Till innehåll
IFK Stocksund - IFK Stocksund vår Cup! (1 - 2 apr 2023)
IFK Stocksund vår Cup! använder
Cupmate
IFK Stocksund vår Cup!
|
1 - 2/4 2023
Spelschema
Lag
Planer
Startsida
Spelschema
Spelschema klasser
IFK Stocksund vår Cup L (L)
IFK Stocksund vår Cup M (M)
IFK Stocksund vår Cup S (S)
Planer
Plan 1
Plan 2
Plan 3
Plan 4
Anmälan
Kontakt
Logga in
IFK Stocksund vår Cup S
Spelschema:
Grupp A
Grupp B
Grupp A
BP DFF
- Röd/Svart
Danderyds SK
- Blå
Djurgårdens IF P12-3
- Blå
Djurgårdens IF P12-4 X
Djurgårdens IF P13A
- Blårandigt
Djurgårdens IF P13-20
- Blå (Rött)
Hammarby IF 12-2 X
Hammarby IF P13A
- Vit
Hammarby p12-25
IF Brommapojkarna P12-3
- Röd/Svart
IFK Haninge Akademi
IFK Stocksund Yy
IFK Stocksund X
- Vit
IFK Stocksund Z
- Vit
KIF Söderort Svart
- Svart
Nacka FC
- Rödvit
Nacka FC Vit
Sickla IF Svart
- Röd
Sollentuna FK Silverdal
- Svart
Ösmo fotboll Gul
- Gul
Datum
Plan
Lö 1 apr 10.20
Plan 1
BP DFF
-
IFK Stocksund X
Lö 1 apr 10.20
Plan 2
Sickla IF Svart
-
KIF Söderort Svart
Lö 1 apr 10.20
Plan 3
Djurgårdens IF P13A
-
Danderyds SK
Lö 1 apr 11.00
Plan 1
Djurgårdens IF P13A
-
IFK Haninge Akademi
Lö 1 apr 11.40
Plan 1
IF Brommapojkarna P12-3
-
BP DFF
Lö 1 apr 12.20
Plan 3
IFK Stocksund X
-
Ösmo fotboll Gul
Lö 1 apr 12.20
Plan 4
Danderyds SK
-
IFK Haninge Akademi
Lö 1 apr 13.00
Plan 1
IF Brommapojkarna P12-3
-
KIF Söderort Svart
Lö 1 apr 13.00
Plan 2
Djurgårdens IF P13A
-
Sickla IF Svart
Lö 1 apr 14.20
Plan 1
BP DFF
-
Ösmo fotboll Gul
Lö 1 apr 14.20
Plan 2
Djurgårdens IF P13-20
-
IF Brommapojkarna P12-3
Lö 1 apr 14.20
Plan 3
Sickla IF Svart
-
IFK Haninge Akademi
Lö 1 apr 14.20
Plan 4
Djurgårdens IF P13A
-
IFK Stocksund X
Lö 1 apr 15.00
Plan 4
KIF Söderort Svart
-
Danderyds SK
Lö 1 apr 15.40
Plan 4
Hammarby IF P13A
-
Ösmo fotboll Gul
Lö 1 apr 16.20
Plan 1
IF Brommapojkarna P12-3
-
IFK Haninge Akademi
Lö 1 apr 16.20
Plan 3
Djurgårdens IF P13-20
-
BP DFF
Lö 1 apr 16.20
Plan 4
Sickla IF Svart
-
IFK Stocksund X
Lö 1 apr 17.40
Plan 4
Hammarby IF P13A
-
Djurgårdens IF P13-20
Sö 2 apr 09.00
Plan 4
Hammarby IF P13A
-
Danderyds SK
Sö 2 apr 09.40
Plan 2
Djurgårdens IF P12-4 X
-
Sollentuna FK Silverdal
Sö 2 apr 09.40
Plan 3
BP DFF
-
Nacka FC
Sö 2 apr 09.40
Plan 4
Hammarby IF P13A
-
IFK Stocksund X
Sö 2 apr 10.20
Plan 3
Sickla IF Svart
-
IF Brommapojkarna P12-3
Sö 2 apr 10.20
Plan 4
KIF Söderort Svart
-
Ösmo fotboll Gul
Sö 2 apr 11.00
Plan 1
IFK Stocksund Yy
-
Sollentuna FK Silverdal
Sö 2 apr 11.00
Plan 2
Djurgårdens IF P12-4 X
-
Hammarby IF 12-2 X
Sö 2 apr 11.00
Plan 3
Nacka FC
-
Hammarby IF P13A
Sö 2 apr 11.00
Plan 4
IFK Stocksund Z
-
Djurgårdens IF P12-3
Sö 2 apr 11.40
Plan 3
Ösmo fotboll Gul
-
IF Brommapojkarna P12-3
Sö 2 apr 11.40
Plan 4
Danderyds SK
-
IFK Stocksund X
Sö 2 apr 12.20
Plan 2
Sickla IF Svart
-
Djurgårdens IF P13-20
Sö 2 apr 12.20
Plan 3
Nacka FC Vit
-
Djurgårdens IF P12-4 X
Sö 2 apr 12.20
Plan 4
KIF Söderort Svart
-
BP DFF
Sö 2 apr 13.00
Plan 3
Hammarby IF P13A
-
KIF Söderort Svart
Sö 2 apr 13.00
Plan 4
Djurgårdens IF P12-3
-
Ösmo fotboll Gul
Sö 2 apr 13.40
Plan 2
Sollentuna FK Silverdal
-
Hammarby IF 12-2 X
Sö 2 apr 13.40
Plan 3
Danderyds SK
-
Djurgårdens IF P12-3
Sö 2 apr 13.40
Plan 4
Nacka FC
-
IFK Stocksund X
Sö 2 apr 14.20
Plan 3
Sickla IF Svart
-
BP DFF
Sö 2 apr 14.20
Plan 4
IFK Stocksund Z
-
Djurgårdens IF P13-20
Sö 2 apr 15.00
Plan 1
Hammarby p12-25
-
Sollentuna FK Silverdal
Sö 2 apr 15.00
Plan 2
IF Brommapojkarna P12-3
-
Djurgårdens IF P12-3
Sö 2 apr 15.00
Plan 4
IFK Stocksund Yy
-
Nacka FC Vit
Sö 2 apr 15.30
Plan 3
Danderyds SK
-
Sickla IF Svart
Sö 2 apr 15.40
Plan 1
Nacka FC
-
Djurgårdens IF P13-20
Sö 2 apr 15.40
Plan 4
IFK Stocksund X
-
IF Brommapojkarna P12-3
Sö 2 apr 16.20
Plan 1
Hammarby p12-25
-
Nacka FC Vit
Sö 2 apr 16.21
Plan 4
IFK Stocksund Z
-
BP DFF
Spelschema klasser
IFK Stocksund vår Cup L (L)
IFK Stocksund vår Cup M (M)
IFK Stocksund vår Cup S (S)
Planer
Plan 1
Plan 2
Plan 3
Plan 4
Domarlista
IFK Stocksund vår Cup! använder
Cupmate