Adam Andersson | Albin Sandgren | Albin Sjölander | Albin Svensson | Alex Dalhov | Alex Murro | Algot Palm | Amer Alsabbagh | Axel Askling | Benjamin Krse | Benjamin Rydén | David Lindh | Dzenan Melunovic | Eric Stagh | Erik Tot | Fabian Gashi | Fabian Ljungberg | Fatmir Kiqiki | Felicia Ahlén | Hedda Hallén | Isaac Jatta Henriksson | Isak Persson | Jakob Larsson | Janne Jacobs | Karl Andersson | Måns Andersen | Madelein Sköld | Max Holmberg | Melker Karlsson | Melker Stenlund | Melvin Bollesparre | Naser Gashi | Noel Lundqvist | Noel Palm | Noel Wijk | Oliver Carliden | Oliver Sjölin | Patrik Berg | Pelle Viberg | Rex Björklund | Robin Wallefors | Rudolf Iles | Slavisa Stepic | Stella Hallén | Theo Lund | Urim Cejku | Viktor Jarz | Vilgot Stigborg | Vincent Åhlin | Wilgot Karlsson | William Abrahamsson | Yakub Adan |
Tid | Bane | ||
---|---|---|---|
26 maj 11.30 | Plan C | P15 - A | Hässleholms IF - Halmstads BK Blå |
26 maj 12.15 | Plan C | P15 - B | Kävlinge Harrie FF - Masthugget BK Röd |
26 maj 13.30 | Plan C | P15 - B-1/2 | Snöstorp Nyhem FF - Laholms FK |
26 maj 14.15 | Plan C | P15 - 1/2 | Hässleholms IF - Masthugget BK Röd |
26 maj 15.00 | Plan- A | P15 - B-Final | Kävlinge Harrie FF - Laholms FK |
27 maj 08.30 | Plan E | F14 - B | Snöstorp Nyhem FF - Torslanda IK Grön |
27 maj 09.10 | Plan E | F14 - C | Öjersjö IF - IF Böljan Falkenberg |
27 maj 09.50 | Plan E | F14 - A | LGM - Varbergs BoIS FC |
27 maj 10.30 | Plan E | F14 - B | Torslanda IK Grön - Ulricehamns IFK |
27 maj 11.10 | Plan E | F14 - D | Ängelholms FF Blå - Askims IK |
27 maj 11.50 | Plan E | F14 - A | Hjuviks AIK - Varbergs BoIS FC |
27 maj 12.30 | Plan E | F14 - C | IF Böljan Falkenberg - Trelleborgs FF |
27 maj 14.15 | Plan- A | F14 - 1/4 | IFK Värnamo - Kullavik IF |
27 maj 15.00 | Plan- A | F14 - 1/4 | IF Böljan Falkenberg - Ängelholms FF Blå |
27 maj 16.15 | Plan- A | F14 - 1/2 | Kullavik IF - Trelleborgs FF |
27 maj 17.15 | Plan- A | F14 - Final | Hjuviks AIK - Kullavik IF |
28 maj 08.30 | Plan E-1 | P13 - A | Teckomatorp sk - Träslövsläge IF |
28 maj 09.20 | Plan E-1 | P13 - C | Södra Skärgårdens IK - Husqvarna FF Röd |
28 maj 10.10 | Plan E-2 | P13 - A | Träslövsläge IF - IFK Örby |
28 maj 11.00 | Plan E-1 | P13 - C | Södra Skärgårdens IK - IFK Fjärås Röd |
28 maj 12.40 | Plan E-2 | P13 - C | Husqvarna FF Röd - IFK Fjärås Röd |
28 maj 13.30 | Plan E-1 | P13 - 1/4 | IFK Örby - Tölö IF |
28 maj 14.10 | Plan E-1 | P13 - 1/4 | IFK Fjärås Röd - Kulladals FF |
28 maj 15.20 | Plan E-1 | P13 - 1/2 | IFK Örby - IFK Fjärås Röd |
29 maj 09.10 | Plan C | P14 - B | Kävlinge Harrie FF Röd - Partille IF Röd |
29 maj 09.50 | Plan C | P14 - D | Halmstads BK Gul - Lunds BK 1 |
29 maj 10.30 | Plan E | P14 - B | Partille IF Röd - IF Centern Blå |
29 maj 11.50 | Plan D | P14 - A | Snöstorp Nyhem FF Röd - Markaryds IF |
29 maj 12.30 | Plan E | P14 - C | Partille IF Vit - Snöstorp Nyhem FF Grön |
29 maj 14.15 | Plan A, 9mot9, 11mot11, naturgräs | P14 - 1/4 | Halmstads BK Blå - Varbergs BoIS FC Svart |
29 maj 15.00 | Plan A, 9mot9, 11mot11, naturgräs | P14 - 1/4 | FK Karlskrona - Kävlinge Harrie FF Blå |
29 maj 16.15 | Plan A, 9mot9, 11mot11, naturgräs | P14 - 1/2 | FK Karlskrona - Halmstads BK Blå |