Sisällöön
Mölndals IBF - Mölndals UngdomsCup 2018 (20 - 22 huh 2018)
Mölndals UngdomsCup 2018 käyttää
Cupmate
Mölndals UngdomsCup 2018
Otteluohjelma
Joukkueet
Pelikentät
Etusivu
Otteluohjelma
Luokittaiset ottelu aikataulut
F02
F04
F05
F06
F07
P01
P02
P03
P04
P05
P06
P07
Pelikentät
Aktiviteten A-hallen (Aktiviteten A)
Aktiviteten B-hallen (Aktiviteten-B)
Almåsskolan (Almås)
Askims Sporthall
Ekenhallen (Eken)
Frölunda Kulturhus (Frölunda)
Katrinebergsskolan (Katrineberg)
Salming Arena (Salming)
Skånhällaskolan (Skånhälla)
Streteredshallen (Stretered)
Ilmoittautuminen
Historia
Yhteystiedot
Kirjaudu sisään
P06
Otteluohjelma:
Lohko A
Lohko B
Lohko C
Lohko A
FBC Lerum Svart
- Röd
FBC Vinga Mariners Lag 2 orange
- blå
Guldhedens IK
- Röd
Hultsberg/Björkås IBF Svart
- Svart (Vit)
IBK Bergum Lag 1 Rosa
- Rosa
IK Zenith
- Grön (Svart)
MarstrandsIBK Röd
- RÖDA (Vita)
Onsala Bk Rosa
- Rosa
Skillingaryds IK Lag 1,Blå
- Röd/svart
Päivämäärä
Kenttä
La 21 huh 17.00
Aktiviteten-B
IK Zenith
4 - 3
Skillingaryds IK Lag 1,Blå
La 21 huh 17.45
Aktiviteten-B
FBC Vinga Mariners Lag 2 orange
0 - 0
Guldhedens IK
La 21 huh 18.30
Aktiviteten-B
Skillingaryds IK Lag 1,Blå
6 - 1
MarstrandsIBK Röd
La 21 huh 19.15
Aktiviteten-B
IBK Bergum Lag 1 Rosa
1 - 7
IK Zenith
Su 22 huh 08.30
Katrineberg
Guldhedens IK
1 - 1
FBC Lerum Svart
Su 22 huh 09.15
Katrineberg
IK Zenith
5 - 0
Onsala Bk Rosa
Su 22 huh 10.00
Katrineberg
MarstrandsIBK Röd
1 - 7
Hultsberg/Björkås IBF Svart
Su 22 huh 10.45
Katrineberg
FBC Lerum Svart
1 - 4
FBC Vinga Mariners Lag 2 orange
Su 22 huh 11.30
Katrineberg
Onsala Bk Rosa
5 - 0
IBK Bergum Lag 1 Rosa
Su 22 huh 12.15
Katrineberg
Hultsberg/Björkås IBF Svart
11 - 1
FBC Vinga Mariners Lag 2 orange
Su 22 huh 13.00
Katrineberg
Skillingaryds IK Lag 1,Blå
1 - 3
Guldhedens IK
Su 22 huh 13.45
Katrineberg
MarstrandsIBK Röd
4 - 2
FBC Lerum Svart
Su 22 huh 14.30
Katrineberg
IBK Bergum Lag 1 Rosa
0 - 8
Hultsberg/Björkås IBF Svart
Su 22 huh 15.15
Katrineberg
Onsala Bk Rosa
7 - 1
MarstrandsIBK Röd
Su 22 huh 16.00
Aktiviteten-B
FBC Vinga Mariners Lag 2 orange
2 - 2
IBK Bergum Lag 1 Rosa
Su 22 huh 16.00
Katrineberg
Hultsberg/Björkås IBF Svart
0 - 1
Skillingaryds IK Lag 1,Blå
Su 22 huh 16.45
Aktiviteten-B
Guldhedens IK
0 - 1
IK Zenith
Su 22 huh 16.45
Katrineberg
FBC Lerum Svart
2 - 5
Onsala Bk Rosa
Luokittaiset ottelu aikataulut
F02
F04
F05
F06
F07
P01
P02
P03
P04
P05
P06
P07
Pelikentät
Aktiviteten A-hallen (Aktiviteten A)
Aktiviteten B-hallen (Aktiviteten-B)
Almåsskolan (Almås)
Askims Sporthall
Ekenhallen (Eken)
Frölunda Kulturhus (Frölunda)
Katrinebergsskolan (Katrineberg)
Salming Arena (Salming)
Skånhällaskolan (Skånhälla)
Streteredshallen (Stretered)
Etsi joukkue
Mölndals UngdomsCup 2018 käyttää
Cupmate