To content
Mölndals IBF - Mölndals UngdomsCup 2018 (20 - 22 apr 2018)
Mölndals UngdomsCup 2018 uses
Cupmate
Mölndals UngdomsCup 2018
Games
Team
Pitches
Start
Games
Games by class
F02
F04
F05
F06
F07
P01
P02
P03
P04
P05
P06
P07
Pitches
Aktiviteten A-hallen (Aktiviteten A)
Aktiviteten B-hallen (Aktiviteten-B)
Almåsskolan (Almås)
Askims Sporthall
Ekenhallen (Eken)
Frölunda Kulturhus (Frölunda)
Katrinebergsskolan (Katrineberg)
Salming Arena (Salming)
Skånhällaskolan (Skånhälla)
Streteredshallen (Stretered)
Team registration
History
Contact
Log in
Sat 21 apr 2018
Pitch:
Aktiviteten A-hallen
Aktiviteten B-hallen
Almåsskolan
Askims Sporthall
Ekenhallen
Frölunda Kulturhus
Katrinebergsskolan
Salming Arena
Skånhällaskolan
Streteredshallen
Skånhällaskolan
Time
08.00
P05 - D
Lindome IBK Grön
1 - 3
Partille Wizards P05 Lag1
08.45
P05 - D
FBC Draci Ricany
3 - 2
AJER IBK Svart
09.30
F04 - A
Østensjø/Dverg IBK Svart
0 - 2
Lindås Waves F04
10.15
F04 - A
Öckerö IBK Blå
0 - 1
FBC Engelholm F03-04
11.00
P02 - B
IK Zenith
1 - 0
Förslövs IF
11.45
P02 - B
Partille IBS
2 - 1
Frederikshavn BlackHawks
12.30
P05 - D
Partille Wizards P05 Lag1
7 - 2
AJER IBK Svart
13.15
P05 - D
Lindome IBK Grön
1 - 1
FBC Draci Ricany
14.00
P02 - B
Partille IBS
3 - 2
Förslövs IF
14.45
P02 - B
Frederikshavn BlackHawks
1 - 1
IK Zenith
15.30
P05 - D
AJER IBK Svart
4 - 6
Lindome IBK Grön
16.15
P05 - D
Partille Wizards P05 Lag1
4 - 2
FBC Draci Ricany
17.00
F02 - A - 1/4
IK Stanstad
2 - 0
Partille IBS
17.45
F02 - A - 1/4
Pixbo Wallenstam IBF F03
1 - 3
Lindås Waves
18.30
F04 - B - 1/2
Østensjø/Dverg IBK Svart
0 - 4
IK Sirius IBK Blå
19.15
F04 - B - 1/2
IBF Backadalen
1 - 4
Bua Seagulls Innebandy
20.00
P05 - A - 1/8
Onsala IBK Lag 1
4 - 0
IK Zenith
20.45
P05 - A - 1/8
Lindås Waves V
3 - 1
FBC Draci Ricany
Back
Games by class
F02
F04
F05
F06
F07
P01
P02
P03
P04
P05
P06
P07
Pitches
Aktiviteten A-hallen (Aktiviteten A)
Aktiviteten B-hallen (Aktiviteten-B)
Almåsskolan (Almås)
Askims Sporthall
Ekenhallen (Eken)
Frölunda Kulturhus (Frölunda)
Katrinebergsskolan (Katrineberg)
Salming Arena (Salming)
Skånhällaskolan (Skånhälla)
Streteredshallen (Stretered)
Search team
Mölndals UngdomsCup 2018 uses
Cupmate