To content
Mölndals UngdomsCup 2019
Games
Team
Pitches
Information
Mölndals UngdomsCup 2019
Games
F02
F04
F05
F06
F07
F08
P02
P03
P04
P05
P06
P07
P08
Aktiviteten A-hallen (Aktiviteten A)
Aktiviteten B-hallen (Aktiviteten-B)
Almåshallen A (Almås A)
Almåshallen B (Almås B)
Askims Sporthall
Ekenhallen (Eken)
Frölunda Kulturhus (Frölunda)
Inbördes möte (Resultat från Gruppen)
Katrinebergsskolan (Katrineberg)
Pedagogen Park (Pedagogen)
Salming Arena (Salming)
Skånhällaskolan (Skånhälla)
Streteredshallen (Stretered)
Search team
Team registration
Information
Classes
Registered teams
Sponsors
History
Contact
Log in
P08
Games:
Group A
Statistics
Group A
Dingle Aik
- Blå/Blå
Eken IBK
- Lila
Frölunda IBK
- Grön
IBK Göteborg
- Svart (Vit)
Landvetter Wings Lag blå
- Blå/vit
Landvetter Wings Lag vit
- Blå/vit
Lindås Waves
- Blå
Mölndals IBF
- Röd (Vit)
Sandö Ibk
- Gul
Utbynäs SK
- Gul/blå
Överby IBK Röd
- Röd (Vit)
Överby IBK Vit
- Röd (Vit)
Date
Pitch
65
Sa 27 apr 08.00
Almås A
Mölndals IBF
4 - 2
Utbynäs SK
66
Sa 27 apr 08.00
Almås B
Eken IBK
1 - 6
Landvetter Wings Lag blå
76
Sa 27 apr 08.45
Almås A
Lindås Waves
0 - 3
Landvetter Wings Lag vit
77
Sa 27 apr 08.45
Almås B
Sandö Ibk
0 - 3
Dingle Aik
87
Sa 27 apr 09.30
Almås A
IBK Göteborg
1 - 2
Överby IBK Vit
88
Sa 27 apr 09.30
Almås B
Överby IBK Röd
4 - 1
Frölunda IBK
99
Sa 27 apr 10.15
Almås A
Mölndals IBF
3 - 3
Landvetter Wings Lag vit
100
Sa 27 apr 10.15
Almås B
Eken IBK
0 - 5
Dingle Aik
111
Sa 27 apr 11.00
Almås A
Överby IBK Vit
4 - 3
Lindås Waves
112
Sa 27 apr 11.00
Almås B
Frölunda IBK
1 - 6
Sandö Ibk
123
Sa 27 apr 11.45
Almås A
Utbynäs SK
2 - 7
IBK Göteborg
124
Sa 27 apr 11.45
Almås B
Landvetter Wings Lag blå
3 - 4
Överby IBK Röd
147
Sa 27 apr 13.15
Almås A
Eken IBK
5 - 1
Frölunda IBK
148
Sa 27 apr 13.15
Almås B
Mölndals IBF
2 - 3
Överby IBK Vit
159
Sa 27 apr 14.00
Almås A
Dingle Aik
3 - 1
Landvetter Wings Lag blå
160
Sa 27 apr 14.00
Almås B
Landvetter Wings Lag vit
4 - 1
Utbynäs SK
171
Sa 27 apr 14.45
Almås A
Sandö Ibk
2 - 2
Överby IBK Röd
172
Sa 27 apr 14.45
Almås B
Lindås Waves
0 - 5
IBK Göteborg
195
Sa 27 apr 16.15
Almås A
Frölunda IBK
0 - 3
Dingle Aik
196
Sa 27 apr 16.15
Almås B
Överby IBK Vit
3 - 5
Landvetter Wings Lag vit
207
Sa 27 apr 17.00
Almås A
Överby IBK Röd
2 - 1
Eken IBK
208
Sa 27 apr 17.00
Almås B
IBK Göteborg
5 - 1
Mölndals IBF
219
Sa 27 apr 17.45
Almås A
Landvetter Wings Lag blå
4 - 1
Sandö Ibk
220
Sa 27 apr 17.45
Almås B
Utbynäs SK
4 - 0
Lindås Waves
Corporate Social Responsibility
Mölndals UngdomsCup 2019 uses