Till innehåll
Lycksele IF - Lappland Soccer Cup 2023 (30 jun - 2 jul 2023)
Lappland Soccer Cup 2023 använder
Cupmate
Lappland Soccer Cup 2023
Spelschema
Lag
Planer
Startsida
Information
Spelschema
Spelschema klasser
Flickor 11 år (Födda 2012) (F11)
Flickor 12 år (Födda 2011) (F12)
Flickor 13 år (Födda 2010) (F13)
Flickor 14 år (Födda 2009) (F14)
Pojkar 11 år (Födda 2012) (P11)
Pojkar 12 år (Födda 2011) (P12)
Pojkar 13 år (Födda 2010) (P13)
Pojkar 14 år (Födda 2009) (P14)
Planer
Plan 1 7v7 (Plan1)
Plan 2 7v7 (Plan2)
Plan 3 7v7 (Plan3)
Plan 4 7v7 (Plan4)
Plan 5 7v7 (Plan5)
Plan 6 9v9 (Plan6)
Plan 7 9v9 (Plan7)
Plan 8 Forsmyran 9v9 (Plan8)
Anmälan
Karta
Försäljning
Tävlingsföreskrifter
Kontakt
Logga in
Pojkar 12 år (Födda 2011)
Spelschema:
Grupp A
Grupp B
Grupp C
Grupp C
Domsjö IF Svart
- Blå /Svart
Dorotea IF Lag 2
- Grön
Hunstad Fotballklubb Lag 3
- Hvit
Hägglunds IoFk
- Röd
IFk Kalix Lag 2
- Röd
Lycksele IF Lag blå/vit
- Blåvit randiga
Norsjö If P 11
- Svart
Spöland Vännäs IF P11
- Svart
Datum
Plan
41
Fr 30 jun 16.10
Plan1
Dorotea IF Lag 2
-
Spöland Vännäs IF P11
42
Fr 30 jun 16.10
Plan2
Domsjö IF Svart
-
Hunstad Fotballklubb Lag 3
43
Fr 30 jun 16.10
Plan3
Lycksele IF Lag blå/vit
-
IFk Kalix Lag 2
44
Fr 30 jun 16.10
Plan4
Hägglunds IoFk
-
Norsjö If P 11
82
Fr 30 jun 20.20
Plan5
Hunstad Fotballklubb Lag 3
-
Spöland Vännäs IF P11
86
Fr 30 jun 21.10
Plan1
Domsjö IF Svart
-
Dorotea IF Lag 2
87
Fr 30 jun 21.10
Plan2
Norsjö If P 11
-
Lycksele IF Lag blå/vit
88
Fr 30 jun 21.10
Plan3
IFk Kalix Lag 2
-
Hägglunds IoFk
127
Lö 1 jul 11.20
Plan4
Spöland Vännäs IF P11
-
Domsjö IF Svart
128
Lö 1 jul 11.20
Plan5
Dorotea IF Lag 2
-
Hunstad Fotballklubb Lag 3
131
Lö 1 jul 12.10
Plan1
Lycksele IF Lag blå/vit
-
Hägglunds IoFk
132
Lö 1 jul 12.10
Plan2
Norsjö If P 11
-
IFk Kalix Lag 2
168
Lö 1 jul 17.10
Plan5
Spöland Vännäs IF P11
-
Lycksele IF Lag blå/vit
169
Lö 1 jul 18.00
Plan1
Hägglunds IoFk
-
Hunstad Fotballklubb Lag 3
170
Lö 1 jul 18.00
Plan2
IFk Kalix Lag 2
-
Domsjö IF Svart
171
Lö 1 jul 18.00
Plan3
Dorotea IF Lag 2
-
Norsjö If P 11
213
Sö 2 jul 10.30
Plan4
Hunstad Fotballklubb Lag 3
-
IFk Kalix Lag 2
214
Sö 2 jul 10.30
Plan5
Domsjö IF Svart
-
Hägglunds IoFk
217
Sö 2 jul 11.20
Plan1
Norsjö If P 11
-
Spöland Vännäs IF P11
218
Sö 2 jul 11.20
Plan2
Lycksele IF Lag blå/vit
-
Dorotea IF Lag 2
Spelschema klasser
Flickor 11 år (Födda 2012) (F11)
Flickor 12 år (Födda 2011) (F12)
Flickor 13 år (Födda 2010) (F13)
Flickor 14 år (Födda 2009) (F14)
Pojkar 11 år (Födda 2012) (P11)
Pojkar 12 år (Födda 2011) (P12)
Pojkar 13 år (Födda 2010) (P13)
Pojkar 14 år (Födda 2009) (P14)
Planer
Plan 1 7v7 (Plan1)
Plan 2 7v7 (Plan2)
Plan 3 7v7 (Plan3)
Plan 4 7v7 (Plan4)
Plan 5 7v7 (Plan5)
Plan 6 9v9 (Plan6)
Plan 7 9v9 (Plan7)
Plan 8 Forsmyran 9v9 (Plan8)
Sök lag
Cupsponsorer
Lappland Soccer Cup 2023 använder
Cupmate