To content
Mölndals IBF - Mölndals UngdomsCup 2018 (20 - 22 apr 2018)
Mölndals UngdomsCup 2018 uses
Cupmate
Mölndals UngdomsCup 2018
Games
Team
Pitches
Start
Games
Games by class
F02
F04
F05
F06
F07
P01
P02
P03
P04
P05
P06
P07
Pitches
Aktiviteten A-hallen (Aktiviteten A)
Aktiviteten B-hallen (Aktiviteten-B)
Almåsskolan (Almås)
Askims Sporthall
Ekenhallen (Eken)
Frölunda Kulturhus (Frölunda)
Katrinebergsskolan (Katrineberg)
Salming Arena (Salming)
Skånhällaskolan (Skånhälla)
Streteredshallen (Stretered)
Team registration
History
Contact
Log in
P07
Games:
Group A
Group B
Group A
Eken IBK
- Gul
Frölunda IBK
- Grön
Kärra ibk Svart
- Svart (Ljusblå)
Landvetter Wings Blå
- Bla/vit
Lindome IBK
- Grön/ Vit
Pixbo Wallenstam IBK Viträvar
- Rödvit
Särö Seahawks IBK Blå
- Ljusblå (Svart)
Date
Pitch
Sa 21 apr 12.30
Aktiviteten-B
IBK Bergum
1 - 5
Lindome IBK
Sa 21 apr 13.15
Aktiviteten-B
Landvetter Wings Blå
0 - 3
IBK Lund Sandby
Sa 21 apr 15.30
Aktiviteten-B
IBK Lund Sandby
0 - 4
Pixbo Wallenstam IBK Viträvar
Sa 21 apr 16.15
Aktiviteten-B
Frölunda IBK
1 - 2
Eken IBK
Su 22 apr 08.30
Askims Sporthall
Lindome IBK
1 - 4
Kärra ibk Svart
Su 22 apr 09.15
Askims Sporthall
Eken IBK
3 - 2
Särö Seahawks IBK Blå
Su 22 apr 10.00
Askims Sporthall
Pixbo Wallenstam IBK Viträvar
2 - 1
Landvetter Wings Blå
Su 22 apr 10.45
Askims Sporthall
Kärra ibk Svart
4 - 0
IBK Bergum
Su 22 apr 11.30
Askims Sporthall
Särö Seahawks IBK Blå
1 - 4
Frölunda IBK
Su 22 apr 13.00
Frölunda
Landvetter Wings Blå
0 - 1
IBK Bergum
Su 22 apr 13.45
Frölunda
IBK Lund Sandby
1 - 3
Lindome IBK
Su 22 apr 13.45
Askims Sporthall
Pixbo Wallenstam IBK Viträvar
0 - 3
Kärra ibk Svart
Su 22 apr 14.30
Frölunda
Frölunda IBK
2 - 1
Landvetter Wings Blå
Su 22 apr 15.15
Frölunda
Eken IBK
0 - 4
IBK Lund Sandby
Su 22 apr 15.15
Askims Sporthall
Särö Seahawks IBK Blå
0 - 3
Pixbo Wallenstam IBK Viträvar
Su 22 apr 16.00
Frölunda
IBK Bergum
4 - 1
Frölunda IBK
Su 22 apr 16.45
Frölunda
Lindome IBK
1 - 1
Eken IBK
Su 22 apr 16.45
Askims Sporthall
Kärra ibk Svart
7 - 1
Särö Seahawks IBK Blå
Games by class
F02
F04
F05
F06
F07
P01
P02
P03
P04
P05
P06
P07
Pitches
Aktiviteten A-hallen (Aktiviteten A)
Aktiviteten B-hallen (Aktiviteten-B)
Almåsskolan (Almås)
Askims Sporthall
Ekenhallen (Eken)
Frölunda Kulturhus (Frölunda)
Katrinebergsskolan (Katrineberg)
Salming Arena (Salming)
Skånhällaskolan (Skånhälla)
Streteredshallen (Stretered)
Search team
Mölndals UngdomsCup 2018 uses
Cupmate