Till innehåll
Djurgårdens IF Fotboll - Stockholmsmästerskapen 2017 (7 - 22 okt 2017)
Stockholmsmästerskapen 2017 använder
Cupmate
Stockholmsmästerskapen 2017
Spelschema
Lag
Planer
Startsida
Information
Spelschema
Spelschema klasser
F06
F07
F08
F09
P05
P06
P06S
P07
P07S
P08
P08S
P09
P10
Planer
Östermalms IP 7-manna 1
Östermalms IP 7-manna 2
Östermalms IP 7-manna 3
Östermalms IP 7-manna 4
Hjorthagens IP 5-manna 1
Hjorthagens IP 5-manna 2
Hjorthagens IP 5-manna 3
Hjorthagens IP 7-manna 1
Hjorthagens IP 7-manna 2
Hjorthagens IP 7-manna 3
Anmälan
Kontakt
Logga in
Lö 21 okt 2017
Plan:
Östermalms IP 7-manna 1
Östermalms IP 7-manna 2
Östermalms IP 7-manna 3
Östermalms IP 7-manna 4
Hjorthagens IP 5-manna 1
Hjorthagens IP 5-manna 2
Hjorthagens IP 5-manna 3
Hjorthagens IP 7-manna 1
Hjorthagens IP 7-manna 2
Hjorthagens IP 7-manna 3
Östermalms IP 7-manna 3
Tid
09.00
F06 - B
Karlbergs BK Röd
-
Djurgårdens IF
09.30
P06 - B
Örby IS Blå
-
Djurgårdens IF P06-7 Lag2
10.00
P06 - D
Fc Inter 06 Svart
-
Sollentuna FK Sportfältet
10.30
F06 - B
Karlbergs BK Röd
-
Brommapojkarna F06-3
11.00
P06 - B
Örby IS Blå
-
Sköndal Vit
11.30
P06 - D
Fc Inter 06 Svart
-
Djurgårdens IF P06-5
12.00
F06 - B
IFK Aspudden-Tellus
-
Karlbergs BK Röd
12.30
P06 - B
Sollentuna fotbollsklubb Vallen grön
-
Örby IS Blå
13.00
P06 - D
IF Brommapojkarna 13
-
Fc Inter 06 Svart
13.30
F06 - Ss grp 2
Årsta FF
-
IFK Aspudden-Tellus
14.00
P06 - Ss grp 2
Sollentuna FK Sportfältet 2
-
IF Brommapojkarna 13
14.30
P06 - Ss grp 4
IF Brommapojkarna P06-9
-
Sollentuna FK Sportfältet
15.00
F06 - Ss grp 2
Brommapojkarna F06-3
-
IFK Aspudden-Tellus
15.30
P06 - Ss grp 2
Sollentuna fotbollsklubb Vallen grön
-
IF Brommapojkarna 13
16.00
P06 - Ss grp 4
Sköndal Vit
-
Sollentuna FK Sportfältet
16.30
F06 - Ss grp 2
Brommapojkarna F06-3
-
Årsta FF
17.00
P06 - Ss grp 2
Sollentuna fotbollsklubb Vallen grön
-
Sollentuna FK Sportfältet 2
17.30
P06 - Ss grp 4
Sköndal Vit
-
IF Brommapojkarna P06-9
Tillbaka
Spelschema klasser
F06
F07
F08
F09
P05
P06
P06S
P07
P07S
P08
P08S
P09
P10
Planer
Östermalms IP 7-manna 1
Östermalms IP 7-manna 2
Östermalms IP 7-manna 3
Östermalms IP 7-manna 4
Hjorthagens IP 5-manna 1
Hjorthagens IP 5-manna 2
Hjorthagens IP 5-manna 3
Hjorthagens IP 7-manna 1
Hjorthagens IP 7-manna 2
Hjorthagens IP 7-manna 3
Domarlista
Sök lag
Stockholmsmästerskapen 2017 använder
Cupmate