Till innehåll
Lassabollen 2019
Spelschema
Lag
Planer
Information
Kiosk, Mat, Vila och Värme
På och runt planerna
Speldagar 2019
Spelformer
Spelregler och dispenser
Lagavgifter och kostnader för övernattning
Information för övernattande lag
Spelschema
F04
F05
F06
F07
F08
F09
F10
FP10
P04
P05
P06
P07
P08
P09
P10
Fotbollshallen 5:1 (FH 5:1)
Fotbollshallen 5:2 (FH 5:2)
Fotbollshallen 5:3 (FH 5:3)
Fotbollshallen 5:4 (FH 5:4)
Fotbollshallen S7 (FH S7)
Fotbollshallen S9 (FH S9)
Lassalyckan Fotbollshall (Fotbollshallen)
Lassalyckan Konstgräs A 11 (Plan A 11)
Lassalyckan Konstgräs A L9:1 (Plan A L9:1)
Lassalyckan Konstgräs A L9:2 (Plan A L9:2)
Lassalyckan Konstgräs B 11 (Plan B 11)
Lassalyckan Konstgräs B L7:1 (Plan B L7:1)
Lassalyckan Konstgräs B L7:2 (Plan B L7:2)
Lassalyckan Konstgräs B L7:3 (Plan B L7:3)
Lassalyckan Konstgräs B L7:4 (Plan B L7:4)
Lassalyckan Konstgräs B L9:1 (Plan B L9:1)
Lassalyckan Konstgräs B L9:2 (Plan B L9:2)
Lassalyckan Konstgräs B S9:1 (Plan B S9:1)
Lassalyckan Konstgräs C 11 (Plan C 11)
Lassalyckan Konstgräs C S7:1 (C S7:1)
Lassalyckan Konstgräs C S7:2 (C S7:2)
Lassalyckan Konstgräs C S9:1 (Plan C S9:1)
Lassalyckan Konstgräs C S9:2 (Plan C S9:2)
Lassalyckan Konstgräs D (Plan D)
Lassalyckan Konstgräs D 11 (Plan D 11)
Lassalyckan Konstgräs D L9:1 (Plan D L9:1)
Lassalyckan Konstgräs D L9:1
Lassalyckan Konstgräs D L9:2 (Plan D L9:2)
Lassalyckan Konstgräs D S7:1 (D S7:1)
Lassalyckan Konstgräs D S9:1 (Plan D S9:1)
Lassalyckan Konstgräs D S9:2 (Plan D S9:2)
Lassalyckan Konstgräs X L7:1 (Plan X L7:1)
Lassalyckan Konstgräs X L7:2 (Plan X L7:2)
Lassalyckan Konstgräs X L7:3 (Plan X L7:3)
Lassalyckan Konstgräs X L7:4 (Plan X L7:4)
Lassalyckan Konstgräs Y S9:1 (Plan Y S9:1)
Sök lag
Anmälan
Information
Klasser
Anmäl lag
Anmälda lag
Sponsorer
Historia
Kontakt
Logga in
F09
Spelschema:
Grupp A
Grupp B
Extramatcher
Grupp A
Bollebygd/Hestrafors
- Vit/Blå
Gnosjö IF
- Gul/svart
IF Väster Orange
- orange
IF Väster Svart
- Orange
Limmareds IF
- Röd/Svart
Mariebo IK Gul
- Gul
Redvägs FK
- Vinröd/Svart
Rydboholms SK F09 Blå/Vit
Ulricehamns IFK
- Blå/Svart
Ulricehamns IFK F2010
- Blå/svart
Datum
Plan
Lö 27 apr 09.30
Plan B L7:1
Limmareds IF
-
IF Väster Orange
Lö 27 apr 09.30
Plan B L7:2
Mariebo IK Gul
-
Ulricehamns IFK
Lö 27 apr 09.30
Plan B L7:3
Redvägs FK
-
Bollebygd/Hestrafors
Lö 27 apr 09.30
Plan B L7:4
Gnosjö IF
-
Rydboholms SK F09 Blå/Vit
Lö 27 apr 10.00
Plan B L7:1
IF Väster Svart
-
Ulricehamns IFK F2010
Lö 27 apr 11.00
Plan B L7:1
Mariebo IK Gul
-
IF Väster Svart
Lö 27 apr 11.00
Plan B L7:2
Rydboholms SK F09 Blå/Vit
-
Limmareds IF
Lö 27 apr 11.00
Plan B L7:3
Ulricehamns IFK
-
IF Väster Orange
Lö 27 apr 11.00
Plan B L7:4
Bollebygd/Hestrafors
-
Gnosjö IF
Lö 27 apr 11.30
Plan B L7:1
Ulricehamns IFK F2010
-
Redvägs FK
Lö 27 apr 12.00
Plan B L7:2
Limmareds IF
-
Bollebygd/Hestrafors
Lö 27 apr 12.00
Plan B L7:3
IF Väster Orange
-
Rydboholms SK F09 Blå/Vit
Lö 27 apr 12.30
Plan B L7:1
Gnosjö IF
-
Ulricehamns IFK F2010
Lö 27 apr 12.30
Plan B L7:2
Redvägs FK
-
Mariebo IK Gul
Lö 27 apr 12.30
Plan B L7:3
IF Väster Svart
-
Ulricehamns IFK
Lö 27 apr 13.30
Plan B L7:1
Mariebo IK Gul
-
Gnosjö IF
Lö 27 apr 13.30
Plan B L7:2
Bollebygd/Hestrafors
-
IF Väster Orange
Lö 27 apr 13.30
Plan B L7:3
Ulricehamns IFK
-
Rydboholms SK F09 Blå/Vit
Lö 27 apr 13.30
Plan B L7:4
Ulricehamns IFK F2010
-
Limmareds IF
Lö 27 apr 14.00
Plan B L7:1
IF Väster Svart
-
Redvägs FK
Lö 27 apr 14.30
Plan B L7:2
Rydboholms SK F09 Blå/Vit
-
Bollebygd/Hestrafors
Lö 27 apr 14.30
Plan B L7:3
Limmareds IF
-
Mariebo IK Gul
Lö 27 apr 15.00
Plan B L7:1
Gnosjö IF
-
IF Väster Svart
Lö 27 apr 15.00
Plan B L7:2
IF Väster Orange
-
Ulricehamns IFK F2010
Lö 27 apr 15.00
Plan B L7:3
Redvägs FK
-
Ulricehamns IFK
Cupsponsorer
Lassabollen 2019 använder