To content
Mölndals UngdomsCup 2019
Games
Team
Pitches
Information
Mölndals UngdomsCup 2019
Games
F02
F04
F05
F06
F07
F08
P02
P03
P04
P05
P06
P07
P08
Aktiviteten A-hallen (Aktiviteten A)
Aktiviteten B-hallen (Aktiviteten-B)
Almåshallen A (Almås A)
Almåshallen B (Almås B)
Askims Sporthall
Ekenhallen (Eken)
Frölunda Kulturhus (Frölunda)
Inbördes möte (Resultat från Gruppen)
Katrinebergsskolan (Katrineberg)
Pedagogen Park (Pedagogen)
Salming Arena (Salming)
Skånhällaskolan (Skånhälla)
Streteredshallen (Stretered)
Search team
Team registration
Information
Classes
Registered teams
Sponsors
History
Contact
Log in
Sat 27 apr 2019
Pitch:
Aktiviteten A-hallen
Aktiviteten B-hallen
Almåshallen A
Almåshallen B
Askims Sporthall
Ekenhallen
Frölunda Kulturhus
Inbördes möte
Katrinebergsskolan
Pedagogen Park
Salming Arena
Skånhällaskolan
Streteredshallen
Aktiviteten A-hallen
Frejagatan 1
43144 Mölndal
Time
60.
08.00
F02 - C
IBK Lund
6 - 0
FBC Uppsala Ungdom F03
69.
08.45
F02 - C
FBC Lerum DJ
2 - 1
AJER IBK F02 HVIT
79.
09.30
F05 - A
Pixbo Wallenstam IBF
0 - 1
Tunet IBK F05 Lilla
149.
10.15
F05 - B
Sveiva IBK
2 - 3
Landvetter Wings
105.
11.00
F02 - C
FBC Uppsala Ungdom F03
2 - 3
FBC Lerum DJ
115.
11.45
F02 - C
IBK Lund
8 - 0
AJER IBK F02 HVIT
125.
12.30
F05 - C
Varla IBK
3 - 0
Grums Innebandy
137.
13.15
F05 - A
Tunet IBK F05 Lilla
2 - 7
Warberg IBF
90.
14.00
F05 - B
IBF Älvstranden
4 - 1
Sveiva IBK
162.
14.45
P03 - C
Lindås Rasta IBK
6 - 0
Østensjø Dverg IBK P03
173.
15.30
P03 - C
Telge SIBK
5 - 2
Visby IBK
185.
16.15
F04 - A
Østensjø Dverg F04
0 - 11
IBK Lund
197.
17.00
F04 - A
Partille IBS
0 - 1
FBI Tullinge Orange
211.
17.45
P03 - C
Lindås Rasta IBK
0 - 4
Telge SIBK
223.
18.30
P03 - C
Østensjø Dverg IBK P03
1 - 3
Visby IBK
234.
19.15
F04 - B
Åstorp/Kvidinge IBS
2 - 2
Lindås Waves F04
242.
20.00
F04 - B
IBF Backadalen
1 - 4
Pixbo Wallenstam IBF
247.
20.45
P03 - C
Visby IBK
3 - 6
Lindås Rasta IBK
250.
21.30
P03 - C
Østensjø Dverg IBK P03
0 - 9
Telge SIBK
Back
Corporate Social Responsibility
Mölndals UngdomsCup 2019 uses