Amaryllisgången, Mölndal. Ca 4 min promenad från Mölndals station/Scandic Hotel/Aktiviteten. Behöver ni parkera är det bäst att göra detta på Åby Travbanas parkering Åbyvägen (Huvudentren). Observera att det inte går att parkera vid Måldomaregatan.
Res | ||||
---|---|---|---|---|
8. | 18.00 | P04 - B | Lindås IBK - Mölndals IBF | 5 - 1 |
16. | 18.45 | P04 - B | Landvetter IBK 1 - FBC Draci Ricany | 4 - 2 |
23. | 19.30 | P04 - C | Lindome IBK - Kärra IBK | 1 - 0 |
32. | 20.15 | P04 - C | BKI Sunnanå - FC Helsingborg | 6 - 2 |
38. | 21.00 | P04 - B | Lindås IBK - Landvetter IBK 1 | 8 - 3 |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
49. | 08.00 | F00/01 - C | Pixbo Wallenstam IBF - Rydboholms SK/Sandareds IBS | 6 - 1 |
56. | 08.45 | F00/01 - C | Häljarps SK - Surte IS IBK | 2 - 4 |
65. | 09.30 | F04 - A | Lindås IBK - IBF Backadalen | 1 - 1 |
76. | 10.15 | F04 - A | Østensjø Dverg IBK Rød - Lindome IBK | 2 - 3 |
84. | 11.00 | F04 - B | Åstorp/Kvidinge IBS - Pixbo Wallenstam IBF | 1 - 4 |
93. | 11.45 | F04 - B | Kärra IBK - Østensjø Dverg IBK blå | 5 - 3 |
102. | 12.30 | F04 - A | Lindås IBK - IK Zenith | 7 - 2 |
113. | 13.15 | F04 - A | IBF Backadalen - Østensjø Dverg IBK Rød | 3 - 0 |
120. | 14.00 | F04 - B | Østensjø Dverg IBK blå - Åstorp/Kvidinge IBS | 0 - 2 |
130. | 14.45 | F04 - B | Kärra IBK - Pixbo Wallenstam IBF | 1 - 5 |
142. | 15.30 | F04 - A | Lindome IBK - Lindås IBK | 3 - 4 |
147. | 16.15 | F04 - A | IK Zenith - IBF Backadalen | 1 - 1 |
161. | 17.00 | P04 - E | Oxie SK - Fredrikshavn Blackhawks | 3 - 1 |
171. | 17.45 | P03 - B-1/4 | FBC Vinga - Borås GIF | 4 - 0 |
180. | 18.30 | P03 - B-1/4 | Öckerö IBK - Østensjø Dverg IBK | 9 - 0 |
189. | 19.15 | P04 - B-1/4 | Ajer IBK - Bjärreds IBK 1 | 5 - 2 |
198. | 20.00 | P04 - B-1/4 | Landvetter IBK 2 - FBC Draci Ricany | 1 - 6 |
200. | 20.45 | F02 - A | Pixbo Wallenstam IBF - Stenhagens Kamratklubb | 5 - 5 |
207. | 21.30 | F02 - A | FBC Engelholm - Sportlife Kungälv IBK | 3 - 0 |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
215. | 08.00 | F04 - 1/2 | Lindås IBK - Åstorp/Kvidinge IBS | 8 - 1 |
218. | 08.50 | F04 - 1/2 | Pixbo Wallenstam IBF - Lindome IBK | 4 - 3 |
227. | 09.40 | F04 - B-1/4 | Østensjø Dverg IBK blå - IK Zenith | 1 - 7 |
240. | 10.30 | P04 - B-1/2 | Ajer IBK - Landvetter IBK 1 | 2 - 4 |
249. | 11.20 | P04 - B-1/2 | FBC Draci Ricany - Bjärreds IBK 2 | 4 - 1 |
253. | 12.10 | F04 - B-1/2 | IBF Backadalen - IK Zenith | 2 - 0 |
265. | 13.00 | F04 - B-1/2 | Kärra IBK - Østensjø Dverg IBK Rød | 3 - 2 |
276. | 13.50 | P04 - B-Finale | Landvetter IBK 1 - FBC Draci Ricany | 6 - 7 |
281. | 14.40 | F04 - B-Finale | IBF Backadalen - Kärra IBK | 3 - 2 |