Till innehåll
FC Järfälla - FC Ungdomscup 2018 (3 - 4 mar 2018)
FC Ungdomscup 2018 använder
Cupmate
FC Ungdomscup 2018
Spelschema
Planer
Startsida
Spelschema
Spelschema klasser
Pojkar 03 Lätt/Medel (P03 L/M)
Pojkar 04 Lätt/Medel (P04 L/M)
Pojkar 07 Lätt/Medel (P07 L/M)
Pojkar 08 Lätt/Medel (P08 L/M)
Pojkar 10 Lätt/Medel (P10 L/M)
Planer
Kungsängens sporthall plan A (Ku Sp A)
Kungsängens sporthall plan B (Ku Sp B)
Kungsängens sporthall plan C (Ku Sp C)
Anmälan
Historia
Kontakt
Logga in
Sö 4 mar 2018
Plan:
Kungsängens sporthall plan A
Kungsängens sporthall plan B
Kungsängens sporthall plan C
Kungsängens sporthall plan A
Tid
09.00
P08 L/M - A
FC Järfälla Svart
-
IFK Viksjö 2
09.20
P10 L/M - A
AIK FF Svart City
-
FC Järfälla Svart 1
09.40
P08 L/M - B
FC Järfälla Vit 2
-
Erikslunds KF Grön
10.00
P10 L/M - B
FC Järfälla Svart 3
-
AIK FF Svart United
10.20
P08 L/M - A
IFK Viksjö 1
-
Vallentuna BK 1 Röd
10.40
P10 L/M - A
FC Järfälla Svart 2
-
FC Arlanda Grön
11.00
P10 L/M - B
AIK FF Svart United
-
Ängby IF P10 Röd
11.20
P08 L/M - A
FC Järfälla Vit 1
-
IFK Viksjö 1
11.40
P10 L/M - A
Spånga IS FK 6
-
FC Järfälla Svart 2
12.00
P08 L/M - B
Erikslunds KF Grön
-
IF Brommapojkarna 6
12.20
P08 L/M - A
Vendelsö IK Söderby
-
FC Järfälla Vit 1
12.40
P10 L/M - A
Älvsjö AIK Röd
-
Spånga IS FK 6
13.00
P08 L/M - B
Vallentuna BK 2 Röd
-
FC Järfälla Vit 2
13.20
P10 L/M - B
FC Arlanda Vit
-
AIK FF Svart United
3.
13.40
P04 L/M - B
Västerås SK FK Grön
2 - 2
FC Järfälla Grön
5.
14.00
P04 L/M - A
FC Järfälla Gul
2 - 1
Västerås SK FK Vit
6.
14.20
P04 L/M - A
Sköllersta IF
1 - 1
FC Järfälla Röd
7.
14.40
P04 L/M - B
Västerås SK FK Grön
1 - 1
Råsunda IS 1 Blå
10.
15.00
P04 L/M - A
Sköllersta IF
3 - 4
Västerås SK FK Vit
12.
15.20
P04 L/M - B
FC Järfälla Grön
1 - 1
Råsunda IS 1 Blå
13.
15.50
P04 L/M - 1/4
FC Järfälla Gul
2 - 1
Västerås SK FK Grön
16.
16.10
P04 L/M - 1/4
Västerhaninge IF
2 - 0
Sköllersta IF
17.
16.40
P04 L/M - 1/2
FC Järfälla Gul
1 - 0
Råsunda IS 1 Blå
19.
17.10
P04 L/M - 3-4
Råsunda IS 1 Blå
0 - 4
Västerhaninge IF
Tillbaka
Spelschema klasser
Pojkar 03 Lätt/Medel (P03 L/M)
Pojkar 04 Lätt/Medel (P04 L/M)
Pojkar 07 Lätt/Medel (P07 L/M)
Pojkar 08 Lätt/Medel (P08 L/M)
Pojkar 10 Lätt/Medel (P10 L/M)
Planer
Kungsängens sporthall plan A (Ku Sp A)
Kungsängens sporthall plan B (Ku Sp B)
Kungsängens sporthall plan C (Ku Sp C)
Sök lag
FC Ungdomscup 2018 använder
Cupmate