Til indholdet
Mölndals IBF - Mölndals UngdomsCup 2018 (20 - 22 apr 2018)
Mölndals UngdomsCup 2018 bruger
Cupmate
Mölndals UngdomsCup 2018
Kamp program
Hold
Planer
Start
Kamp program
Kampe pr klasse
F02
F04
F05
F06
F07
P01
P02
P03
P04
P05
P06
P07
Baner
Aktiviteten A-hallen (Aktiviteten A)
Aktiviteten B-hallen (Aktiviteten-B)
Almåsskolan (Almås)
Askims Sporthall
Ekenhallen (Eken)
Frölunda Kulturhus (Frölunda)
Katrinebergsskolan (Katrineberg)
Salming Arena (Salming)
Skånhällaskolan (Skånhälla)
Streteredshallen (Stretered)
Tilmelding
Historie
Kontakt
Login
P06
Kamp program:
Gruppe A
Gruppe B
Gruppe C
Gruppe A
FBC Lerum Svart
- Röd
FBC Vinga Mariners Lag 2 orange
- blå
Guldhedens IK
- Röd
Hultsberg/Björkås IBF Svart
- Svart (Vit)
IBK Bergum Lag 1 Rosa
- Rosa
IK Zenith
- Grön (Svart)
MarstrandsIBK Röd
- RÖDA (Vita)
Onsala Bk Rosa
- Rosa
Skillingaryds IK Lag 1,Blå
- Röd/svart
Dato
Bane
Lø 21 apr 17.00
Aktiviteten-B
IK Zenith
4 - 3
Skillingaryds IK Lag 1,Blå
Lø 21 apr 17.45
Aktiviteten-B
FBC Vinga Mariners Lag 2 orange
0 - 0
Guldhedens IK
Lø 21 apr 18.30
Aktiviteten-B
Skillingaryds IK Lag 1,Blå
6 - 1
MarstrandsIBK Röd
Lø 21 apr 19.15
Aktiviteten-B
IBK Bergum Lag 1 Rosa
1 - 7
IK Zenith
Sø 22 apr 08.30
Katrineberg
Guldhedens IK
1 - 1
FBC Lerum Svart
Sø 22 apr 09.15
Katrineberg
IK Zenith
5 - 0
Onsala Bk Rosa
Sø 22 apr 10.00
Katrineberg
MarstrandsIBK Röd
1 - 7
Hultsberg/Björkås IBF Svart
Sø 22 apr 10.45
Katrineberg
FBC Lerum Svart
1 - 4
FBC Vinga Mariners Lag 2 orange
Sø 22 apr 11.30
Katrineberg
Onsala Bk Rosa
5 - 0
IBK Bergum Lag 1 Rosa
Sø 22 apr 12.15
Katrineberg
Hultsberg/Björkås IBF Svart
11 - 1
FBC Vinga Mariners Lag 2 orange
Sø 22 apr 13.00
Katrineberg
Skillingaryds IK Lag 1,Blå
1 - 3
Guldhedens IK
Sø 22 apr 13.45
Katrineberg
MarstrandsIBK Röd
4 - 2
FBC Lerum Svart
Sø 22 apr 14.30
Katrineberg
IBK Bergum Lag 1 Rosa
0 - 8
Hultsberg/Björkås IBF Svart
Sø 22 apr 15.15
Katrineberg
Onsala Bk Rosa
7 - 1
MarstrandsIBK Röd
Sø 22 apr 16.00
Aktiviteten-B
FBC Vinga Mariners Lag 2 orange
2 - 2
IBK Bergum Lag 1 Rosa
Sø 22 apr 16.00
Katrineberg
Hultsberg/Björkås IBF Svart
0 - 1
Skillingaryds IK Lag 1,Blå
Sø 22 apr 16.45
Aktiviteten-B
Guldhedens IK
0 - 1
IK Zenith
Sø 22 apr 16.45
Katrineberg
FBC Lerum Svart
2 - 5
Onsala Bk Rosa
Kampe pr klasse
F02
F04
F05
F06
F07
P01
P02
P03
P04
P05
P06
P07
Baner
Aktiviteten A-hallen (Aktiviteten A)
Aktiviteten B-hallen (Aktiviteten-B)
Almåsskolan (Almås)
Askims Sporthall
Ekenhallen (Eken)
Frölunda Kulturhus (Frölunda)
Katrinebergsskolan (Katrineberg)
Salming Arena (Salming)
Skånhällaskolan (Skånhälla)
Streteredshallen (Stretered)
Søg hold
Mölndals UngdomsCup 2018 bruger
Cupmate