Till innehåll
IF Mölndal Fotboll
- MiniLirarCupen 2019 (22 feb - 10 mar 2019)
MiniLirarCupen 2019 använder
Cupmate
MiniLirarCupen 2019
Spelschema
Planer
Startsida
Information
Spelschema
Spelschema klasser
Damjuniorer (Damjuniorer)
Flickor födda 04 (Flickor födda 04)
Flickor födda 05 (Flickor födda 05)
Flickor födda 06 (Flickor födda 06)
Flickor födda 07 (Flickor födda 07)
Flickor födda 08 (Flickor födda 08)
Flickor födda 09 (Flickor födda 09)
Flickor födda 10 (Flickor födda 10)
Flickor födda 11 (Flickor födda 11)
Flickor födda 12 (Flickor födda 12)
Flickor födda 13. (Flickor födda 13)
Herrjuniorer (HerrJuniorer)
Pojkar födda 03 (Pojkar födda 03)
Pojkar födda 04 (Pojkar födda 04)
Pojkar födda 05 (Pojkar födda 05)
Pojkar födda 06 (Pojkar födda 06)
Pojkar födda 07 (Pojkar födda 07)
Pojkar födda 08 (Pojkar födda 08)
Pojkar födda 09 (Pojkar födda 09)
Pojkar födda 10 (Pojkar födda 10)
Pojkar födda 11 (Pojkar födda 11)
Pojkar födda 12 (Pojkar födda 12)
Pojkar födda 13 (Pojkar födda 13)
Planer
Streteredsskolans gymnastikhall
Streteredsskolans gymnastikhall plan 1
Streteredsskolans gymnastikhall plan 2
Anmälan
Historia
Kontakt
Logga in
Lö 9 mar 2019
Plan:
Streteredsskolans gymnastikhall
Streteredsskolans gymnastikhall plan 1
Streteredsskolans gymnastikhall plan 2
Streteredsskolans gymnastikhall plan 2
Tid
09.00
Pojkar födda 10 - A
Kullavik IF Kullavik 3
-
GÖTAHOLMS BOLLKLUBB Götaholm BK P10
09.15
Pojkar födda 10 - B
Kullavik IF Kulavik 2
-
IF Mölndal Fotboll 1
09.30
Pojkar födda 10 - C
Lerums IS LIla
-
IF Mölndal Fotboll Lag 4
09.45
Pojkar födda 10 - A
GÖTAHOLMS BOLLKLUBB Götaholm BK P10
-
IF Mölndal Fotboll 3
10.00
Pojkar födda 10 - B
IF Mölndal Fotboll 1
-
Lerums IS Vit
10.15
Pojkar födda 10 - C
IF Mölndal Fotboll Lag 4
-
IF Mölndal Fotboll 2
10.30
Pojkar födda 10 - A
Azalea BK Svart
-
GÖTAHOLMS BOLLKLUBB Götaholm BK P10
10.45
Pojkar födda 10 - B
Kungsbacka IF Lag 1
-
IF Mölndal Fotboll 1
11.00
Pojkar födda 10 - C
Kullavik IF Kullavik 1
-
IF Mölndal Fotboll Lag 4
11.15
Pojkar födda 10 - A
Kullavik IF Kullavik 3
-
Azalea BK Svart
11.30
Pojkar födda 10 - B
Kullavik IF Kulavik 2
-
Kungsbacka IF Lag 1
11.45
Pojkar födda 10 - C
Lerums IS LIla
-
Kullavik IF Kullavik 1
12.00
Pojkar födda 10 - A
IF Mölndal Fotboll 3
-
Kullavik IF Kullavik 3
12.15
Pojkar födda 10 - B
Lerums IS Vit
-
Kullavik IF Kulavik 2
12.30
Pojkar födda 10 - C
IF Mölndal Fotboll 2
-
Lerums IS LIla
12.45
Flickor födda 10 - A
IF Mölndal Fotboll Vit
-
Tölö F10 Grön
13.00
Pojkar födda 09 - A
IF Mölndal Fotboll Blå
-
IF Mölndal Fotboll Röd
13.15
Pojkar födda 09 - B
Lerums IS 3
-
IF Mölndal Fotboll Svart
13.30
Flickor födda 10 - A
Tölö F10 Grön
-
Örgryte IS FF Blå
13.45
Pojkar födda 09 - A
IF Mölndal Fotboll Röd
-
Västra Frölunda IF Y
14.00
Pojkar födda 09 - B
IF Mölndal Fotboll Svart
-
IF Mölndal Fotboll Vit
14.15
Flickor födda 10 - A
Örgryte IS FF Röd
-
Tölö F10 Grön
14.30
Pojkar födda 09 - A
Lerums IS 1
-
IF Mölndal Fotboll Röd
14.45
Pojkar födda 09 - B
BK Bifrost Lag 1
-
IF Mölndal Fotboll Svart
15.00
Flickor födda 10 - A
IF Mölndal Fotboll Vit
-
Örgryte IS FF Röd
15.15
Pojkar födda 09 - A
IF Mölndal Fotboll Blå
-
Lerums IS 1
15.30
Pojkar födda 09 - B
Lerums IS 3
-
BK Bifrost Lag 1
15.45
Flickor födda 10 - A
Örgryte IS FF Blå
-
IF Mölndal Fotboll Vit
16.00
Pojkar födda 09 - A
Västra Frölunda IF Y
-
IF Mölndal Fotboll Blå
16.15
Pojkar födda 09 - B
IF Mölndal Fotboll Vit
-
Lerums IS 3
Tillbaka
Spelschema klasser
Damjuniorer (Damjuniorer)
Flickor födda 04 (Flickor födda 04)
Flickor födda 05 (Flickor födda 05)
Flickor födda 06 (Flickor födda 06)
Flickor födda 07 (Flickor födda 07)
Flickor födda 08 (Flickor födda 08)
Flickor födda 09 (Flickor födda 09)
Flickor födda 10 (Flickor födda 10)
Flickor födda 11 (Flickor födda 11)
Flickor födda 12 (Flickor födda 12)
Flickor födda 13. (Flickor födda 13)
Herrjuniorer (HerrJuniorer)
Pojkar födda 03 (Pojkar födda 03)
Pojkar födda 04 (Pojkar födda 04)
Pojkar födda 05 (Pojkar födda 05)
Pojkar födda 06 (Pojkar födda 06)
Pojkar födda 07 (Pojkar födda 07)
Pojkar födda 08 (Pojkar födda 08)
Pojkar födda 09 (Pojkar födda 09)
Pojkar födda 10 (Pojkar födda 10)
Pojkar födda 11 (Pojkar födda 11)
Pojkar födda 12 (Pojkar födda 12)
Pojkar födda 13 (Pojkar födda 13)
Planer
Streteredsskolans gymnastikhall
Streteredsskolans gymnastikhall plan 1
Streteredsskolans gymnastikhall plan 2
Sök lag
Sponsorer
Dunross Stiftelse
Enerbackens Måleri
HSB Mölndal
Intersport
Karlssons Chark i Härryda
Mölndals Energi
Millistream
Olka Sportresor
Stensjöns Pizzeria
MiniLirarCupen 2019 använder
Cupmate