Till innehåll
Töjnan IBK - Töjnan Tiger Cup 2019 (14 sep - 25 nov 2019)
Töjnan Tiger Cup 2019 använder
Cupmate
Töjnan Tiger Cup 2019
Spelschema
Lag
Planer
Startsida
Spelschema
Spelschema klasser
Flickor Blå lätt (FBL)
Flickor Blå Medel (FBM)
Flickor Röd Lätt (FRL)
Flickor Röd Medel (FRM)
Herrar Junior 17 (HJ17)
Knatteliga F11/F12 (KL F11/F12)
Knatteliga P11 (KL P11)
Knatteliga P12 (KL P12)
Pojkar Blå Lätt Lätt (PBLL)
Pojkar Blå Lätt Svår (PBLS)
Pojkar Blå Medel Lätt (PBML)
Pojkar Blå Medel Svår (PBMS)
Pojkar Blå Svår Svår (PBSS)
Pojkar Ljusröd Lätt (PLRL)
Pojkar Ljusröd Medel (PLRM)
Pojkar Mörkröd medellätt (PMRML)
Planer
Arena Satelliten (AR SAT)
Edsbergshallen (EDSBERG)
Häggvikshallen plan 1 (HÄGG)
Helenelundshallen (HELEN)
Nya Rotebrohallen (NYA ROT)
Rotebrohallen (G:A ROT)
Silverdalshallen (SILVER)
Sim & Sporthallen A (SIM A)
Sim & Sporthallen B (SIM B)
Anmälan
Historia
Kontakt
Logga in
Sö 15 sep 2019
Plan:
Arena Satelliten
Edsbergshallen
Häggvikshallen plan 1
Helenelundshallen
Nya Rotebrohallen
Rotebrohallen
Silverdalshallen
Sim & Sporthallen A
Sim & Sporthallen B
Edsbergshallen
Tid
154.
07.45
FBM - A
Täby FC F08 Östra
-
Silverdals IF F09
160.
08.30
FBM - A
Väsby AIK F07/08 1
-
IBF Offensiv Lidingö F07-09
168.
09.15
PMRML - B - 1/2
Bålsta FBC P04/03 Lag 1, Röd
6 - 7
*
Farsta IBK MR
176.
10.00
PMRML - B - 1/2
Töjnan IBK P03/04
2 - 6
Bele Barkarby P04
184.
10.45
FBM - A
Täby FC F08 Östra
-
IBF Offensiv Lidingö F07-09
192.
11.30
FBM - A
Silverdals IF F09
-
Väsby AIK F07/08 1
201.
12.15
PMRML - B - Final
Farsta IBK MR
3 - 6
Bele Barkarby P04
210.
13.00
PBLS - A
Sirius P09
-
Bele Barkarby IF P09
218.
13.45
PLRM - A - 1/4
Täby FC P05 Gribby vit
11 - 0
Arlanda RA19 P05
227.
14.30
PLRM - A - 1/4
Täby FC P05 Attunda M
3 - 0
IK Frej Täby Innebandy P05 IB
236.
15.15
PMRML - A - 1/2
Farsta IBK P04
6 - 1
Ingarö IF 04-05
245.
16.00
PMRML - A - 1/2
Åkersberga IBF P04
0 - 2
FBC Uppsala Ungdom P04
254.
16.45
PLRM - A - 1/2
Täby FC P05 Gribby vit
5 - 4
Täby FC P05 Attunda M
262.
17.30
PMRML - A - Final
Farsta IBK P04
5 - 3
FBC Uppsala Ungdom P04
270.
18.15
PBMS - A
Ekerö IK P07 Gul
-
Danderyds SK IBF P08
278.
19.00
PBMS - A
IBF Offensiv Lidingö P08
-
Täby FC P07 Skarpäng
Tillbaka
Spelschema klasser
Flickor Blå lätt (FBL)
Flickor Blå Medel (FBM)
Flickor Röd Lätt (FRL)
Flickor Röd Medel (FRM)
Herrar Junior 17 (HJ17)
Knatteliga F11/F12 (KL F11/F12)
Knatteliga P11 (KL P11)
Knatteliga P12 (KL P12)
Pojkar Blå Lätt Lätt (PBLL)
Pojkar Blå Lätt Svår (PBLS)
Pojkar Blå Medel Lätt (PBML)
Pojkar Blå Medel Svår (PBMS)
Pojkar Blå Svår Svår (PBSS)
Pojkar Ljusröd Lätt (PLRL)
Pojkar Ljusröd Medel (PLRM)
Pojkar Mörkröd medellätt (PMRML)
Planer
Arena Satelliten (AR SAT)
Edsbergshallen (EDSBERG)
Häggvikshallen plan 1 (HÄGG)
Helenelundshallen (HELEN)
Nya Rotebrohallen (NYA ROT)
Rotebrohallen (G:A ROT)
Silverdalshallen (SILVER)
Sim & Sporthallen A (SIM A)
Sim & Sporthallen B (SIM B)
Sök lag
Töjnan Tiger Cup 2019 använder
Cupmate