Till innehåll
Hanvikens SK
- HSK McDonalds Indoor Cup P06 II (5 feb 2017)
HSK McDonalds Indoor Cup P06 II använder
Cupmate
HSK McDonalds Indoor Cup P06 II
Spelschema
Lag
Planer
Startsida
Information
Spelschema
Spelschema klasser
Bredlag
Planer
Slottshallen
Anmälan
Kontakt
Logga in
Bredlag
Spelschema:
Grupp A
Grupp A
Enskede IK Grön
- Svart
Hammarby IF P06-5 Grön
- Vit/Grön
Hammarby IF P06-5 Vit
- Vit/Grön
Hanvikens SK Blå Grön
- Röd/Vit
Hanvikens SK Grön Vit
Hanvikens SK Gul Röd
- Röd/Vit
Hanvikens SK Röd Blå
- Röd/Vit
Hanvikens SK Vit Svart
Hanvikens SK Gul
Huddinge IF P06-3
- Gul/svart
Huddinge IF P06-5
- Gul
IFK Aspudden-Tellus Röd
- Blå
IFK Lidingö 5 Blå
- Vit/blå
IFK Lidingö 5 Vit
- Vit/blå
Jarlabergs IF
- gul / svart
Saltsjö-Boo iF
- Svart
Sollentuna FK Silverdal
- Svart
Stureby SK 1
- Vit och blå
Stureby SK 2
- Vit och blå
Stureby SK 3
- Vit och blå
Tullinge TP FK
- Grön
Vendelsö IK Rosa
- Blå eller svart
Vendelsö IK Rosa 2
- blå eller svart
Älvsjö P06 Vit
- Vit
Datum
Plan
1
Sö 5 feb 08.00
Slottshallen
Hanvikens SK Gul
-
Huddinge IF P06-5
2
Sö 5 feb 08.20
Slottshallen
IFK Aspudden-Tellus Röd
-
Huddinge IF P06-3
3
Sö 5 feb 08.40
Slottshallen
Sollentuna FK Silverdal
-
Stureby SK 1
4
Sö 5 feb 09.00
Slottshallen
Hanvikens SK Röd Blå
-
Stureby SK 2
5
Sö 5 feb 09.20
Slottshallen
Älvsjö P06 Vit
-
Stureby SK 3
6
Sö 5 feb 09.40
Slottshallen
Huddinge IF P06-5
-
Sollentuna FK Silverdal
7
Sö 5 feb 10.00
Slottshallen
Stureby SK 2
-
IFK Aspudden-Tellus Röd
8
Sö 5 feb 10.20
Slottshallen
Stureby SK 1
-
Huddinge IF P06-3
9
Sö 5 feb 10.40
Slottshallen
Hanvikens SK Gul
-
Stureby SK 3
10
Sö 5 feb 11.00
Slottshallen
Hanvikens SK Röd Blå
-
Älvsjö P06 Vit
11
Sö 5 feb 11.20
Slottshallen
IFK Aspudden-Tellus Röd
-
IFK Lidingö 5 Blå
12
Sö 5 feb 11.40
Slottshallen
Stureby SK 2
-
Huddinge IF P06-5
13
Sö 5 feb 12.00
Slottshallen
Hanvikens SK Grön Vit
-
Sollentuna FK Silverdal
14
Sö 5 feb 12.20
Slottshallen
Huddinge IF P06-3
-
Älvsjö P06 Vit
15
Sö 5 feb 12.40
Slottshallen
Hanvikens SK Vit Svart
-
Stureby SK 1
16
Sö 5 feb 13.00
Slottshallen
IFK Lidingö 5 Blå
-
Stureby SK 3
17
Sö 5 feb 13.20
Slottshallen
Vendelsö IK Rosa 2
-
Tullinge TP FK
18
Sö 5 feb 13.40
Slottshallen
Hammarby IF P06-5 Vit
-
Jarlabergs IF
19
Sö 5 feb 14.00
Slottshallen
Vendelsö IK Rosa
-
Hammarby IF P06-5 Grön
20
Sö 5 feb 14.20
Slottshallen
Enskede IK Grön
-
IFK Lidingö 5 Vit
21
Sö 5 feb 14.40
Slottshallen
Hanvikens SK Grön Vit
-
Saltsjö-Boo iF
22
Sö 5 feb 15.00
Slottshallen
Hammarby IF P06-5 Grön
-
IFK Lidingö 5 Blå
23
Sö 5 feb 15.20
Slottshallen
Vendelsö IK Rosa 2
-
Hammarby IF P06-5 Vit
24
Sö 5 feb 15.40
Slottshallen
Tullinge TP FK
-
Enskede IK Grön
25
Sö 5 feb 16.00
Slottshallen
Hanvikens SK Vit Svart
-
Jarlabergs IF
26
Sö 5 feb 16.20
Slottshallen
Hanvikens SK Gul Röd
-
Vendelsö IK Rosa
27
Sö 5 feb 16.40
Slottshallen
IFK Lidingö 5 Vit
-
Vendelsö IK Rosa 2
28
Sö 5 feb 17.00
Slottshallen
Saltsjö-Boo iF
-
Hammarby IF P06-5 Vit
29
Sö 5 feb 17.20
Slottshallen
Hanvikens SK Blå Grön
-
Hammarby IF P06-5 Grön
30
Sö 5 feb 17.40
Slottshallen
Hanvikens SK Gul Röd
-
Tullinge TP FK
31
Sö 5 feb 18.00
Slottshallen
Jarlabergs IF
-
Enskede IK Grön
32
Sö 5 feb 18.20
Slottshallen
Saltsjö-Boo iF
-
Vendelsö IK Rosa
33
Sö 5 feb 18.40
Slottshallen
Hanvikens SK Blå Grön
-
IFK Lidingö 5 Vit
Spelschema klasser
Bredlag
Planer
Slottshallen
HSK McDonalds Indoor Cup P06 II använder
Cupmate