5-manna
Res | ||||
---|---|---|---|---|
08.00 | F9 - B | Lödöse/Nygård IK - Floda Boif | 3 - 10 | |
08.25 | F9 - A | Lerums IS - Stenstorps IF | 0 - 0 | |
08.50 | F9 - B | Floda Boif - Lerums IS | 1 - 1 | |
09.15 | F9 - A | Stenstorps IF - Floda Boif | 2 - 3 | |
09.40 | F9 - B | Lerums IS - Älvängens IK | 2 - 2 | |
10.05 | F9 - A | Stenstorps IF - Vänersborgs FK | 1 - 1 | |
10.30 | F9 - B | Lödöse/Nygård IK - Älvängens IK | 1 - 3 | |
10.55 | F9 - A | Lerums IS - Vänersborgs FK | 3 - 0 | |
11.20 | F9 - B | Älvängens IK - Floda Boif | 1 - 4 | |
11.45 | F9 - A | Floda Boif - Lerums IS | 2 - 2 | |
12.10 | P8 - A | Skepplanda btk - Lödöse/Nygård IK | 0 - 4 | |
12.35 | P8 - B | Örgryte IS - IK Kongahälla | 2 - 1 | |
13.00 | P8 - A | Örgryte IS - FT 14 | 3 - 0 | |
13.25 | P8 - A | Lödöse/Nygård IK - Älvängen IK | 2 - 2 | |
13.50 | P8 - A | FT 14 - Skepplanda btk | 0 - 5 | |
14.15 | P8 - B | Ahlafors IF - Örgryte IS | 3 - 7 | |
14.40 | P8 - A | Örgryte IS - Älvängen IK | 4 - 2 | |
15.05 | P8 - B | Sjöviks SK - Älvängen IK | 1 - 3 | |
15.30 | P8 - A | Lödöse/Nygård IK - Örgryte IS | 1 - 1 | |
15.55 | P8 - B | Örgryte IS - Älvängen IK | 2 - 1 | |
16.20 | P8 - B | Sjöviks SK - Örgryte IS | 4 - 1 | |
16.45 | P8 - A | Örgryte IS - IK Kongahälla | 1 - 3 | |
17.10 | P8 - A | Lödöse/Nygård IK - FT 14 | 6 - 1 |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
08.00 | P9 - B | SurteBohus UF - IK Kongahälla | 1 - 4 | |
08.25 | P9 - A | Finlandia - IK Kongahälla | 0 - 7 | |
08.50 | P9 - B | Skepplanda btk - SurteBohus UF | 1 - 6 | |
09.15 | P9 - A | Älvängens IK - Finlandia | 3 - 2 | |
09.40 | P9 - B | IK Kongahälla - Skepplanda btk | 4 - 0 | |
10.05 | P9 - A | Finlandia - Älvängens IK | 1 - 3 | |
10.55 | P9 - B | Älvängens IK - SurteBohus UF | 5 - 1 | |
11.20 | F8 - A | IK Rössö Uddevalla - Halvorstorps IS | 3 - 0 | |
11.45 | F8 - A | Skepplanda BTK - Alingsås KIK | 3 - 0 | |
12.10 | P9 - A | Nol Ik - Finlandia | 2 - 1 | |
12.35 | F8 - A | Halvorstorps IS - IK Rössö Uddevalla | 1 - 3 | |
13.00 | P9 - A | Finlandia - Nol Ik | 4 - 4 | |
13.25 | P9 - B | IK Kongahälla - Finlandia | 4 - 2 | |
13.50 | F8 - A | Alingsås KIK - Älvängens IK | 3 - 5 | |
14.15 | P9 - A | IK Kongahälla - Finlandia | 3 - 1 | |
14.40 | F8 - A | Alingsås KIK - IK Rössö Uddevalla | 2 - 0 | |
15.05 | F8 - A | IK Rössö Uddevalla - Alingsås KIK | - | |
15.30 | F8 - A | Alingsås KIK - Skepplanda BTK | 0 - 2 | |
15.55 | F8 - A | Halvorstorps IS - Alingsås KIK | (3 - 2) |