Mått 40*20 meter med Sportgolv (gummigolv), publikkapacitet 320, Café, Restaurang och Bad.
Res | ||||
---|---|---|---|---|
7. | 07.30 | PLRM - A | Töjnan IBK P04 - Bele Barkarby P03 | 0 - 3 |
15. | 08.15 | PLRM - B | Hässelby SK IBK P03/04 Svart - Älvsjö AIK IBF P03 | 1 - 2 |
23. | 09.00 | PLRM - C | Vallentuna IBK p03/04 - Ängby IF P03 | 8 - 0 |
31. | 09.45 | PLRM - D | Tyresö Trollbäcken IBK P03 - Vendelsö IK P03+ | 9 - 1 |
39. | 10.30 | PLRL - B | Jakobsbergs IBF P04 Svart - Tyresö Trollbäcken IBK P04:3 | 0 - 6 |
47. | 11.15 | PLRL - B | FBC Uppsala Ungdom P04 - Täby FC P04 Nordost 1 | 2 - 5 |
54. | 12.00 | PLRM - A | Bele Barkarby P03 - Farsta IBK P04 Blå | 1 - 1 |
62. | 12.45 | PLRL - B | Täby FC P04 Nordost 1 - Tyresö Trollbäcken IBK P04:3 | 1 - 1 |
71. | 13.30 | PLRL - B | FBC Uppsala Ungdom P04 - Jakobsbergs IBF P04 Svart | 4 - 0 |
79. | 14.15 | PLRM - C | Vallentuna IBK p03/04 - Rotebro IBK P03 | 1 - 2 |
87. | 15.00 | PLRM - D | Tyresö Trollbäcken IBK P03 - Bromma KFUM P04 | 3 - 5 |
95. | 15.45 | PLRL - B | FBC Uppsala Ungdom P04 - Tyresö Trollbäcken IBK P04:3 | 4 - 2 |
103. | 16.30 | PLRL - C | Farsta IBK P04 vit - Hässelby SK IBK P03/04 Röd | 4 - 4 |
111. | 17.15 | PLRL - C | Älvsjö AIK Röd - Åkersberga IBF P04 1 | 4 - 2 |
118. | 18.00 | PLRL - A | Töjnan IBK P04 - Täby FC P04 Västra | 0 - 11 |
127. | 18.45 | PLRM - C | Ängby IF P03 - Rotebro IBK P03 | 3 - 6 |
134. | 19.30 | PLRL - C | Farsta IBK P04 vit - Åkersberga IBF P04 1 | 2 - 6 |
142. | 20.15 | PLRL - 1/2 | Täby FC P04 Västra - FBC Uppsala Ungdom P04 | 1 - 3 |
150. | 21.00 | PLRL - B-1/2 | Täby FC P04 Nordost 1 - Farsta IBK P04 vit | 2 - 3 |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
159. | 07.30 | PLRM - B-1/2 | Farsta IBK P04 Blå - Älvsjö AIK IBF P03 | 6 - 4 |
167. | 08.15 | PLRM - B-1/2 | Vallentuna IBK p03/04 - Bromma KFUM P04 | 5 - 0 |
175. | 09.00 | PLRM - 1/2 | Bele Barkarby P03 - AIK IBF P03 | 2 - 1 |
183. | 09.45 | PLRM - 1/2 | Rotebro IBK P03 - Tyresö Trollbäcken IBK P03 | 0 - 2 |
189. | 10.30 | FRM - A | IS Saga F03 - Vallentuna IBK F-03/04 | 2 - 3 |
199. | 11.15 | PLRM - C-3-4 | Töjnan IBK P04 - Ängby IF P03 | 5 - 1 |
207. | 12.00 | PLRM - C-Final | Hässelby SK IBK P03/04 Svart - Vendelsö IK P03+ | 3 - 5 |
215. | 12.45 | PLRM - B-3-4 | Älvsjö AIK IBF P03 - Bromma KFUM P04 | 2 - 11 |
223. | 13.30 | PLRM - B-Final | Farsta IBK P04 Blå - Vallentuna IBK p03/04 | 2 - 3* |
231. | 14.15 | PLRM - 3-4 | AIK IBF P03 - Rotebro IBK P03 | 2 - 9 |
239. | 15.00 | PLRM - Final | Bele Barkarby P03 - Tyresö Trollbäcken IBK P03 | 3 - 2* |
247. | 15.45 | PLRL - 1/2 | Åkersberga IBF P04 1 - Älvsjö AIK Röd | 2 - 4 |
255. | 16.30 | PLRL - B-1/2 | Töjnan IBK P04 - Tyresö Trollbäcken IBK P04:3 | 1 - 4 |
263. | 17.15 | PLRL - C-Ss grp 1 | Vendelsö IK p04 - Hässelby SK IBK P03/04 Röd | 2 - 4 |
271. | 18.00 | PLRL - Final | FBC Uppsala Ungdom P04 - Älvsjö AIK Röd | 3 - 4* |
279. | 18.45 | PLRL - B-Final | Farsta IBK P04 vit - Tyresö Trollbäcken IBK P04:3 | 3 - 6 |
282. | 19.30 | PLRL - C-Ss grp 1 | Jakobsbergs IBF P04 Svart - Hässelby SK IBK P03/04 Röd | 9 - 1 |