Till innehåll
IF Mölndal Fotboll
- MiniLirarCupen 2019 (22 feb - 10 mar 2019)
MiniLirarCupen 2019 använder
Cupmate
MiniLirarCupen 2019
Spelschema
Planer
Startsida
Information
Spelschema
Spelschema klasser
Damjuniorer (Damjuniorer)
Flickor födda 04 (Flickor födda 04)
Flickor födda 05 (Flickor födda 05)
Flickor födda 06 (Flickor födda 06)
Flickor födda 07 (Flickor födda 07)
Flickor födda 08 (Flickor födda 08)
Flickor födda 09 (Flickor födda 09)
Flickor födda 10 (Flickor födda 10)
Flickor födda 11 (Flickor födda 11)
Flickor födda 12 (Flickor födda 12)
Flickor födda 13. (Flickor födda 13)
Herrjuniorer (HerrJuniorer)
Pojkar födda 03 (Pojkar födda 03)
Pojkar födda 04 (Pojkar födda 04)
Pojkar födda 05 (Pojkar födda 05)
Pojkar födda 06 (Pojkar födda 06)
Pojkar födda 07 (Pojkar födda 07)
Pojkar födda 08 (Pojkar födda 08)
Pojkar födda 09 (Pojkar födda 09)
Pojkar födda 10 (Pojkar födda 10)
Pojkar födda 11 (Pojkar födda 11)
Pojkar födda 12 (Pojkar födda 12)
Pojkar födda 13 (Pojkar födda 13)
Planer
Streteredsskolans gymnastikhall
Streteredsskolans gymnastikhall plan 1
Streteredsskolans gymnastikhall plan 2
Anmälan
Historia
Kontakt
Logga in
Sö 10 mar 2019
Plan:
Streteredsskolans gymnastikhall
Streteredsskolans gymnastikhall plan 1
Streteredsskolans gymnastikhall plan 2
Streteredsskolans gymnastikhall plan 1
Tid
09.00
Flickor födda 12 - A
Södra Skärgårdens IK
-
Södra Skärgården Blå
09.15
Flickor födda 12 - A
Södra Skärgården Röd
-
Mölndal Fotboll Vit
09.30
Flickor födda 12 - A
Mölndal Fotboll Röd
-
Mölndal Fotboll Blå
09.45
Flickor födda 12 - A
Södra Skärgårdens IK
-
Mölndal Fotboll Vit
10.00
Flickor födda 12 - A
Mölndal Fotboll Blå
-
Södra Skärgården Röd
10.15
Flickor födda 12 - A
Södra Skärgården Blå
-
Mölndal Fotboll Röd
10.30
Flickor födda 12 - A
Södra Skärgårdens IK
-
Mölndal Fotboll Blå
10.45
Flickor födda 12 - A
Mölndal Fotboll Vit
-
Södra Skärgården Blå
11.00
Flickor födda 12 - A
Södra Skärgården Röd
-
Mölndal Fotboll Röd
11.15
Flickor födda 12 - A
Mölndal Fotboll Blå
-
Mölndal Fotboll Vit
11.30
Flickor födda 12 - A
Mölndal Fotboll Röd
-
Södra Skärgårdens IK
11.45
Flickor födda 12 - A
Södra Skärgården Blå
-
Södra Skärgården Röd
12.00
Flickor födda 12 - A
Mölndal Fotboll Vit
-
Mölndal Fotboll Röd
12.15
Flickor födda 12 - A
Mölndal Fotboll Blå
-
Södra Skärgården Blå
12.30
Flickor födda 12 - A
Södra Skärgården Röd
-
Södra Skärgårdens IK
12.45
Pojkar födda 12 - A
Västra Frölunda IF Tigrar
-
Södra Skärgårdens IK
13.00
Pojkar födda 12 - B
Mölndal Fotboll Lag 3
-
Mölndal Fotboll Lag 1
13.15
Pojkar födda 12 - C
IK Zenith Lag 3
-
IK Zenith Lag 2
13.30
Pojkar födda 12 - A
Södra Skärgårdens IK
-
IK Zenith Lag 4
13.45
Pojkar födda 12 - B
Mölndal Fotboll Lag 1
-
IK Zenith Lag 1
14.00
Pojkar födda 12 - C
IK Zenith Lag 2
-
Näset Sk Tigrar
14.15
Pojkar födda 12 - A
IK Zenith Lag 4
-
Mölndal Fotboll Lag 2
14.30
Pojkar födda 12 - B
IK Zenith Lag 1
-
Västra Frölunda IF Vargar
14.45
Pojkar födda 12 - C
Näset Sk Tigrar
-
Västra Frölunda IF Legon
15.00
Pojkar födda 12 - A
IK Zenith Lag 4
-
Västra Frölunda IF Tigrar
15.15
Pojkar födda 12 - B
IK Zenith Lag 1
-
Mölndal Fotboll Lag 3
15.30
Pojkar födda 12 - C
Näset Sk Tigrar
-
IK Zenith Lag 3
15.45
Pojkar födda 12 - A
Näset Sk Lejon
-
IK Zenith Lag 4
16.00
Pojkar födda 12 - B
Näset Sk Pantrar
-
IK Zenith Lag 1
16.15
Pojkar födda 12 - C
IF Mölndal Fotboll 4
-
Näset Sk Tigrar
Tillbaka
Spelschema klasser
Damjuniorer (Damjuniorer)
Flickor födda 04 (Flickor födda 04)
Flickor födda 05 (Flickor födda 05)
Flickor födda 06 (Flickor födda 06)
Flickor födda 07 (Flickor födda 07)
Flickor födda 08 (Flickor födda 08)
Flickor födda 09 (Flickor födda 09)
Flickor födda 10 (Flickor födda 10)
Flickor födda 11 (Flickor födda 11)
Flickor födda 12 (Flickor födda 12)
Flickor födda 13. (Flickor födda 13)
Herrjuniorer (HerrJuniorer)
Pojkar födda 03 (Pojkar födda 03)
Pojkar födda 04 (Pojkar födda 04)
Pojkar födda 05 (Pojkar födda 05)
Pojkar födda 06 (Pojkar födda 06)
Pojkar födda 07 (Pojkar födda 07)
Pojkar födda 08 (Pojkar födda 08)
Pojkar födda 09 (Pojkar födda 09)
Pojkar födda 10 (Pojkar födda 10)
Pojkar födda 11 (Pojkar födda 11)
Pojkar födda 12 (Pojkar födda 12)
Pojkar födda 13 (Pojkar födda 13)
Planer
Streteredsskolans gymnastikhall
Streteredsskolans gymnastikhall plan 1
Streteredsskolans gymnastikhall plan 2
Sök lag
Sponsorer
Dunross Stiftelse
Enerbackens Måleri
HSB Mölndal
Intersport
Karlssons Chark i Härryda
Mölndals Energi
Millistream
Olka Sportresor
Stensjöns Pizzeria
MiniLirarCupen 2019 använder
Cupmate