Till innehåll
FC Järfälla - FC Ungdomscup (11 - 12 mar 2017)
FC Ungdomscup använder
Cupmate
FC Ungdomscup
Spelschema
Planer
Startsida
Spelschema
Spelschema klasser
Pojkar 02 Lätt/Medel (P02 L/M)
Pojkar 03 Lätt/Medel (P03 L/M)
Pojkar 04 Lätt/Medel (P04 L/M)
Pojkar 05 Lätt/Medel (P05 L/M)
Pojkar 06 Lätt/Medel (P06 L/M)
Pojkar 07 Lätt/Medel (P07 L/M)
Pojkar 08 (P08)
Pojkar 09 (P09)
Pojkar 10 (P10)
Planer
Kungsängens sporthall plan A (Ku Sp A)
Kungsängens sporthall plan B (Ku Sp B)
Kungsängens sporthall plan C (Ku Sp C)
Anmälan
Kontakt
Logga in
Lö 11 mar 2017
Plan:
Kungsängens sporthall plan A
Kungsängens sporthall plan B
Kungsängens sporthall plan C
Kungsängens sporthall plan A
Tid
09.00
P09 - A
FC Järfälla Vit 1
-
Karlbergs BK Vit
09.20
P09 - A
Hanvikens SK Svart
-
FC Järfälla Röd 2
09.40
P07 L/M - A
Bällsta FF Lag 2
-
FC Järfälla Svart
10.00
P09 - A
FC Järfälla Röd 2
-
Hanvikens SK Röd
10.20
P07 L/M - A
Bällsta FF Lag 3
-
Vasalunds IF Järvastaden 2
10.40
P07 L/M - A
FC Järfälla Svart
-
Vasalunds IF Järvastaden 1
11.00
P09 - A
IF Brommapojkarna 10
-
FC Järfälla Röd 2
11.20
P07 L/M - A
Bällsta FF Lag 2
-
Vasalunds IF Järvastaden 1
11.40
P09 - A
IFK Österåker 1
-
IF Brommapojkarna 10
12.00
P09 - A
FC Järfälla Röd 1
-
IF Brommapojkarna 10
12.20
P07 L/M - A
FC Järfälla Svart
-
Reymersholms IK 1
12.40
P09 - A
FC Järfälla Röd 1
-
IFK Österåker 1
13.00
P07 L/M - A
Bällsta FF Lag 3
-
FC Järfälla Svart
13.20
P07 L/M - A
Vasalunds IF Järvastaden 2
-
Bällsta FF Lag 2
14.00
P05 L/M - A
Pershagens SK Futsal
-
FC Järfälla 1
14.20
P03 L/M - A
FC Järfälla 1
1 - 5
Sollentuna FK
14.40
P03 L/M - C
Västerås SK 2
3 - 1
Karlbergs BK 2
15.00
P05 L/M - A
Tullinge TP FK Grön
-
Pershagens SK Futsal
15.20
P03 L/M - B
Karlbergs BK 1
1 - 1
Sköllersta IF
15.40
P03 L/M - C
Karlbergs BK 2
1 - 0
Norrtulls SK 4
16.00
P03 L/M - A
Sollentuna FK
0 - 3
Kallhälls FF Blå
16.20
P03 L/M - B
Norrtulls SK 3
0 - 0
Sköllersta IF
16.40
P05 L/M - A
FC Järfälla 3
-
Pershagens SK Futsal
17.00
P03 L/M - 1/4
Norrtulls SK 3
0 - 4
Karlbergs BK 2
17.20
P05 L/M - A
Tullinge TP FK Grön
-
FC Järfälla 3
17.40
P03 L/M - 1/2
Hammarby IF FF 7
3 - 4
Karlbergs BK 2
Tillbaka
Spelschema klasser
Pojkar 02 Lätt/Medel (P02 L/M)
Pojkar 03 Lätt/Medel (P03 L/M)
Pojkar 04 Lätt/Medel (P04 L/M)
Pojkar 05 Lätt/Medel (P05 L/M)
Pojkar 06 Lätt/Medel (P06 L/M)
Pojkar 07 Lätt/Medel (P07 L/M)
Pojkar 08 (P08)
Pojkar 09 (P09)
Pojkar 10 (P10)
Planer
Kungsängens sporthall plan A (Ku Sp A)
Kungsängens sporthall plan B (Ku Sp B)
Kungsängens sporthall plan C (Ku Sp C)
Sök lag
FC Ungdomscup använder
Cupmate