Till innehåll
Lassabollen by Maxi 2023
Spelschema
Lag
Planer
Information
Information för övernattande lag
Kiosk, Mat, Vila och Värme
Lagavgifter och kostnader för övernattning
På och runt planerna
Spelformer
Spelhelger 2023
Spelregler och dispenser
Spelschema
Flickor 2008 (G2008)
Flickor 2009 (G2009)
Flickor 2010 (G2010)
Flickor 2011/2012 (F2011/2012)
Pojkar 2008 (B2008)
Pojkar 2009 (B2009)
Pojkar 2010 (B2010)
Pojkar 2011 (B2011)
Pojkar 2012 (B2012)
Pojkar 2013 (B2013)
Lassalyckan Konstgräs A 11 (Plan A 11)
Lassalyckan Konstgräs A L9:1 (Plan A L9:1)
Lassalyckan Konstgräs A L9:2 (Plan A L9:2)
Lassalyckan Konstgräs A S7:1 (Plan A S7:1)
Lassalyckan Konstgräs A S7:2 (Plan A S7:2)
Lassalyckan Konstgräs A S9 (Plan A S9)
Lassalyckan Konstgräs B 11 (Plan B 11)
Lassalyckan Konstgräs B L7:1 (Plan B L7:1)
Lassalyckan Konstgräs B L7:2 (Plan B L7:2)
Lassalyckan Konstgräs B L7:3 (Plan B L7:3)
Lassalyckan Konstgräs B L7:4 (Plan B L7:4)
Lassalyckan Konstgräs B L9:1 (Plan B L9:1)
Lassalyckan Konstgräs B L9:2 (Plan B L9:2)
Lassalyckan Konstgräs B S7:1 (Plan B S7:1)
Lassalyckan Konstgräs B S7:2 (Plan B S7:2)
Lassalyckan Konstgräs B S9 (Plan B S9)
Lassalyckan Konstgräs C 11 (Plan C 11)
Lassalyckan Konstgräs C L7:1 (C L7:1)
Lassalyckan Konstgräs C L7:2 (C L7:2)
Lassalyckan Konstgräs C L7:3 (C L7:3)
Lassalyckan Konstgräs C L7:4 (C L7:4)
Lassalyckan Konstgräs C L9:1 (Plan C L9:1)
Lassalyckan Konstgräs C L9:2 (Plan C L9:2)
Lassalyckan Konstgräs C S7:1 (C S7:1)
Lassalyckan Konstgräs C S7:2 (C S7:2)
Lassalyckan Konstgräs C S9 (Plan C S9)
Lassalyckan Konstgräs D 11 (Plan D 11)
Lassalyckan Konstgräs D L9:1 (Plan D L9:1)
Lassalyckan Konstgräs D L9:2 (Plan D L9:2)
Lassalyckan Konstgräs D S7:1 (D S7:1)
Lassalyckan Konstgräs D S7:2 (Plan D S7:2)
Lassalyckan Konstgräs D S9 (Plan D S9)
Sök lag
Anmälan
Information
Klasser
Anmälda lag
Sponsorer
Historia
Kontakt
Logga in
Sö 16 apr 09.30 - Pojkar 2012 Grupp A - C L7:1
Örgryte IS
Vit
Mariebo IK
Svart
Örgryte IS Vit:
4. Hubert Uddén Persson
6. Zani Mala
8. Hugo Johnson
11. Noah Smedberg
12. Vincent Jarosz
13. Matteo Sciarrati
19. MaxMorris Pape
20. Malcolm Bojang
24. Benjamin Croon
30. Jakob Frej
Daniel Croon
Peter Smedberg
Simone Sciarrati
Mariebo IK Svart :
Tillbaka
Huvudsponsor
Lassabollen by Maxi 2023 använder