Till innehåll
Töjnan IBK - Töjnan Tiger Cup 2019 (14 sep - 25 nov 2019)
Töjnan Tiger Cup 2019 använder
Cupmate
Töjnan Tiger Cup 2019
Spelschema
Lag
Planer
Startsida
Spelschema
Spelschema klasser
Flickor Blå lätt (FBL)
Flickor Blå Medel (FBM)
Flickor Röd Lätt (FRL)
Flickor Röd Medel (FRM)
Herrar Junior 17 (HJ17)
Knatteliga F11/F12 (KL F11/F12)
Knatteliga P11 (KL P11)
Knatteliga P12 (KL P12)
Pojkar Blå Lätt Lätt (PBLL)
Pojkar Blå Lätt Svår (PBLS)
Pojkar Blå Medel Lätt (PBML)
Pojkar Blå Medel Svår (PBMS)
Pojkar Blå Svår Svår (PBSS)
Pojkar Ljusröd Lätt (PLRL)
Pojkar Ljusröd Medel (PLRM)
Pojkar Mörkröd medellätt (PMRML)
Planer
Arena Satelliten (AR SAT)
Edsbergshallen (EDSBERG)
Häggvikshallen plan 1 (HÄGG)
Helenelundshallen (HELEN)
Nya Rotebrohallen (NYA ROT)
Rotebrohallen (G:A ROT)
Silverdalshallen (SILVER)
Sim & Sporthallen A (SIM A)
Sim & Sporthallen B (SIM B)
Anmälan
Historia
Kontakt
Logga in
Sö 15 sep 2019
Plan:
Arena Satelliten
Edsbergshallen
Häggvikshallen plan 1
Helenelundshallen
Nya Rotebrohallen
Rotebrohallen
Silverdalshallen
Sim & Sporthallen A
Sim & Sporthallen B
Silverdalshallen
Tid
157.
07.45
PLRL - B - 1/4
Vallentuna IBK P06 Svart
4 - 5
Bele Barkarby IF P06 svart
164.
08.30
PLRL - B - 1/4
Danderyds SK P-05
0 - 2
IK Frej Täby IBK P06
172.
09.15
PBLS - A
Vakant Offensiv Lidingö P09 Blå
-
Vallentuna IBK P09 Lag 2
180.
10.00
FRM - A - 1/4
Täby FC F04
1 - 0
Töjnan IBK F03/04 Gul
188.
10.45
FRM - A - 1/4
Järfälla IBK F03/04
2 - 1
Västerhaninge IBK F04/05
197.
11.30
PBLS - A
Vallentuna IBK P09 Lag 2
-
Hammarby IF IBF P07 Vit
206.
12.15
FRL - A - 1/4
Huddinge IK F06 Röd
6 - 0
Älvsjö AIK IBF F06/07 vit
214.
13.00
FRL - A - 1/4
Vallentuna IBK F05-07 Vit
2 - 4
Älvsjö AIK IBF F06/07 blå
223.
13.45
PLRM - A - 1/4
Bele Barkarby P05 Svart
2 - 1
Rotebro IS IBK P05/06 Röd
232.
14.30
PLRM - A - 1/4
Järfälla/stäket P05 1
3 - 2
Rotebro IS IBK P05/06 Blå
241.
15.15
PLRM - B - 1/2
Högalids IF P04/05 Vit
3 - 0
Vakant
250.
16.00
PLRM - B - 1/2
Vaxholms IBF 05/06 Mix
1 - 4
Töjnan IBK P06
258.
16.45
PLRM - A - 1/2
Bele Barkarby P05 Svart
2 - 5
Järfälla/stäket P05 1
266.
17.30
PBML - A
Duvbo IK P08 2
-
Vallentuna IBK P08 Lag 1
274.
18.15
PLRM - B - Final
Högalids IF P04/05 Vit
0 - 2
Töjnan IBK P06
281.
19.00
PLRM - A - Final
Täby FC P05 Gribby vit
4 - 2
Järfälla/stäket P05 1
Tillbaka
Spelschema klasser
Flickor Blå lätt (FBL)
Flickor Blå Medel (FBM)
Flickor Röd Lätt (FRL)
Flickor Röd Medel (FRM)
Herrar Junior 17 (HJ17)
Knatteliga F11/F12 (KL F11/F12)
Knatteliga P11 (KL P11)
Knatteliga P12 (KL P12)
Pojkar Blå Lätt Lätt (PBLL)
Pojkar Blå Lätt Svår (PBLS)
Pojkar Blå Medel Lätt (PBML)
Pojkar Blå Medel Svår (PBMS)
Pojkar Blå Svår Svår (PBSS)
Pojkar Ljusröd Lätt (PLRL)
Pojkar Ljusröd Medel (PLRM)
Pojkar Mörkröd medellätt (PMRML)
Planer
Arena Satelliten (AR SAT)
Edsbergshallen (EDSBERG)
Häggvikshallen plan 1 (HÄGG)
Helenelundshallen (HELEN)
Nya Rotebrohallen (NYA ROT)
Rotebrohallen (G:A ROT)
Silverdalshallen (SILVER)
Sim & Sporthallen A (SIM A)
Sim & Sporthallen B (SIM B)
Sök lag
Töjnan Tiger Cup 2019 använder
Cupmate