Till innehåll
Alets IK - Alets IK Bendt Bil Indoor Football 2021 (20 nov - 4 dec 2021)
Alets IK Bendt Bil Indoor Football 2021 använder
Cupmate
Alets IK Bendt Bil Indoor Football 2021
Spelschema
Lag
Planer
Startsida
Information
Spelschema
Spelschema klasser
Damlag
F10 - Flickor 10 år, född 2011 (F10)
F12 - Flickor 12 år, född 2009 (F12)
F14 - Flickor 14 år, född 2007 (F14)
F16 - Flickor 16 år, född 2005 (F16)
F8 - Flickor 8 år, född 2013 (F8)
P10 - Pojkar 10 år, född 2011 (P10)
P11 - Pojkar 11 år, född 2010 (P11)
P12 - Pojkar 12 år, född 2009 (P12)
P13 - Pojkar 13 år, född 2008 (P13)
P14 - Pojkar 14 år, född 2007 (P14)
P15 - Pojkar 15 år, född 2006 (P15)
P7 - Pojkar 7 år, född 2014 (P7)
P8 - Pojkar 8 år, född 2013 (P8)
P9 - Pojkar 9 år, född 2012 (P9)
Planer
Plan 1 (1)
Plan 2 (2)
Plan 3 (3)
Anmälan
Regler
Historia
Kontakt
Logga in
Lö 4 dec 2021
Plan:
Plan 1
Plan 2
Plan 3
Plan 3
Tid
156.
09.00
F12 - A
Laholms FK 3
-
Alets IK Röd
159.
09.15
F12 - A
Laholms FK 2
-
Varbergs BoIS FC
162.
09.30
F12 - A
Skrea IF Gul
-
HBK Blå
165.
09.45
F12 - A
Laholms FK 3
-
Varbergs BoIS FC
168.
10.00
F12 - A
HBK Blå
-
Laholms FK 2
171.
10.15
F12 - A
Alets IK Röd
-
Skrea IF Gul
174.
10.30
F12 - A
Laholms FK 3
-
HBK Blå
177.
10.45
F12 - A
Varbergs BoIS FC
-
Alets IK Röd
180.
11.00
F12 - A
Laholms FK 2
-
Skrea IF Gul
183.
11.15
F12 - A
HBK Blå
-
Varbergs BoIS FC
186.
11.30
F12 - A
Skrea IF Gul
-
Laholms FK 3
189.
11.45
F12 - A
Alets IK Röd
-
Laholms FK 2
191.
12.00
F12 - B
Laholms FK 4
-
SNFF Röd
194.
12.15
F12 - B
Laholms FK 1
-
H.E.F Valbo BK
197.
12.30
F12 - B
SNFF Röd
-
Halmstad Bollklubb Blå
199.
12.45
F12 - B
H.E.F Valbo BK
-
Laholms FK 4
202.
13.00
F12 - B
Halmstad Bollklubb Blå
-
Laholms FK 1
205.
13.15
F12 - B
SNFF Röd
-
H.E.F Valbo BK
208.
13.30
F12 - B
Halmstad Bollklubb Blå
-
Laholms FK 4
211.
13.45
F12 - B
Laholms FK 1
-
SNFF Röd
214.
14.00
F12 - B
H.E.F Valbo BK
-
Halmstad Bollklubb Blå
217.
14.15
F12 - B
Laholms FK 4
-
Laholms FK 1
222.
14.45
F16 - 1/2
Allerums GIF
6 - 5
*
IF Centern
224.
15.15
F14 - 1/2
Lilla Träslövs FF Blå
0 - 1
Borås AIK
228.
15.45
F14 - Final
Frillesås FF
0 - 4
Borås AIK
232.
16.00
Damlag - B
Lerums IS Vit
6 - 1
Trönninge IF 1
230.
16.15
Damlag - B
H.E.F Valbo BK Lag 2
2 - 2
Getinge/Slöinge Lag svart
236.
16.30
Damlag - B
Getinge/Slöinge Lag svart
0 - 0
Trönninge IF 1
234.
16.45
Damlag - B
H.E.F Valbo BK Lag 2
0 - 7
Lerums IS Vit
240.
17.00
Damlag - B
Getinge/Slöinge Lag svart
3 - 1
Lerums IS Vit
238.
17.15
Damlag - B
Trönninge IF 1
0 - 1
H.E.F Valbo BK Lag 2
244.
17.30
Damlag - D
HBK Lag 1 blå
0 - 3
wo
Allerum
242.
17.45
Damlag - D
Munka Ljungby IF Lag 1
1 - 1
Getinge/Slöinge Lag 1
248.
18.00
Damlag - D
Getinge/Slöinge Lag 1
4 - 0
Allerum
246.
18.15
Damlag - D
Munka Ljungby IF Lag 1
3 - 0
wo
HBK Lag 1 blå
252.
18.30
Damlag - D
Getinge/Slöinge Lag 1
3 - 0
wo
HBK Lag 1 blå
250.
18.45
Damlag - D
Allerum
1 - 1
Munka Ljungby IF Lag 1
254.
19.15
Damlag - 1/2
Lerums IS Lila
4 - 1
Getinge/Slöinge Lag 1
255.
19.45
Damlag - 3-4
Lerums IS Vit
6 - 1
Getinge/Slöinge Lag 1
Tillbaka
Spelschema klasser
Damlag
F10 - Flickor 10 år, född 2011 (F10)
F12 - Flickor 12 år, född 2009 (F12)
F14 - Flickor 14 år, född 2007 (F14)
F16 - Flickor 16 år, född 2005 (F16)
F8 - Flickor 8 år, född 2013 (F8)
P10 - Pojkar 10 år, född 2011 (P10)
P11 - Pojkar 11 år, född 2010 (P11)
P12 - Pojkar 12 år, född 2009 (P12)
P13 - Pojkar 13 år, född 2008 (P13)
P14 - Pojkar 14 år, född 2007 (P14)
P15 - Pojkar 15 år, född 2006 (P15)
P7 - Pojkar 7 år, född 2014 (P7)
P8 - Pojkar 8 år, född 2013 (P8)
P9 - Pojkar 9 år, född 2012 (P9)
Planer
Plan 1 (1)
Plan 2 (2)
Plan 3 (3)
Sök lag
Alets IK Bendt Bil Indoor Football 2021 använder
Cupmate