Till innehåll
Tumba GOIF - Capri-Sun Cup 2019 (6 - 8 sep 2019)
Capri-Sun Cup 2019 använder
Cupmate
Capri-Sun Cup 2019
Spelschema
Lag
Planer
Startsida
Information
Spelschema
Spelschema klasser
Flickor Blå Svår (FBS)
Flickor Röd Lätt (FRL)
Flickor Röd Svår (FRS)
Knattecup Grön (KC)
Pojkar Blå Svårsvår (PBSS)
Pojkar Ljusröd Lätt (PLRL)
Pojkar Ljusröd Medel (PLRM)
Pojkar Mörkröd Medel (PMRM)
Planer
Botkyrkahallen, Lilla hallen plan A (Bot LillaA)
Botkyrkahallen, Stora (Bot Stora)
Malmsjö Skola Sporthall (Malmsjö)
Storvreten Sporthall (Stor)
Tumba Idrottshus Stora (Idrott Hall 1)
Tumba Idrottshus Lilla (Idrott Hall 2)
Anmälan
Historia
Kontakt
Logga in
#88 - Lö 7 sep 17.00 - Pojkar Ljusröd Medel Grupp B - Stor
Bele Barkarby P05
3 - 2
Tumba GOIF
P06
Bele Barkarby P05:
Lukas Jakobsson
33. Ian Ahlstrand
35. Lukas Henning
45. Ludvig Rostedt
49. Lukas Gebing
51. Rasmus Wiberg
56. Ludvig Delgado
57. Adam Höglund
59. Jakob Öhman
60. Olof Gräske
63. Jonatan Anderson
66. Joel Olevik
67. Lukas Kälvenstam
68. Edvin Emanuelsson
69. Jonathan Jaklinder
André Jaklinder
David Wiberg
Martin Kälvenstam
Tumba GOIF P06:
3. Benjamin Ekman Rinta-Luopa
4. Ellioth Gustavsson
5. Oscar Finnman
6. Johannes Elvin
9. William Holmsten
10. Dag Magnusson
12. Emil Jansson
14. Akshat Barjata
16. Wincent Liversten
17. Atakan Kormaz
18. William Askvinge
19. Maxemilian Olofsson
21. Hakan Agbulut
22. Jesper Karlsson
23. Kaan Agbulut
24. Lucas Wallén
25. Emil Friman
26. Anthon Lundström
27. Jamie Randall
30. Joakim Hägglund
Tillbaka
Spelschema klasser
Flickor Blå Svår (FBS)
Flickor Röd Lätt (FRL)
Flickor Röd Svår (FRS)
Knattecup Grön (KC)
Pojkar Blå Svårsvår (PBSS)
Pojkar Ljusröd Lätt (PLRL)
Pojkar Ljusröd Medel (PLRM)
Pojkar Mörkröd Medel (PMRM)
Planer
Botkyrkahallen, Lilla hallen plan A (Bot LillaA)
Botkyrkahallen, Stora (Bot Stora)
Malmsjö Skola Sporthall (Malmsjö)
Storvreten Sporthall (Stor)
Tumba Idrottshus Stora (Idrott Hall 1)
Tumba Idrottshus Lilla (Idrott Hall 2)
Sök lag
Capri-Sun Cup 2019 använder
Cupmate