To content
FC Gute - GAcup 2019 (25 - 27 jan 2019)
GAcup 2019 uses
Cupmate
GAcup 2019
Games
Team
Pitches
Start
Information
Games
Games by class
Öppen klass herrar aktiva - Restaurang Visborg (Öp herr A)
Öppen klass herrar motionärer - Restaurang Visborg (Öp h M)
Öppen klass mixed Aktiva - Julia Hultgren (Öp mix A)
Öppen klass Mixed motionärer - Julia Hultgren (Öp mix M)
Damjuniorer (00-02) - Lundgrens i Gräfsnäs (DJ)
Damseniorer - Lundgrens i Gräfsnäs (DamS)
Flickor 10/11 år (09/08) - Destination Gotland (F10/11)
Flickor 12 år (07) - Destination Gotland (F 12 )
Flickor 13 (06) ICA Nära Wisborg (F13)
Flickor 14/15 (05/04) - ICA Nära Wisborg (F14/15)
Flickor 16 år (03) - ICA Nära Wisborg (F 16)
Herr Seniorer A - Gotlands Allehanda (HsA)
Herr Seniorer B - Gotlands Allehanda (HsB)
Herr Seniorer C - Gotlands Allehanda (HsC)
Herrjuniorer 17 (02) - Gotlands Åkericentral (HJ 17)
Herrjuniorer 19 (00) - Gotlands Åkericentral (HJ 19)
Pojkar 10 år (09) - Destination Gotland (P10)
Pojkar 11 år (08) - Destination Gotland (P11)
Pojkar 12 år (07) - Destination Gotland (P12)
Pojkar 13 år (06) - McDonalds (P13)
Pojkar 14 år (05) - Handelsbanken Visby Öster (P14)
Pojkar 15 år (04) - Joda Bar & Kök (P15)
Pojkar 16 år (03) - Stenbergs Buss (P16)
Pojkar 9 år (10) - Destination Gotland (P9)
Veteraner herrar - Hultgrens Mark och Anläggning (VetH)
Pitches
Databyrån Hemsehallen (Hem)
Databyrån Södervärn (Söd)
Databyrån Solklintshallen (Sol)
Databyrån Wisbygymnasiet (Wgy)
ICA Maxi Arena (IMA)
Team registration
40 år
Sponsors
History
Contact
Log in
Öppen klass herrar aktiva - Restaurang Visborg
Winner Playoffs:
Söderhemspojkarna
Games:
Group A
Group B
Group C
Group D
Playoffs
Statistics
Group A
BK Mjölksyra
BK Stolpskott
Badsalt AB Svart
Stammens BK
Walterz BC
Group B
Bröderna Båtelsson Lag1, Rosa
GRABBHALVE FC Mörkblå
SM-GULD
Söderhemspojkarna
Visby Södra KF
Group C
ELG BK
FC Halla
Maxim Tsigalko FC
Väskinde Legends
Group D
Havdhem Allstars Lag 1
VIF Gute P94
Wisby Innerstad FK
små lands
Games by class
Öppen klass herrar aktiva - Restaurang Visborg (Öp herr A)
Öppen klass herrar motionärer - Restaurang Visborg (Öp h M)
Öppen klass mixed Aktiva - Julia Hultgren (Öp mix A)
Öppen klass Mixed motionärer - Julia Hultgren (Öp mix M)
Damjuniorer (00-02) - Lundgrens i Gräfsnäs (DJ)
Damseniorer - Lundgrens i Gräfsnäs (DamS)
Flickor 10/11 år (09/08) - Destination Gotland (F10/11)
Flickor 12 år (07) - Destination Gotland (F 12 )
Flickor 13 (06) ICA Nära Wisborg (F13)
Flickor 14/15 (05/04) - ICA Nära Wisborg (F14/15)
Flickor 16 år (03) - ICA Nära Wisborg (F 16)
Herr Seniorer A - Gotlands Allehanda (HsA)
Herr Seniorer B - Gotlands Allehanda (HsB)
Herr Seniorer C - Gotlands Allehanda (HsC)
Herrjuniorer 17 (02) - Gotlands Åkericentral (HJ 17)
Herrjuniorer 19 (00) - Gotlands Åkericentral (HJ 19)
Pojkar 10 år (09) - Destination Gotland (P10)
Pojkar 11 år (08) - Destination Gotland (P11)
Pojkar 12 år (07) - Destination Gotland (P12)
Pojkar 13 år (06) - McDonalds (P13)
Pojkar 14 år (05) - Handelsbanken Visby Öster (P14)
Pojkar 15 år (04) - Joda Bar & Kök (P15)
Pojkar 16 år (03) - Stenbergs Buss (P16)
Pojkar 9 år (10) - Destination Gotland (P9)
Veteraner herrar - Hultgrens Mark och Anläggning (VetH)
Pitches
Databyrån Hemsehallen (Hem)
Databyrån Södervärn (Söd)
Databyrån Solklintshallen (Sol)
Databyrån Wisbygymnasiet (Wgy)
ICA Maxi Arena (IMA)
Search team
Sponsors
Arrangörer
GAcup 2019 uses
Cupmate