To content
Mölndals UngdomsCup 2019
Games
Team
Pitches
Information
Mölndals UngdomsCup 2019
Games
F02
F04
F05
F06
F07
F08
P02
P03
P04
P05
P06
P07
P08
Aktiviteten A-hallen (Aktiviteten A)
Aktiviteten B-hallen (Aktiviteten-B)
Almåshallen A (Almås A)
Almåshallen B (Almås B)
Askims Sporthall
Ekenhallen (Eken)
Frölunda Kulturhus (Frölunda)
Inbördes möte (Resultat från Gruppen)
Katrinebergsskolan (Katrineberg)
Pedagogen Park (Pedagogen)
Salming Arena (Salming)
Skånhällaskolan (Skånhälla)
Streteredshallen (Stretered)
Search team
Team registration
Information
Classes
Registered teams
Sponsors
History
Contact
Log in
F08
Games:
Group A
Group A
Dingle Aik
- Blå/ Blå
FBC Lerum
- Röd
IBF Älvstranden
- Vit
IBK Kungälv @Kastelle
- Vit
IBK Kungälv F08/09 Munkegärde
- Vit med gråa ärmar alt. Röda tröjor
IBK Lund F0809
- Svart/lime
Lindome
- Grön
Pixbo Wallenstam IBK F08
- Röd/Vit
Stenungsunds IBK
- Blå/svart randig (Röda)
Tunet innebandy F08 Lila
- Lila
Date
Pitch
62
Sa 27 apr 08.00
Aktiviteten-B
Lindome
2 - 0
IBK Kungälv F08/09 Munkegärde
72
Sa 27 apr 08.45
Aktiviteten-B
IBF Älvstranden
0 - 3
IBK Lund F0809
84
Sa 27 apr 09.30
Aktiviteten-B
IBK Kungälv F08/09 Munkegärde
0 - 11
Tunet innebandy F08 Lila
96
Sa 27 apr 10.15
Aktiviteten-B
IBK Lund F0809
1 - 1
Lindome
107
Sa 27 apr 11.00
Aktiviteten-B
Tunet innebandy F08 Lila
4 - 1
IBF Älvstranden
118
Sa 27 apr 11.45
Aktiviteten-B
IBK Kungälv F08/09 Munkegärde
2 - 2
IBK Lund F0809
119
Sa 27 apr 11.45
Pedagogen
IBK Kungälv @Kastelle
3 - 4
FBC Lerum
133
Sa 27 apr 12.30
Pedagogen
Pixbo Wallenstam IBK F08
1 - 0
Stenungsunds IBK
143
Sa 27 apr 13.15
Pedagogen
FBC Lerum
3 - 0
Dingle Aik
146
Sa 27 apr 13.15
Stretered
Tunet innebandy F08 Lila
3 - 1
Lindome
155
Sa 27 apr 14.00
Pedagogen
Stenungsunds IBK
4 - 0
IBK Kungälv @Kastelle
158
Sa 27 apr 14.00
Stretered
IBF Älvstranden
0 - 1
IBK Kungälv F08/09 Munkegärde
167
Sa 27 apr 14.45
Pedagogen
Dingle Aik
3 - 1
Pixbo Wallenstam IBK F08
183
Sa 27 apr 15.30
Stretered
Lindome
4 - 3
IBF Älvstranden
184
Sa 27 apr 15.30
Pedagogen
FBC Lerum
7 - 0
Stenungsunds IBK
193
Sa 27 apr 16.15
Pedagogen
Dingle Aik
2 - 3
IBK Kungälv @Kastelle
205
Sa 27 apr 17.00
Pedagogen
Pixbo Wallenstam IBK F08
1 - 6
FBC Lerum
218
Sa 27 apr 17.45
Pedagogen
Stenungsunds IBK
4 - 4
Dingle Aik
232
Sa 27 apr 18.30
Pedagogen
IBK Kungälv @Kastelle
2 - 4
Pixbo Wallenstam IBK F08
280
Su 28 apr 09.45
Salming
IBK Lund F0809
0 - 6
Tunet innebandy F08 Lila
Corporate Social Responsibility
Mölndals UngdomsCup 2019 uses