Till innehåll
Töjnan IBK - Töjnan Tiger Cup 2018 14-16 september (14 sep - 7 okt 2018)
Töjnan Tiger Cup 2018 14-16 september använder
Cupmate
Töjnan Tiger Cup 2018 14-16 september
Spelschema
Lag
Planer
Startsida
Information
Spelschema
Spelschema klasser
Flickor 10 Knatteligan (F10)
Flickor 11 Knatteligan (F11)
Flickor Blå Lätt Svår (FBLS)
Flickor Blå Medel (FBM)
Flickor Röd Lätt (FRL)
Flickor Röd Medel (FRM)
Flickor Röd medel Lätt (FRML)
Pojkar 10 Knatteligan (P10)
Pojkar 11 Knatteligan (P11)
Pojkar 11 lätt Knatteligan (P11 lätt)
Pojkar Blå Lätt Lätt (PBLL)
Pojkar Blå Lätt Svår (PBLS)
Pojkar Blå Medel Lätt (PBML)
Pojkar Blå Medel Svår (PBMS)
Pojkar Blå Svår Lätt (PBSL)
Pojkar Blå Svår Svår (PBSS)
Pojkar Ljusröd Medel (PLRM)
Pojkar Mörkröd Lätt (PMRL)
Planer
Arena Satelliten (A.S)
Häggvikshallen plan 1 (H.H.1)
Helenelundshallen (H.L.D)
Nya Rotebrohallen (N.R.H)
Rotebrohallen (R.H)
Silverdalshallen (S.H)
Sim & Sporthallen A (S.S.H)
Sim & Sporthallen B (S.S.H.B)
Anmälan
Våra hallar
Bilder
Historia
Kontakt
Logga in
Pojkar Blå Svår Lätt
Spelschema:
Grupp A
Grupp A
Danderyds SK P06
- Blå
Ekerö IK P07 Vit
- Blå (Vit)
FBC Uppsala Ungdom P07
- Svart (Vit)
Grimsta AIK P06 P06
- Röd
Hässelby P06 Röd
- Röd
IBF Offensiv Lidingö P06 Blå
- Blå
Täby FC P06 Gribby
- Vit (Svart)
Töjnan IBK P06 Gul
- Gul
Vallentuna IBK P06 Svart
- Svart
Vallentuna IBK P06 Vit
- Svart
Åkersberga IBF, Ackers P06 Gul
- Svart/orange
Åkersberga IBF P06CD
- Orange
Datum
Plan
2
Lö 15 sep 07.45
H.H.1
Grimsta AIK P06 P06
-
Hässelby P06 Röd
10
Lö 15 sep 08.30
H.H.1
Åkersberga IBF P06CD
-
FBC Uppsala Ungdom P07
18
Lö 15 sep 09.15
H.H.1
Vallentuna IBK P06 Vit
-
Täby FC P06 Gribby
26
Lö 15 sep 10.00
H.H.1
FBC Uppsala Ungdom P07
-
Hässelby P06 Röd
48
Lö 15 sep 11.30
S.S.H.B
Danderyds SK P06
-
Grimsta AIK P06 P06
56
Lö 15 sep 12.15
S.S.H.B
Töjnan IBK P06 Gul
-
Vallentuna IBK P06 Vit
58
Lö 15 sep 13.00
H.H.1
IBF Offensiv Lidingö P06 Blå
-
Vallentuna IBK P06 Svart
66
Lö 15 sep 13.45
H.H.1
Ekerö IK P07 Vit
-
Täby FC P06 Gribby
74
Lö 15 sep 14.30
H.H.1
Danderyds SK P06
-
FBC Uppsala Ungdom P07
106
Lö 15 sep 17.30
H.H.1
Vallentuna IBK P06 Svart
-
Åkersberga IBF, Ackers P06 Gul
114
Lö 15 sep 18.15
H.H.1
FBC Uppsala Ungdom P07
-
Ekerö IK P07 Vit
122
Lö 15 sep 19.00
H.H.1
IBF Offensiv Lidingö P06 Blå
-
Åkersberga IBF, Ackers P06 Gul
155
Sö 16 sep 07.45
H.L.D
Vallentuna IBK P06 Vit
-
Åkersberga IBF, Ackers P06 Gul
158
Sö 16 sep 07.45
S.H
IBF Offensiv Lidingö P06 Blå
-
Åkersberga IBF P06CD
163
Sö 16 sep 08.30
H.L.D
Vallentuna IBK P06 Svart
-
Grimsta AIK P06 P06
166
Sö 16 sep 08.30
S.H
Danderyds SK P06
-
Hässelby P06 Röd
171
Sö 16 sep 09.15
H.L.D
Åkersberga IBF, Ackers P06 Gul
-
Täby FC P06 Gribby
179
Sö 16 sep 10.00
H.L.D
Vallentuna IBK P06 Vit
-
Åkersberga IBF P06CD
211
Sö 16 sep 13.00
H.L.D
Töjnan IBK P06 Gul
-
Hässelby P06 Röd
219
Sö 16 sep 13.45
H.L.D
Danderyds SK P06
-
IBF Offensiv Lidingö P06 Blå
226
Sö 16 sep 14.30
H.H.1
Vallentuna IBK P06 Svart
-
Ekerö IK P07 Vit
234
Sö 16 sep 15.15
H.H.1
Töjnan IBK P06 Gul
-
Åkersberga IBF P06CD
242
Sö 16 sep 16.00
H.H.1
Ekerö IK P07 Vit
-
Grimsta AIK P06 P06
250
Sö 16 sep 16.45
H.H.1
Töjnan IBK P06 Gul
-
Täby FC P06 Gribby
Spelschema klasser
Flickor 10 Knatteligan (F10)
Flickor 11 Knatteligan (F11)
Flickor Blå Lätt Svår (FBLS)
Flickor Blå Medel (FBM)
Flickor Röd Lätt (FRL)
Flickor Röd Medel (FRM)
Flickor Röd medel Lätt (FRML)
Pojkar 10 Knatteligan (P10)
Pojkar 11 Knatteligan (P11)
Pojkar 11 lätt Knatteligan (P11 lätt)
Pojkar Blå Lätt Lätt (PBLL)
Pojkar Blå Lätt Svår (PBLS)
Pojkar Blå Medel Lätt (PBML)
Pojkar Blå Medel Svår (PBMS)
Pojkar Blå Svår Lätt (PBSL)
Pojkar Blå Svår Svår (PBSS)
Pojkar Ljusröd Medel (PLRM)
Pojkar Mörkröd Lätt (PMRL)
Planer
Arena Satelliten (A.S)
Häggvikshallen plan 1 (H.H.1)
Helenelundshallen (H.L.D)
Nya Rotebrohallen (N.R.H)
Rotebrohallen (R.H)
Silverdalshallen (S.H)
Sim & Sporthallen A (S.S.H)
Sim & Sporthallen B (S.S.H.B)
Sök lag
Töjnan Tiger Cup 2018 14-16 september använder
Cupmate