Till innehåll
FBC Sollentuna - Rotebro Cup 2018 (23 - 25 feb 2018)
Rotebro Cup 2018 använder
Cupmate
Rotebro Cup 2018
Spelschema
Lag
Planer
Startsida
Spelschema
Spelschema klasser
Flickor Röd Lätt
Flickor Röd Medel
Grön F09 (F09)
Grön F10 och F11 (F10/11)
Grön P09 (P09)
Grön P10 (P10)
Grön P11 (P11)
Pojkar Blå Lätt
Pojkar Blå Medel
Pojkar Blå Svår
Pojkar Ljusröd Lätt
Pojkar Ljusröd Medel
Pojkar Mörkröd Medel
Pojkar Mörkröd Lätt
Planer
Gamla Rotebrohallen plan1 (GR1)
Gamla Rotebrohallen plan2 (GR2)
Häggvikshallen (Hgv)
Nya Rotebrohallen (NR)
Satelliten (Sat)
Silverdalshallen (Silv)
Sollentuna Sim- och sporthallen A (Sim A)
Sollentuna Sim- och sporthallen B (Sim B)
Anmälan
Historia
Kontakt
Logga in
Sö 25 feb 2018
Plan:
Gamla Rotebrohallen plan1
Gamla Rotebrohallen plan2
Häggvikshallen
Nya Rotebrohallen
Satelliten
Silverdalshallen
Sollentuna Sim- och sporthallen A
Sollentuna Sim- och sporthallen B
Gamla Rotebrohallen plan2
Tid
09.00
F10/11 - A
Nacka Wallenstam Svart
-
Väsby IBK Svart
09.20
F10/11 - A
Rotebro IBK Blå
-
Nacka Wallenstam Vit
09.40
F10/11 - A
Rotebro IBK Vit
-
Väsby IBK Svart
10.00
F10/11 - A
Nacka Wallenstam Vit
-
Rotebro IBK Röd
10.20
F09 - A
IBF Åkersberga Svart
-
Sigtuna IF IBK
10.40
F10/11 - A
Farsta Ibk
-
Rotebro IBK Röd
11.20
F09 - A
IBF Åkersberga Svart
-
Telge SIBK Röd
11.40
P11 - A
Rotebro ibk Lag 2
-
Töjnan Svart
12.00
F09 - A
Sigtuna IF IBK
-
Telge SIBK Vit
12.20
P11 - A
Töjnan Svart
-
Rotebro ibk Lag 1
12.40
F09 - A
Telge SIBK Röd
-
Sigtuna IF IBK
13.00
P11 - A
Töjnan Svart
-
Rotebro ibk Lag 2
13.20
P10 - A
Rotebro IS IBK Lag 1
-
Bro IK Lag 1, Blå
13.40
P10 - A
Rotebro IS IBK Lag 3
-
IK Frej 1
14.00
P09 - A
Hässelby Hawks P09 vit 1
-
Rotebro IBK Vit
14.20
P10 - A
Bro IK Lag 1, Blå
-
Rotebro IS IBK Lag 2
14.40
P09 - A
Hässelby Hawks P09 vit 1
-
Rotebro IBK Blå
15.20
P09 - A
Rotebro IBK Vit
-
Hässelby Hawks P09 vit 2
15.40
P10 - A
Bro IK Lag 2, Blå
-
Rotebro IS IBK Lag 1
16.00
P09 - A
Sörskogens IF Lag 1, Röd
-
Hässelby Hawks P09 vit 2
16.40
P09 - A
Rotebro IBK Vit
-
Sörskogens IF Lag 1, Röd
Tillbaka
Spelschema klasser
Flickor Röd Lätt
Flickor Röd Medel
Grön F09 (F09)
Grön F10 och F11 (F10/11)
Grön P09 (P09)
Grön P10 (P10)
Grön P11 (P11)
Pojkar Blå Lätt
Pojkar Blå Medel
Pojkar Blå Svår
Pojkar Ljusröd Lätt
Pojkar Ljusröd Medel
Pojkar Mörkröd Medel
Pojkar Mörkröd Lätt
Planer
Gamla Rotebrohallen plan1 (GR1)
Gamla Rotebrohallen plan2 (GR2)
Häggvikshallen (Hgv)
Nya Rotebrohallen (NR)
Satelliten (Sat)
Silverdalshallen (Silv)
Sollentuna Sim- och sporthallen A (Sim A)
Sollentuna Sim- och sporthallen B (Sim B)
Sök lag
Rotebro Cup 2018 använder
Cupmate