Till innehåll
IFK Kristinehamn
- Klasskampen 2018 (7 maj - 6 jun 2018)
Klasskampen 2018 använder
Cupmate
Klasskampen 2018
Spelschema
Lag
Planer
Startsida
Spelschema
Spelschema klasser
Årskurs 1
Årskurs 2
Årskurs 3
Årskurs 4
Årskurs 5/6
Planer
Björkvallen Plan 1 (BV 1)
Björkvallen Plan 2 (BV 2)
Björkvallen Plan 3 (BV 3)
Björkvallen Plan 4 (BV 4)
Sannaheden F-plan 1 (SH F-plan 1)
Sannaheden F-plan 2 (SH F-plan 2)
Sannaheden G-plan 1 (SH G-plan 1)
Sannaheden G-plan 2 (SH G-plan 2)
Sannavallen 1 (SV 7-manna)
Sannavallen 2 (SV 5-manna)
Sannavallen 3 (SV 5-manna)
Anmälan
Historia
Kontakt
Logga in
Årskurs 1
Spelschema:
Grupp A
Grupp A
Djurgårdsskolan 1B Lodjuren
Krossarlaget
Stensta Superstars
Strandskolan (Hej Monica!)
- Rosa
Södermalmsskolan 1C (Klasskampens Hjältar)
Datum
Plan
Må 7 maj 16.40
BV 1
Krossarlaget
-
Stensta Superstars
Må 7 maj 16.40
BV 2
Strandskolan (Hej Monica!)
-
Södermalmsskolan 1C (Klasskampens Hjältar)
On 9 maj 17.20
BV 1
Södermalmsskolan 1C (Klasskampens Hjältar)
-
Djurgårdsskolan 1B Lodjuren
On 9 maj 17.20
BV 2
Krossarlaget
-
Strandskolan (Hej Monica!)
Må 14 maj 17.20
BV 1
Stensta Superstars
-
Djurgårdsskolan 1B Lodjuren
Må 14 maj 17.20
BV 2
Södermalmsskolan 1C (Klasskampens Hjältar)
-
Krossarlaget
On 16 maj 16.40
BV 1
Djurgårdsskolan 1B Lodjuren
-
Strandskolan (Hej Monica!)
On 16 maj 16.40
BV 2
Stensta Superstars
-
Södermalmsskolan 1C (Klasskampens Hjältar)
Må 21 maj 17.20
BV 1
Djurgårdsskolan 1B Lodjuren
-
Krossarlaget
Må 21 maj 17.20
BV 2
Strandskolan (Hej Monica!)
-
Stensta Superstars
On 6 jun 09.00
SV 5-manna
Krossarlaget
-
Stensta Superstars
On 6 jun 09.00
SV 5-manna
Strandskolan (Hej Monica!)
-
Södermalmsskolan 1C (Klasskampens Hjältar)
On 6 jun 10.20
SV 5-manna
Södermalmsskolan 1C (Klasskampens Hjältar)
-
Djurgårdsskolan 1B Lodjuren
On 6 jun 10.20
SV 5-manna
Krossarlaget
-
Strandskolan (Hej Monica!)
On 6 jun 11.40
SV 5-manna
Stensta Superstars
-
Djurgårdsskolan 1B Lodjuren
On 6 jun 11.40
SV 5-manna
Södermalmsskolan 1C (Klasskampens Hjältar)
-
Krossarlaget
On 6 jun 13.00
SV 5-manna
Djurgårdsskolan 1B Lodjuren
-
Strandskolan (Hej Monica!)
On 6 jun 13.00
SV 5-manna
Stensta Superstars
-
Södermalmsskolan 1C (Klasskampens Hjältar)
On 6 jun 14.20
SV 5-manna
Djurgårdsskolan 1B Lodjuren
-
Krossarlaget
On 6 jun 14.20
SV 5-manna
Strandskolan (Hej Monica!)
-
Stensta Superstars
Spelschema klasser
Årskurs 1
Årskurs 2
Årskurs 3
Årskurs 4
Årskurs 5/6
Planer
Björkvallen Plan 1 (BV 1)
Björkvallen Plan 2 (BV 2)
Björkvallen Plan 3 (BV 3)
Björkvallen Plan 4 (BV 4)
Sannaheden F-plan 1 (SH F-plan 1)
Sannaheden F-plan 2 (SH F-plan 2)
Sannaheden G-plan 1 (SH G-plan 1)
Sannaheden G-plan 2 (SH G-plan 2)
Sannavallen 1 (SV 7-manna)
Sannavallen 2 (SV 5-manna)
Sannavallen 3 (SV 5-manna)
Klasskampen 2018 använder
Cupmate