To content
Mölndals UngdomsCup 2019
Games
Team
Pitches
Information
Mölndals UngdomsCup 2019
Games
F02
F04
F05
F06
F07
F08
P02
P03
P04
P05
P06
P07
P08
Aktiviteten A-hallen (Aktiviteten A)
Aktiviteten B-hallen (Aktiviteten-B)
Almåshallen A (Almås A)
Almåshallen B (Almås B)
Askims Sporthall
Ekenhallen (Eken)
Frölunda Kulturhus (Frölunda)
Inbördes möte (Resultat från Gruppen)
Katrinebergsskolan (Katrineberg)
Pedagogen Park (Pedagogen)
Salming Arena (Salming)
Skånhällaskolan (Skånhälla)
Streteredshallen (Stretered)
Search team
Team registration
Information
Classes
Registered teams
Sponsors
History
Contact
Log in
P07
Games:
Group A
Group A
Eken IBK Gul
- Lila
Eken IBK Lila
- Lila
FBC karlskrona Orange svart svart
- Orange
Frölunda IBK
- Grön
IBK Bergum Lag 1 rosa
- Rosa (Vit)
IBK Bergum Lynx
- Rosa (Svart )
IBK Lund P07/08 Sandby
- Svart-Limegrönt
IK Zenith
- Grön
Kärra IBK 07
- Svart
Landvetter Wings Blå
- Blå/vit
Landvetter Wings Vit
- Blå/vit
Mölndals IBF
- Röd
Pixbo Wallenstam Rödrävar
- Röd/vit randig, Röd, Röd
Pixbo Wallenstam Viträvar
- Röd/vit randig, Röd, Röd
Utbynäs SK
- Gul
Date
Pitch
63
Sa 27 apr 08.00
Salming
Frölunda IBK
5 - 4
IBK Bergum Lynx
73
Sa 27 apr 08.45
Salming
IK Zenith
1 - 16
Pixbo Wallenstam Viträvar
74
Sa 27 apr 08.45
Katrineberg
Eken IBK Gul
0 - 1
Mölndals IBF
85
Sa 27 apr 09.30
Salming
IBK Bergum Lynx
2 - 7
IBK Bergum Lag 1 rosa
86
Sa 27 apr 09.30
Katrineberg
Landvetter Wings Blå
4 - 3
Utbynäs SK
97
Sa 27 apr 10.15
Askims Sporthall
Pixbo Wallenstam Viträvar
4 - 0
Frölunda IBK
98
Sa 27 apr 10.15
Katrineberg
Mölndals IBF
0 - 7
Kärra IBK 07
108
Sa 27 apr 11.00
Askims Sporthall
IBK Lund P07/08 Sandby
1 - 2
Landvetter Wings Vit
109
Sa 27 apr 11.00
Katrineberg
Utbynäs SK
1 - 2
Eken IBK Gul
120
Sa 27 apr 11.45
Askims Sporthall
IBK Bergum Lynx
1 - 10
Pixbo Wallenstam Viträvar
121
Sa 27 apr 11.45
Katrineberg
Kärra IBK 07
1 - 1
Landvetter Wings Blå
134
Sa 27 apr 12.30
Askims Sporthall
IBK Bergum Lag 1 rosa
10 - 0
IK Zenith
135
Sa 27 apr 12.30
Katrineberg
Mölndals IBF
1 - 4
Utbynäs SK
144
Sa 27 apr 13.15
Askims Sporthall
FBC karlskrona Orange svart svart
2 - 2
Pixbo Wallenstam Rödrävar
145
Sa 27 apr 13.15
Katrineberg
Kärra IBK 07
5 - 0
Eken IBK Gul
156
Sa 27 apr 14.00
Askims Sporthall
Landvetter Wings Vit
6 - 3
Eken IBK Lila
157
Sa 27 apr 14.00
Katrineberg
Landvetter Wings Blå
3 - 2
Mölndals IBF
168
Sa 27 apr 14.45
Askims Sporthall
Pixbo Wallenstam Rödrävar
0 - 2
IBK Lund P07/08 Sandby
169
Sa 27 apr 14.45
Katrineberg
Utbynäs SK
2 - 1
Kärra IBK 07
181
Sa 27 apr 15.30
Askims Sporthall
Eken IBK Lila
2 - 5
FBC karlskrona Orange svart svart
182
Sa 27 apr 15.30
Katrineberg
Eken IBK Gul
3 - 3
Landvetter Wings Blå
192
Sa 27 apr 16.15
Katrineberg
IBK Bergum Lag 1 rosa
6 - 2
Frölunda IBK
203
Sa 27 apr 17.00
Askims Sporthall
Landvetter Wings Vit
1 - 2
Pixbo Wallenstam Rödrävar
204
Sa 27 apr 17.00
Katrineberg
IK Zenith
2 - 6
IBK Bergum Lynx
216
Sa 27 apr 17.45
Askims Sporthall
Eken IBK Lila
4 - 2
IBK Lund P07/08 Sandby
217
Sa 27 apr 17.45
Katrineberg
Pixbo Wallenstam Viträvar
3 - 3
IBK Bergum Lag 1 rosa
230
Sa 27 apr 18.30
Askims Sporthall
FBC karlskrona Orange svart svart
6 - 4
Landvetter Wings Vit
231
Sa 27 apr 18.30
Katrineberg
Frölunda IBK
7 - 1
IK Zenith
239
Sa 27 apr 19.15
Askims Sporthall
Pixbo Wallenstam Rödrävar
1 - 3
Eken IBK Lila
271
Su 28 apr 09.00
Salming
IBK Lund P07/08 Sandby
0 - 1
FBC karlskrona Orange svart svart
Corporate Social Responsibility
Mölndals UngdomsCup 2019 uses