Till innehåll
Mölndals IBF - Mölndals UngdomsCup 2018 (20 - 22 apr 2018)
Mölndals UngdomsCup 2018 använder
Cupmate
Mölndals UngdomsCup 2018
Spelschema
Lag
Planer
Startsida
Spelschema
Spelschema klasser
F02
F04
F05
F06
F07
P01
P02
P03
P04
P05
P06
P07
Planer
Aktiviteten A-hallen (Aktiviteten A)
Aktiviteten B-hallen (Aktiviteten-B)
Almåsskolan (Almås)
Askims Sporthall
Ekenhallen (Eken)
Frölunda Kulturhus (Frölunda)
Katrinebergsskolan (Katrineberg)
Salming Arena (Salming)
Skånhällaskolan (Skånhälla)
Streteredshallen (Stretered)
Anmälan
Historia
Kontakt
Logga in
P06
Spelschema:
Grupp A
Grupp B
Grupp C
Grupp A
FBC Lerum Svart
- Röd
FBC Vinga Mariners Lag 2 orange
- blå
Guldhedens IK
- Röd
Hultsberg/Björkås IBF Svart
- Svart (Vit)
IBK Bergum Lag 1 Rosa
- Rosa
IK Zenith
- Grön (Svart)
MarstrandsIBK Röd
- RÖDA (Vita)
Onsala Bk Rosa
- Rosa
Skillingaryds IK Lag 1,Blå
- Röd/svart
Datum
Plan
Lö 21 apr 17.00
Aktiviteten-B
IK Zenith
4 - 3
Skillingaryds IK Lag 1,Blå
Lö 21 apr 17.45
Aktiviteten-B
FBC Vinga Mariners Lag 2 orange
0 - 0
Guldhedens IK
Lö 21 apr 18.30
Aktiviteten-B
Skillingaryds IK Lag 1,Blå
6 - 1
MarstrandsIBK Röd
Lö 21 apr 19.15
Aktiviteten-B
IBK Bergum Lag 1 Rosa
1 - 7
IK Zenith
Sö 22 apr 08.30
Katrineberg
Guldhedens IK
1 - 1
FBC Lerum Svart
Sö 22 apr 09.15
Katrineberg
IK Zenith
5 - 0
Onsala Bk Rosa
Sö 22 apr 10.00
Katrineberg
MarstrandsIBK Röd
1 - 7
Hultsberg/Björkås IBF Svart
Sö 22 apr 10.45
Katrineberg
FBC Lerum Svart
1 - 4
FBC Vinga Mariners Lag 2 orange
Sö 22 apr 11.30
Katrineberg
Onsala Bk Rosa
5 - 0
IBK Bergum Lag 1 Rosa
Sö 22 apr 12.15
Katrineberg
Hultsberg/Björkås IBF Svart
11 - 1
FBC Vinga Mariners Lag 2 orange
Sö 22 apr 13.00
Katrineberg
Skillingaryds IK Lag 1,Blå
1 - 3
Guldhedens IK
Sö 22 apr 13.45
Katrineberg
MarstrandsIBK Röd
4 - 2
FBC Lerum Svart
Sö 22 apr 14.30
Katrineberg
IBK Bergum Lag 1 Rosa
0 - 8
Hultsberg/Björkås IBF Svart
Sö 22 apr 15.15
Katrineberg
Onsala Bk Rosa
7 - 1
MarstrandsIBK Röd
Sö 22 apr 16.00
Aktiviteten-B
FBC Vinga Mariners Lag 2 orange
2 - 2
IBK Bergum Lag 1 Rosa
Sö 22 apr 16.00
Katrineberg
Hultsberg/Björkås IBF Svart
0 - 1
Skillingaryds IK Lag 1,Blå
Sö 22 apr 16.45
Aktiviteten-B
Guldhedens IK
0 - 1
IK Zenith
Sö 22 apr 16.45
Katrineberg
FBC Lerum Svart
2 - 5
Onsala Bk Rosa
Spelschema klasser
F02
F04
F05
F06
F07
P01
P02
P03
P04
P05
P06
P07
Planer
Aktiviteten A-hallen (Aktiviteten A)
Aktiviteten B-hallen (Aktiviteten-B)
Almåsskolan (Almås)
Askims Sporthall
Ekenhallen (Eken)
Frölunda Kulturhus (Frölunda)
Katrinebergsskolan (Katrineberg)
Salming Arena (Salming)
Skånhällaskolan (Skånhälla)
Streteredshallen (Stretered)
Sök lag
Mölndals UngdomsCup 2018 använder
Cupmate