To content
Tingsryd United Footballclub - Tomtecupen 2019 (26 - 30 dec 2019)
Tomtecupen 2019 uses
Cupmate
Tomtecupen 2019
Games
Team
Pitches
Start
Information
Games
Games by class
F08
F09
F10
F12
P07
P08
P09
P10
P12
Pitches
Väckelsång sporthall
Team registration
History
Contact
Log in
Fri 27 dec 2019
Pitch:
Väckelsång sporthall
Väckelsång sporthall
Time
09.00
P12 - A
Tingsryd United FC Lag 1
-
Ronneby Bk Lag 1 Röd
09.15
P12 - A
Listerby IK Lag 1 Blå/vit
-
Konga SK
09.30
P12 - A
VDIF VDIF P12
-
Emmaboda komb Lag 1
09.45
P12 - A
Tingsryd United FC Lag 1
-
Listerby IK Lag 1 Blå/vit
10.00
P12 - A
Ronneby Bk Lag 1 Röd
-
Konga SK
10.15
P12 - A
Tingsryd United FC Lag 1
-
VDIF VDIF P12
10.30
P12 - A
Ronneby Bk Lag 1 Röd
-
Emmaboda komb Lag 1
10.45
P12 - A
Listerby IK Lag 1 Blå/vit
-
VDIF VDIF P12
11.00
P12 - A
Konga SK
-
Emmaboda komb Lag 1
11.15
P12 - B
Vetlanda FF Lag 2
-
Listerby IK Lag 2 Blå/vit
11.30
P12 - B
Tingsryd United FC Lag 2
-
Värnamo Södra FF
11.45
P12 - B
Vetlanda FF Lag 1
-
Ronneby Bk Lag 2 Grön
12.00
P12 - B
Vetlanda FF Lag 2
-
Tingsryd United FC Lag 2
12.15
P12 - B
Listerby IK Lag 2 Blå/vit
-
Värnamo Södra FF
12.30
P12 - B
Vetlanda FF Lag 1
-
Tingsryd United FC Lag 2
12.45
P12 - B
Vetlanda FF Lag 2
-
Ronneby Bk Lag 2 Grön
13.00
P12 - B
Vetlanda FF Lag 1
-
Värnamo Södra FF
13.15
P12 - B
Listerby IK Lag 2 Blå/vit
-
Ronneby Bk Lag 2 Grön
13.30
F10 - A
Vederslöv/Dänningelanda IF
-
Rödeby AIF F10
13.45
F10 - A
Tingsryd United FC lag 2
-
saxemara if blå
14.00
F10 - A
Vederslöv/Dänningelanda IF
-
Tingsryd United FC lag 1
14.15
F10 - A
Rödeby AIF F10
-
Tingsryd United FC lag 2
14.30
F10 - A
Tingsryd United FC lag 1
-
saxemara if blå
14.45
F10 - A
Rödeby AIF F10
-
Tingsryd United FC lag 1
15.00
F10 - A
saxemara if blå
-
Vederslöv/Dänningelanda IF
15.15
F10 - A
Tingsryd United FC lag 1
-
Tingsryd United FC lag 2
15.30
F10 - A
Vederslöv/Dänningelanda IF
-
Tingsryd United FC lag 2
15.45
F10 - A
Rödeby AIF F10
-
saxemara if blå
Back
Games by class
F08
F09
F10
F12
P07
P08
P09
P10
P12
Pitches
Väckelsång sporthall
Search team
Huvudsponsor
Flera sponsorer
AK Bygg Slättamåla
Anderssons Livs i TIngsryd AB
Börjes Tingsryd Varuhus
Carlqvist Bil AB
Consaw AB
Delikatess Grabbarna AB
Dina försäkringar Öland
Egendomsbyrån Tingsryd AB
Fohlins Redovisningsbyrå AB
Gustav Karlssons Snickerier AB
Hallabro Elektriska AB
Hallabro Plast AB
Holtab AB
J H Murningsarbeten
Jonas Magnussons Fastighetsbyrå AB
J-O Bygg & Fastighet AB
Jålek Plåt AB
Woody - Knut Lindgren AB
Konga Cykel & Motor AB
Konga Mekaniska Verkstad AB
Korpalycke Bygg AB
Korpalycke Fastighet AB
Liljegren Entreprenad AB
Nelson Garden AB
Nordic Bitumen AB
Restaurang YF i Tingsryd AB
Restaurang Ladan Tingsryd AB
Rörinstallationer & Smide AB
Screen AB
Specialsnickeriet AB
Spelkollektivet Sweden AB
Stiftelsen Tingsrydsbostäder
Sydtextil AB
Tingsryds Autoverkstad AB
Tingsryds Utveckling och Fastighet AB
Tingsryd Klippateljén
Tingsryds Nya Tryckeri AB
Tingsryds Rörtjänst AB
Trensum Food AB
Vuxenutbildningen i Tingsryd
Urshultsbagaren AB
Väckelsångs Skogsmaskiner AB
Väckelsångs El AB
Tomtecupen 2019 uses
Cupmate