Till innehåll
Tumba GOIF - Capri-Sun Cup 2018 (31 aug - 2 sep 2018)
Capri-Sun Cup 2018 använder
Cupmate
Capri-Sun Cup 2018
Spelschema
Lag
Planer
Startsida
Information
Spelschema
Spelschema klasser
Flickor Blå Medel (FBM)
Flickor Blå Svår (FBS)
Flickor Röd Lätt (FRL)
Flickor Röd Medel (FRM)
Flickor Röd Medellätt (FRML)
Flickor Röd Svår (FRS)
Herr HJ19 Svart (HJ19)
Pojkar Blå Medel (PBM)
Pojkar Blå Svårsvår (PBSS)
Pojkar Ljusröd Lätt (PLRL)
Pojkar Ljusröd Medel (PLRM)
Pojkar Mörkröd Medel (PMRM)
Planer
Alby Sporthall (Alby)
Botkyrkahallen, Stora (Bot Stora)
Malmsjö Skola Sporthall (Malmsjö)
Rikstenshallen (Riks)
Storvreten Sporthall (Stor)
Tullingehallen (Tull)
Tumba Idrottshus Stora (Idrott Hall 1)
Tumba Idrottshus Lilla (Idrott Hall 2)
Anmälan
Speedshooting
Information till deltagande lag
Sponsorer
Historia
Kontakt
Logga in
Lö 1 sep 2018
Plan:
Alby Sporthall
Botkyrkahallen, Stora
Malmsjö Skola Sporthall
Rikstenshallen
Storvreten Sporthall
Tullingehallen
Tumba Idrottshus Stora
Tumba Idrottshus Lilla
Storvreten Sporthall
Odlingsvägen 36
14750 Tumba
Tid
44.
08.00
PMRM - B
Linköping IBK Ungdom P03 Svart
1 - 2
Telge SIBK P03
52.
08.45
PMRM - B
Huddinge IBS P03
5 - 3
Bele Barkarby IF Innebandy Svart
59.
09.30
PLRL - A
Täby FC P05 Gribby Svart A
2 - 2
Huddinge IBS P05
66.
10.15
PLRL - A
Grimsta AIK P05 Vit
2 - 0
Djurgården
74.
11.00
PLRL - B
Täby FC Täby FC P05 Västra
2 - 2
Vallentuna IBK P05
84.
11.45
PLRL - B
Vendelsö IK Blue
2 - 3
Trosa Edanö IBK
92.
12.30
PLRL - C
Täby FC Gribby vit
6 - 3
Hässelby Röd
100.
13.15
PLRL - B
Trosa Edanö IBK
6 - 1
Täby FC Täby FC P05 Västra
107.
14.00
PLRL - A
Grimsta AIK P05 Vit
4 - 0
Huddinge IBS P05
115.
14.45
PLRL - A
Djurgården
1 - 2
Täby FC P05 Gribby Svart A
123.
15.30
PMRM - B
Telge SIBK P03
2 - 2
Bele Barkarby IF Innebandy Svart
131.
16.15
PMRM - B
Linköping IBK Ungdom P03 Svart
0 - 1
Huddinge IBS P03
140.
17.00
PLRL - C
Nykvarns IF
4 - 0
Tumba GoIF P06
147.
17.45
PLRL - B
Vendelsö IK Blue
6 - 1
Vallentuna IBK P05
162.
19.15
PLRL - C
Tumba GoIF P06
6 - 5
Täby FC Gribby vit
171.
20.00
PLRL - C
Nykvarns IF
4 - 1
Hässelby Röd
178.
20.45
PMRM - B
Bele Barkarby IF Innebandy Svart
1 - 2
Linköping IBK Ungdom P03 Svart
184.
21.30
PMRM - B
Telge SIBK P03
0 - 3
Huddinge IBS P03
192.
22.15
FRM - A
Älvsjö AIK IBK F04
2 - 3
Sköndal IK
Tillbaka
Spelschema klasser
Flickor Blå Medel (FBM)
Flickor Blå Svår (FBS)
Flickor Röd Lätt (FRL)
Flickor Röd Medel (FRM)
Flickor Röd Medellätt (FRML)
Flickor Röd Svår (FRS)
Herr HJ19 Svart (HJ19)
Pojkar Blå Medel (PBM)
Pojkar Blå Svårsvår (PBSS)
Pojkar Ljusröd Lätt (PLRL)
Pojkar Ljusröd Medel (PLRM)
Pojkar Mörkröd Medel (PMRM)
Planer
Alby Sporthall (Alby)
Botkyrkahallen, Stora (Bot Stora)
Malmsjö Skola Sporthall (Malmsjö)
Rikstenshallen (Riks)
Storvreten Sporthall (Stor)
Tullingehallen (Tull)
Tumba Idrottshus Stora (Idrott Hall 1)
Tumba Idrottshus Lilla (Idrott Hall 2)
Sök lag
Huvudsponsor
Sponsorer
Capri-Sun Cup 2018 använder
Cupmate