Till innehåll
K-Bygg Ulricehamns Ungdomscup 2020
Spelschema
Lag
Planer
Information
Åldersklasser
Om XL-Bygg Ulricehamns Ungdomscup
Speldagar 2020
Tävlingsbestämmelser
Spelschema
B2005
B2006
B2007
B2008
B2009
G2005
G2006
G2007
G2008
G2009
Sim- & Sporthallen (S&S)
Stenbockshallen
Sök lag
Anmälan
Information
Klasser
Anmälda lag
Historia
Kontakt
Logga in
B2009
Spelschema:
Grupp A
Grupp A
Falköpings FK
- Röd/Svart
Grolanda IF/Floby IF Lag 1
- Vit
Gällstad FK ORANGE
- ORANGE
Timmele Goif/ Hössna if Timmele/Hössna
- Röd
Ulricehamns IFK Röd
- Blå/Svart
Ulricehamns IFK Blå
- Blå/Svart
Ulricehamns IFK Gul
- Blå/Svart
Ulricehamns IFK Svart
- Blå/svart
Datum
Plan
52
Sö 23 feb 09.00
Stenbockshallen
Gällstad FK ORANGE
-
Ulricehamns IFK Gul
54
Sö 23 feb 09.15
Stenbockshallen
Ulricehamns IFK Röd
-
Timmele Goif/ Hössna if Timmele/Hössna
56
Sö 23 feb 09.30
Stenbockshallen
Grolanda IF/Floby IF Lag 1
-
Ulricehamns IFK Svart
58
Sö 23 feb 09.45
Stenbockshallen
Ulricehamns IFK Blå
-
Falköpings FK
60
Sö 23 feb 10.00
Stenbockshallen
Timmele Goif/ Hössna if Timmele/Hössna
-
Ulricehamns IFK Gul
62
Sö 23 feb 10.15
Stenbockshallen
Ulricehamns IFK Röd
-
Gällstad FK ORANGE
64
Sö 23 feb 10.35
Stenbockshallen
Falköpings FK
-
Grolanda IF/Floby IF Lag 1
66
Sö 23 feb 10.50
Stenbockshallen
Ulricehamns IFK Svart
-
Ulricehamns IFK Blå
68
Sö 23 feb 11.05
Stenbockshallen
Ulricehamns IFK Gul
-
Ulricehamns IFK Röd
70
Sö 23 feb 11.20
Stenbockshallen
Gällstad FK ORANGE
-
Timmele Goif/ Hössna if Timmele/Hössna
72
Sö 23 feb 11.35
Stenbockshallen
Grolanda IF/Floby IF Lag 1
-
Ulricehamns IFK Blå
74
Sö 23 feb 11.55
Stenbockshallen
Falköpings FK
-
Ulricehamns IFK Svart
76
Sö 23 feb 12.10
Stenbockshallen
Ulricehamns IFK Gul
-
Grolanda IF/Floby IF Lag 1
78
Sö 23 feb 12.25
Stenbockshallen
Ulricehamns IFK Blå
-
Timmele Goif/ Hössna if Timmele/Hössna
80
Sö 23 feb 12.40
Stenbockshallen
Ulricehamns IFK Svart
-
Ulricehamns IFK Röd
82
Sö 23 feb 12.55
Stenbockshallen
Gällstad FK ORANGE
-
Falköpings FK
K-Bygg Ulricehamns Ungdomscup 2020 använder