Sisällöön
Mölndals IBF - Mölndals UngdomsCup 2018 (20 - 22 huh 2018)
Mölndals UngdomsCup 2018 käyttää
Cupmate
Mölndals UngdomsCup 2018
Otteluohjelma
Joukkueet
Pelikentät
Etusivu
Otteluohjelma
Luokittaiset ottelu aikataulut
F02
F04
F05
F06
F07
P01
P02
P03
P04
P05
P06
P07
Pelikentät
Aktiviteten A-hallen (Aktiviteten A)
Aktiviteten B-hallen (Aktiviteten-B)
Almåsskolan (Almås)
Askims Sporthall
Ekenhallen (Eken)
Frölunda Kulturhus (Frölunda)
Katrinebergsskolan (Katrineberg)
Salming Arena (Salming)
Skånhällaskolan (Skånhälla)
Streteredshallen (Stretered)
Ilmoittautuminen
Historia
Yhteystiedot
Kirjaudu sisään
P07
Otteluohjelma:
Lohko A
Lohko B
Lohko A
Eken IBK
- Gul
Frölunda IBK
- Grön
Kärra ibk Svart
- Svart (Ljusblå)
Landvetter Wings Blå
- Bla/vit
Lindome IBK
- Grön/ Vit
Pixbo Wallenstam IBK Viträvar
- Rödvit
Särö Seahawks IBK Blå
- Ljusblå (Svart)
Päivämäärä
Kenttä
La 21 huh 12.30
Aktiviteten-B
IBK Bergum
1 - 5
Lindome IBK
La 21 huh 13.15
Aktiviteten-B
Landvetter Wings Blå
0 - 3
IBK Lund Sandby
La 21 huh 15.30
Aktiviteten-B
IBK Lund Sandby
0 - 4
Pixbo Wallenstam IBK Viträvar
La 21 huh 16.15
Aktiviteten-B
Frölunda IBK
1 - 2
Eken IBK
Su 22 huh 08.30
Askims Sporthall
Lindome IBK
1 - 4
Kärra ibk Svart
Su 22 huh 09.15
Askims Sporthall
Eken IBK
3 - 2
Särö Seahawks IBK Blå
Su 22 huh 10.00
Askims Sporthall
Pixbo Wallenstam IBK Viträvar
2 - 1
Landvetter Wings Blå
Su 22 huh 10.45
Askims Sporthall
Kärra ibk Svart
4 - 0
IBK Bergum
Su 22 huh 11.30
Askims Sporthall
Särö Seahawks IBK Blå
1 - 4
Frölunda IBK
Su 22 huh 13.00
Frölunda
Landvetter Wings Blå
0 - 1
IBK Bergum
Su 22 huh 13.45
Frölunda
IBK Lund Sandby
1 - 3
Lindome IBK
Su 22 huh 13.45
Askims Sporthall
Pixbo Wallenstam IBK Viträvar
0 - 3
Kärra ibk Svart
Su 22 huh 14.30
Frölunda
Frölunda IBK
2 - 1
Landvetter Wings Blå
Su 22 huh 15.15
Frölunda
Eken IBK
0 - 4
IBK Lund Sandby
Su 22 huh 15.15
Askims Sporthall
Särö Seahawks IBK Blå
0 - 3
Pixbo Wallenstam IBK Viträvar
Su 22 huh 16.00
Frölunda
IBK Bergum
4 - 1
Frölunda IBK
Su 22 huh 16.45
Frölunda
Lindome IBK
1 - 1
Eken IBK
Su 22 huh 16.45
Askims Sporthall
Kärra ibk Svart
7 - 1
Särö Seahawks IBK Blå
Luokittaiset ottelu aikataulut
F02
F04
F05
F06
F07
P01
P02
P03
P04
P05
P06
P07
Pelikentät
Aktiviteten A-hallen (Aktiviteten A)
Aktiviteten B-hallen (Aktiviteten-B)
Almåsskolan (Almås)
Askims Sporthall
Ekenhallen (Eken)
Frölunda Kulturhus (Frölunda)
Katrinebergsskolan (Katrineberg)
Salming Arena (Salming)
Skånhällaskolan (Skånhälla)
Streteredshallen (Stretered)
Etsi joukkue
Mölndals UngdomsCup 2018 käyttää
Cupmate