Till innehåll
Lassabollen by Maxi 2023
Spelschema
Lag
Planer
Information
Information för övernattande lag
Kiosk, Mat, Vila och Värme
Lagavgifter och kostnader för övernattning
På och runt planerna
Spelformer
Spelhelger 2023
Spelregler och dispenser
Spelschema
Flickor 2008 (G2008)
Flickor 2009 (G2009)
Flickor 2010 (G2010)
Flickor 2011/2012 (F2011/2012)
Pojkar 2008 (B2008)
Pojkar 2009 (B2009)
Pojkar 2010 (B2010)
Pojkar 2011 (B2011)
Pojkar 2012 (B2012)
Pojkar 2013 (B2013)
Lassalyckan Konstgräs A 11 (Plan A 11)
Lassalyckan Konstgräs A L9:1 (Plan A L9:1)
Lassalyckan Konstgräs A L9:2 (Plan A L9:2)
Lassalyckan Konstgräs A S7:1 (Plan A S7:1)
Lassalyckan Konstgräs A S7:2 (Plan A S7:2)
Lassalyckan Konstgräs A S9 (Plan A S9)
Lassalyckan Konstgräs B 11 (Plan B 11)
Lassalyckan Konstgräs B L7:1 (Plan B L7:1)
Lassalyckan Konstgräs B L7:2 (Plan B L7:2)
Lassalyckan Konstgräs B L7:3 (Plan B L7:3)
Lassalyckan Konstgräs B L7:4 (Plan B L7:4)
Lassalyckan Konstgräs B L9:1 (Plan B L9:1)
Lassalyckan Konstgräs B L9:2 (Plan B L9:2)
Lassalyckan Konstgräs B S7:1 (Plan B S7:1)
Lassalyckan Konstgräs B S7:2 (Plan B S7:2)
Lassalyckan Konstgräs B S9 (Plan B S9)
Lassalyckan Konstgräs C 11 (Plan C 11)
Lassalyckan Konstgräs C L7:1 (C L7:1)
Lassalyckan Konstgräs C L7:2 (C L7:2)
Lassalyckan Konstgräs C L7:3 (C L7:3)
Lassalyckan Konstgräs C L7:4 (C L7:4)
Lassalyckan Konstgräs C L9:1 (Plan C L9:1)
Lassalyckan Konstgräs C L9:2 (Plan C L9:2)
Lassalyckan Konstgräs C S7:1 (C S7:1)
Lassalyckan Konstgräs C S7:2 (C S7:2)
Lassalyckan Konstgräs C S9 (Plan C S9)
Lassalyckan Konstgräs D 11 (Plan D 11)
Lassalyckan Konstgräs D L9:1 (Plan D L9:1)
Lassalyckan Konstgräs D L9:2 (Plan D L9:2)
Lassalyckan Konstgräs D S7:1 (D S7:1)
Lassalyckan Konstgräs D S7:2 (Plan D S7:2)
Lassalyckan Konstgräs D S9 (Plan D S9)
Sök lag
Anmälan
Information
Klasser
Anmälda lag
Sponsorer
Historia
Kontakt
Logga in
Pojkar 2009
Spelschema:
Grupp A
Grupp A
Finlandia Pallo AIF
- Blå
Frillesås FF
- Grön
Gällstad FK
- Orange
Sjöviks SK
- Röd
Slottsskogen/ Godhem IF
- Vit
Stenkullen GOIK
- Röd
Ulricehamns IFK Blå
- Blåsvart
Ulricehamns IFK Svart
- Blåsvart
Vänersborgs FK Svart
- Svart
Vänersborgs FK Vit
- Vit
Datum
Plan
2
Lö 1 apr 09.00
Plan D S9
Sjöviks SK
-
Stenkullen GOIK
3
Lö 1 apr 09.00
Plan C S9
Slottsskogen/ Godhem IF
-
Ulricehamns IFK Blå
6
Lö 1 apr 10.00
Plan D S9
Finlandia Pallo AIF
-
Vänersborgs FK Svart
7
Lö 1 apr 10.00
Plan C S9
Gällstad FK
-
Frillesås FF
10
Lö 1 apr 11.00
Plan D S9
Vänersborgs FK Vit
-
Ulricehamns IFK Svart
18
Lö 1 apr 13.00
Plan D S9
Slottsskogen/ Godhem IF
-
Vänersborgs FK Vit
19
Lö 1 apr 13.00
Plan C S9
Frillesås FF
-
Sjöviks SK
22
Lö 1 apr 14.00
Plan D S9
Ulricehamns IFK Blå
-
Stenkullen GOIK
23
Lö 1 apr 14.00
Plan C S9
Vänersborgs FK Svart
-
Gällstad FK
26
Lö 1 apr 15.00
Plan D S9
Ulricehamns IFK Svart
-
Finlandia Pallo AIF
34
Lö 1 apr 17.00
Plan D S9
Sjöviks SK
-
Vänersborgs FK Svart
35
Lö 1 apr 17.00
Plan C S9
Stenkullen GOIK
-
Frillesås FF
38
Lö 1 apr 18.00
Plan D S9
Gällstad FK
-
Ulricehamns IFK Svart
39
Lö 1 apr 18.00
Plan C S9
Finlandia Pallo AIF
-
Slottsskogen/ Godhem IF
42
Lö 1 apr 19.00
Plan B S9
Vänersborgs FK Vit
-
Ulricehamns IFK Blå
49
Sö 2 apr 10.00
Plan C S9
Slottsskogen/ Godhem IF
-
Gällstad FK
52
Sö 2 apr 10.00
Plan D S9
Vänersborgs FK Svart
-
Stenkullen GOIK
53
Sö 2 apr 11.00
Plan C S9
Ulricehamns IFK Blå
-
Frillesås FF
56
Sö 2 apr 11.00
Plan D S9
Ulricehamns IFK Svart
-
Sjöviks SK
57
Sö 2 apr 12.00
Plan C S9
Vänersborgs FK Vit
-
Finlandia Pallo AIF
65
Sö 2 apr 14.00
Plan C S9
Frillesås FF
-
Vänersborgs FK Svart
68
Sö 2 apr 14.00
Plan D S9
Sjöviks SK
-
Slottsskogen/ Godhem IF
69
Sö 2 apr 15.00
Plan C S9
Gällstad FK
-
Vänersborgs FK Vit
72
Sö 2 apr 15.00
Plan D S9
Stenkullen GOIK
-
Ulricehamns IFK Svart
73
Sö 2 apr 17.00
Plan C S9
Finlandia Pallo AIF
-
Ulricehamns IFK Blå
Huvudsponsor
Lassabollen by Maxi 2023 använder