Till innehåll
Alets IK - Bendt Bil Indoor Football Cup 2019 (16 - 30 nov 2019)
Bendt Bil Indoor Football Cup 2019 använder
Cupmate
Bendt Bil Indoor Football Cup 2019
Spelschema
Lag
Planer
Startsida
Information
Spelschema
Spelschema klasser
Damlag
F10 - Flickor 10 år, född 2009 (F10)
F12 - Flickor 12 år, född 2007 (F12)
F14 - Flickor 14 år, född 2005 (F14)
F16 - Flickor 16 år, född 2003 (F16)
F8 - Flickor 8 år, född 2011 (F8)
P10 - Pojkar 10 år, född 2009 (P10)
P11 - Pojkar 11 år, född 2008 (P11)
P12 - Pojkar 12 år, född 2007 (P12)
P13 - Pojkar 13 år, född 2006 (P13)
P14 - Pojkar 14 år, född 2005 (P14)
P15 - Pojkar 15 år, född 2004 (P15)
P7 - Pojkar 7 år, född 2012 (P7)
P8 - Pojkar 8 år, född 2011 (P8)
P9 - Pojkar 9 år, född 2010 (P9)
Planer
Plan 1 (1)
Plan 2 (2)
Plan 3 (3)
Anmälan
Regler
Bilder
Historia
Kontakt
Logga in
Lö 30 nov 2019
Plan:
Plan 1
Plan 2
Plan 3
Plan 2
Tid
228.
08.00
F8 - A
Vikens IK Svart
-
Alet IK Röd
229.
08.15
F8 - A
HBK Blå
-
IF Centern Lag 2
230.
08.30
F8 - A
Vikens IK Svart
-
HBK Blå
231.
08.45
F8 - A
Alet IK Röd
-
IF Centern Lag 2
232.
09.00
F8 - A
IF Centern Lag 2
-
Vikens IK Svart
233.
09.15
F8 - A
Alet IK Röd
-
HBK Blå
234.
09.30
F8 - B
Vikens IK Vit
-
Simlångsdalens IF
235.
09.45
F8 - B
HBK Svart
-
IF Centern Lag 1
236.
10.00
F8 - B
Vikens IK Vit
-
HBK Svart
237.
10.15
F8 - B
Simlångsdalens IF
-
IF Centern Lag 1
238.
10.30
F8 - B
IF Centern Lag 1
-
Vikens IK Vit
239.
10.45
F8 - B
Simlångsdalens IF
-
HBK Svart
265.
11.00
F12 - B
LFK F0708 LFK svart
-
Lilla Träslövs FF Blå
268.
11.15
F12 - B
IF Centern Vit
-
LGM
271.
11.30
F12 - B
Lilla Träslövs FF Blå
-
Kvibille BK Blå
274.
11.45
F12 - B
LGM
-
LFK F0708 LFK svart
277.
12.00
F12 - B
Kvibille BK Blå
-
IF Centern Vit
280.
12.15
F12 - B
Lilla Träslövs FF Blå
-
LGM
283.
12.30
F12 - B
Kvibille BK Blå
-
LFK F0708 LFK svart
286.
12.45
F12 - B
IF Centern Vit
-
Lilla Träslövs FF Blå
289.
13.00
F12 - B
LGM
-
Kvibille BK Blå
292.
13.15
F12 - B
LFK F0708 LFK svart
-
IF Centern Vit
310.
13.45
F16 - A
LGM
4 - 0
Munkedals IF
311.
14.00
F16 - A
H.E.F Valbo BK
2 - 0
Vinbergs if
312.
14.15
F16 - A
LGM
3 - 1
H.E.F Valbo BK
313.
14.30
F16 - A
Munkedals IF
0 - 1
Vinbergs if
314.
14.45
F16 - A
Vinbergs if
1 - 3
LGM
315.
15.00
F16 - A
Munkedals IF
1 - 2
H.E.F Valbo BK
308.
16.00
F14 - 3-4
H.E.F Valbo BK
0 - 4
Onsala BK Blå
309.
16.15
F14 - Final
Åsa IF
0 - 1
Onsala BK Vit
318.
16.30
F16 - 3-4
Munkedals IF
0 - 2
Vinbergs if
319.
16.45
F16 - Final
LGM
1 - 2
H.E.F Valbo BK
Tillbaka
Spelschema klasser
Damlag
F10 - Flickor 10 år, född 2009 (F10)
F12 - Flickor 12 år, född 2007 (F12)
F14 - Flickor 14 år, född 2005 (F14)
F16 - Flickor 16 år, född 2003 (F16)
F8 - Flickor 8 år, född 2011 (F8)
P10 - Pojkar 10 år, född 2009 (P10)
P11 - Pojkar 11 år, född 2008 (P11)
P12 - Pojkar 12 år, född 2007 (P12)
P13 - Pojkar 13 år, född 2006 (P13)
P14 - Pojkar 14 år, född 2005 (P14)
P15 - Pojkar 15 år, född 2004 (P15)
P7 - Pojkar 7 år, född 2012 (P7)
P8 - Pojkar 8 år, född 2011 (P8)
P9 - Pojkar 9 år, född 2010 (P9)
Planer
Plan 1 (1)
Plan 2 (2)
Plan 3 (3)
Sök lag
Bendt Bil Indoor Football Cup 2019 använder
Cupmate