sö 5 maj 16.15 - Flickor födda 2009 Grupp A - Bränn 1
Huddinge IK
Lag 2
Vaksala SK
Lag 1, Gul
Huddinge IK Lag 2:
2. Iva Galic
4. Lykke Öhman
5. Matilda Elfgren
10. Emilia Malmberg
11. Mia Galic
16. Saga Carlsson
17. Livia Persson Djedou
24. Saga Molander
27. Chanell Allstrin
28. Natalie Österblom
29. Thea Amelid
30. Olivia Idensjö
Vaksala SK Lag 1, Gul:
2. Molly Holmgren
3. Esther Hedren
4. Mira Collini
5. Svea Österman
7. Ethel Noppa
8. Vera Wallin Gozzi
9. Alva Andersson
10. Astrid Silen
11. Irma Stenklo
12. Elvira wallmark
14. Sonja Liderfelt
15. Felicia Löthman
18. Amanda Hamberg
19. Rakel Afvander
21. Lia Andersson
22. Moa Andersson-Lindström
30. Felicia Ellven
Tillbaka
Spelschema klasser
Flickor födda 03-04 (F03/F04)
Flickor födda 2005 (F05)
Flickor födda 2006 (F06)
Flickor födda 2007 (F07)
Flickor födda 2008 (F08)
Flickor födda 2009 (F09)
Pojkar födda 2004 (P04)
Pojkar födda 2005 (P05)
Pojkar födda 2006 (P06)
Pojkar födda 2007 (P07)
Pojkar födda 2008 (P08)
Pojkar födda 2009 (P09)
Planer
Brännkyrkahallen (Bränn 1)
Brännkyrkahallen lilla (Bränn 2)
Farstahallen plan 1 (Farsta 1)
Farstahallen plan 3 (Farsta 3)
Farstahallen plan 4 (Farsta 4)
Gubbängshallen (Gubb)
Högdalshallen (Hög)
Liljeholmen plan 1 (Lilj 1)
Liljeholmen plan 2 (Lilj 2)
Liljeholmen plan 3 (Lilj 3)
Sätrahallen (Sätra)
Skärholmshallen stora (Skär)
Skanstullshallen (Skans)
Västertorpshallen (Väst)
Vintervikshallen (Vinter)
Sök lag
Älvsjöcupen 2019 (3-5/5) använder
Cupmate