Till innehåll
Tingsryd United Footballclub - Tomtecupen 2015 (26 - 31 dec 2015)
Tomtecupen 2015 använder
Cupmate
Tomtecupen 2015
Spelschema
Lag
Planer
Startsida
Information
Spelschema
Spelschema klasser
Dam-senior
Flickor 02-03
Flickor 04
Flickor 05
Flickor 07-08
Herr Senior
Pojkar 02
Pojkar 03
Pojkar 04-05
Pojkar 06
Pojkar 07
Pojkar 08
Planer
Bollhallen Tingsryd (B-hall)
Väckelsång sporthall (V-plan)
Anmälan
Bilder
Historia
Kontakt
Logga in
Sö 27 dec 2015
Plan:
Bollhallen Tingsryd
Väckelsång sporthall
Bollhallen Tingsryd
Tid
32.
13.00
Flickor 02-03 - A
Tingsryd United FC Lag 1
0 - 3
FK Älmeboda/Linneryd
34.
13.20
Flickor 02-03 - A
Mönsterås Goif Blå
1 - 0
IFK Grimslöv
36.
13.40
Flickor 02-03 - A
Växjö DFF Rosa
9 - 0
IFK Osby Blå
39.
14.00
Flickor 02-03 - B
Tingsryd United FC Lag 2
0 - 1
Växjö DFF Svart
41.
14.20
Flickor 02-03 - B
Mönsterås Goif Röd
1 - 6
Vederslöv/Dänningelanda IF
43.
14.40
Flickor 02-03 - A
Tingsryd United FC Lag 1
0 - 3
IFK Grimslöv
46.
15.00
Flickor 02-03 - A
IFK Osby Blå
1 - 0
Mönsterås Goif Blå
48.
15.20
Flickor 02-03 - A
FK Älmeboda/Linneryd
0 - 2
Växjö DFF Rosa
50.
15.40
Flickor 02-03 - B
Växjö DFF Svart
5 - 1
IFK Osby Vit
53.
16.00
Flickor 02-03 - B
Vederslöv/Dänningelanda IF
0 - 6
Tingsryd United FC Lag 2
55.
16.20
Flickor 02-03 - A
Tingsryd United FC Lag 1
3 - 0
IFK Osby Blå
57.
16.40
Flickor 02-03 - A
IFK Grimslöv
3 - 1
FK Älmeboda/Linneryd
60.
17.00
Flickor 02-03 - A
Mönsterås Goif Blå
0 - 7
Växjö DFF Rosa
62.
17.20
Flickor 02-03 - B
IFK Osby Vit
2 - 0
Mönsterås Goif Röd
64.
17.40
Flickor 02-03 - B
Växjö DFF Svart
2 - 0
Vederslöv/Dänningelanda IF
65.
18.00
Flickor 02-03 - A
IFK Osby Blå
1 - 3
IFK Grimslöv
66.
18.20
Flickor 02-03 - A
Växjö DFF Rosa
3 - 1
Tingsryd United FC Lag 1
67.
18.40
Flickor 02-03 - A
FK Älmeboda/Linneryd
2 - 0
Mönsterås Goif Blå
68.
19.00
Flickor 02-03 - B
IFK Osby Vit
0 - 3
Tingsryd United FC Lag 2
69.
19.20
Flickor 02-03 - B
Mönsterås Goif Röd
0 - 9
Växjö DFF Svart
70.
19.40
Flickor 02-03 - A
IFK Grimslöv
1 - 2
Växjö DFF Rosa
71.
20.00
Flickor 02-03 - A
IFK Osby Blå
0 - 5
FK Älmeboda/Linneryd
72.
20.20
Flickor 02-03 - A
Mönsterås Goif Blå
1 - 4
Tingsryd United FC Lag 1
73.
20.40
Flickor 02-03 - B
Vederslöv/Dänningelanda IF
3 - 1
IFK Osby Vit
74.
21.00
Flickor 02-03 - B
Tingsryd United FC Lag 2
9 - 1
Mönsterås Goif Röd
75.
21.20
Flickor 02-03 - 1/2
Växjö DFF Rosa
1 - 0
Tingsryd United FC Lag 2
76.
21.40
Flickor 02-03 - 1/2
Växjö DFF Svart
0 - 2
FK Älmeboda/Linneryd
77.
22.10
Flickor 02-03 - Final
Växjö DFF Rosa
1 - 0
FK Älmeboda/Linneryd
Tillbaka
Spelschema klasser
Dam-senior
Flickor 02-03
Flickor 04
Flickor 05
Flickor 07-08
Herr Senior
Pojkar 02
Pojkar 03
Pojkar 04-05
Pojkar 06
Pojkar 07
Pojkar 08
Planer
Bollhallen Tingsryd (B-hall)
Väckelsång sporthall (V-plan)
Domarlista
Sök lag
Tomtecupen 2015 använder
Cupmate