Till innehåll
Djurgårdens IF Fotboll - Stockholmsmästerskapen 2018 (6 - 21 okt 2018)
Stockholmsmästerskapen 2018 använder
Cupmate
Stockholmsmästerskapen 2018
Spelschema
Lag
Planer
Startsida
Information
Spelschema
Spelschema klasser
F2007
F2008
F2008 Svår
F2009
F2010
P2007
P2007 Svår
P2008
P2008 Svår
P2009
P2009 Svår
P2010
P2011
Planer
Östermalms IP 1
Östermalms IP 2
Östermalms IP 3
Östermalms IP 4
Hjorthagens IP 1
Hjorthagens IP 2
Hjorthagens IP 3
Anmälan
Historia
Kontakt
Logga in
Sö 7 okt 2018
Plan:
Östermalms IP 1
Östermalms IP 2
Östermalms IP 3
Östermalms IP 4
Hjorthagens IP 1
Hjorthagens IP 2
Hjorthagens IP 3
Hjorthagens IP 3
Tid
09.00
P2010 - B
IF Brommapojkarna P10-17
-
Spånga P10-6
09.30
P2010 - C
Enebybergs IF Lag 1
-
FK Bromma Lag 1
10.00
P2010 - B
Spånga P10-6
-
IK Frej Lag 2
10.30
P2010 - C
FK Bromma Lag 1
-
Djurgårdens IF P10-4
11.00
P2010 - B
IK Frej Lag 2
-
Hanvikens SK 2
11.30
P2010 - C
Vendelsö N/S
-
FK Bromma Lag 1
12.00
P2010 - B
IK Frej Lag 2
-
IF Brommapojkarna P10-17
12.30
P2010 - C
Enebybergs IF Lag 1
-
Vendelsö N/S
13.00
P2010 - B
Huddinge IF P10-2 Lag 2
-
IK Frej Lag 2
13.30
P2010 - C
Djurgårdens IF P10-4
-
Enebybergs IF Lag 1
14.00
P2010 - E
Hammarby IF FF Lag vit
-
IFK Lidingö FK P10-14 Blå
14.30
P2010 - F
IFK Lidingö FK P10:10
-
Alpha FC
15.00
P2010 - E
IFK Lidingö FK P10-14 Blå
-
Enebybergs IF Lag 3
15.30
P2010 - F
Alpha FC
-
Djurgårdens IF FF P10-6
16.00
P2010 - E
Enebybergs IF Lag 3
-
Ängby IF Grön 1
16.30
P2010 - F
Enskede IK P10 Grå
-
Alpha FC
17.00
P2010 - E
Enebybergs IF Lag 3
-
Hammarby IF FF Lag vit
17.30
P2010 - F
IFK Lidingö FK P10:10
-
Enskede IK P10 Grå
18.00
P2010 - E
IF Brommapojkarna P10-2
-
Enebybergs IF Lag 3
18.30
P2010 - F
Djurgårdens IF FF P10-6
-
IFK Lidingö FK P10:10
Tillbaka
Spelschema klasser
F2007
F2008
F2008 Svår
F2009
F2010
P2007
P2007 Svår
P2008
P2008 Svår
P2009
P2009 Svår
P2010
P2011
Planer
Östermalms IP 1
Östermalms IP 2
Östermalms IP 3
Östermalms IP 4
Hjorthagens IP 1
Hjorthagens IP 2
Hjorthagens IP 3
Sök lag
Stockholmsmästerskapen 2018 använder
Cupmate