To content
Mölndals IBF - Mölndals UngdomsCup 2018 (20 - 22 apr 2018)
Mölndals UngdomsCup 2018 uses
Cupmate
Mölndals UngdomsCup 2018
Games
Team
Pitches
Start
Games
Games by class
F02
F04
F05
F06
F07
P01
P02
P03
P04
P05
P06
P07
Pitches
Aktiviteten A-hallen (Aktiviteten A)
Aktiviteten B-hallen (Aktiviteten-B)
Almåsskolan (Almås)
Askims Sporthall
Ekenhallen (Eken)
Frölunda Kulturhus (Frölunda)
Katrinebergsskolan (Katrineberg)
Salming Arena (Salming)
Skånhällaskolan (Skånhälla)
Streteredshallen (Stretered)
Team registration
History
Contact
Log in
P06
Games:
Group A
Group B
Group C
Group A
FBC Lerum Svart
- Röd
FBC Vinga Mariners Lag 2 orange
- blå
Guldhedens IK
- Röd
Hultsberg/Björkås IBF Svart
- Svart (Vit)
IBK Bergum Lag 1 Rosa
- Rosa
IK Zenith
- Grön (Svart)
MarstrandsIBK Röd
- RÖDA (Vita)
Onsala Bk Rosa
- Rosa
Skillingaryds IK Lag 1,Blå
- Röd/svart
Date
Pitch
Sa 21 apr 17.00
Aktiviteten-B
IK Zenith
4 - 3
Skillingaryds IK Lag 1,Blå
Sa 21 apr 17.45
Aktiviteten-B
FBC Vinga Mariners Lag 2 orange
0 - 0
Guldhedens IK
Sa 21 apr 18.30
Aktiviteten-B
Skillingaryds IK Lag 1,Blå
6 - 1
MarstrandsIBK Röd
Sa 21 apr 19.15
Aktiviteten-B
IBK Bergum Lag 1 Rosa
1 - 7
IK Zenith
Su 22 apr 08.30
Katrineberg
Guldhedens IK
1 - 1
FBC Lerum Svart
Su 22 apr 09.15
Katrineberg
IK Zenith
5 - 0
Onsala Bk Rosa
Su 22 apr 10.00
Katrineberg
MarstrandsIBK Röd
1 - 7
Hultsberg/Björkås IBF Svart
Su 22 apr 10.45
Katrineberg
FBC Lerum Svart
1 - 4
FBC Vinga Mariners Lag 2 orange
Su 22 apr 11.30
Katrineberg
Onsala Bk Rosa
5 - 0
IBK Bergum Lag 1 Rosa
Su 22 apr 12.15
Katrineberg
Hultsberg/Björkås IBF Svart
11 - 1
FBC Vinga Mariners Lag 2 orange
Su 22 apr 13.00
Katrineberg
Skillingaryds IK Lag 1,Blå
1 - 3
Guldhedens IK
Su 22 apr 13.45
Katrineberg
MarstrandsIBK Röd
4 - 2
FBC Lerum Svart
Su 22 apr 14.30
Katrineberg
IBK Bergum Lag 1 Rosa
0 - 8
Hultsberg/Björkås IBF Svart
Su 22 apr 15.15
Katrineberg
Onsala Bk Rosa
7 - 1
MarstrandsIBK Röd
Su 22 apr 16.00
Aktiviteten-B
FBC Vinga Mariners Lag 2 orange
2 - 2
IBK Bergum Lag 1 Rosa
Su 22 apr 16.00
Katrineberg
Hultsberg/Björkås IBF Svart
0 - 1
Skillingaryds IK Lag 1,Blå
Su 22 apr 16.45
Aktiviteten-B
Guldhedens IK
0 - 1
IK Zenith
Su 22 apr 16.45
Katrineberg
FBC Lerum Svart
2 - 5
Onsala Bk Rosa
Games by class
F02
F04
F05
F06
F07
P01
P02
P03
P04
P05
P06
P07
Pitches
Aktiviteten A-hallen (Aktiviteten A)
Aktiviteten B-hallen (Aktiviteten-B)
Almåsskolan (Almås)
Askims Sporthall
Ekenhallen (Eken)
Frölunda Kulturhus (Frölunda)
Katrinebergsskolan (Katrineberg)
Salming Arena (Salming)
Skånhällaskolan (Skånhälla)
Streteredshallen (Stretered)
Search team
Mölndals UngdomsCup 2018 uses
Cupmate