7-manna
Res | ||||
---|---|---|---|---|
4. | 08.00 | P07 - B | Kullavik IF 2 - Edet FK Vit | |
9. | 08.30 | P07 - B | Kullavik If 3 - Lindome GIF Svart | |
12. | 09.00 | P07 - B | Edet FK Vit - Eriksbergs IF Blå | |
17. | 09.30 | P07 - B | Lindome GIF Svart - Kullavik IF 2 | |
22. | 10.00 | P07 - B | Eriksbergs IF Blå - Kullavik If 3 | |
29. | 10.30 | P07 - B | Edet FK Vit - Lindome GIF Svart | |
36. | 11.00 | P07 - B | Eriksbergs IF Blå - Kullavik IF 2 | |
42. | 11.30 | P07 - B | Kullavik If 3 - Edet FK Vit | |
49. | 12.00 | P07 - B | Lindome GIF Svart - Eriksbergs IF Blå | |
54. | 12.30 | P07 - B | Kullavik IF 2 - Kullavik If 3 | |
72. | 13.00 | P07 - D | Lerkils IF Röd - Älvsborg FF ÄFF SVART | |
79. | 13.30 | P07 - D | Onsala BK OBK 2 - Västra Frölunda IF | |
84. | 14.00 | P07 - D | Älvsborg FF ÄFF SVART - Kållered SK Vit | |
91. | 14.30 | P07 - D | Västra Frölunda IF - Lerkils IF Röd | |
120. | 15.00 | P07 - D | Lerkils IF Röd - Onsala BK OBK 2 | |
116. | 15.30 | P07 - D | Västra Frölunda IF - Kållered SK Vit | |
110. | 16.00 | P07 - D | Onsala BK OBK 2 - Älvsborg FF ÄFF SVART | |
106. | 16.30 | P07 - D | Kållered SK Vit - Lerkils IF Röd | |
102. | 17.00 | P07 - D | Älvsborg FF ÄFF SVART - Västra Frölunda IF | |
97. | 17.30 | P07 - D | Kållered SK Vit - Onsala BK OBK 2 |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
130. | 08.20 | P06 - B | Kullavik IF Blå - Azalea BK 1 | |
134. | 08.40 | P06 - B | IFK Fjärås Lag2 - Gerdskens BK Svart | |
138. | 09.00 | P06 - B | Azalea BK 1 - Örgryte IS FF 1 | |
143. | 09.20 | P06 - B | Gerdskens BK Svart - Kullavik IF Blå | |
148. | 09.40 | P06 - B | Örgryte IS FF 1 - IFK Fjärås Lag2 | |
153. | 10.00 | P06 - B | Azalea BK 1 - Gerdskens BK Svart | |
160. | 10.20 | P06 - B | Örgryte IS FF 1 - Kullavik IF Blå | |
167. | 10.40 | P06 - B | IFK Fjärås Lag2 - Azalea BK 1 | |
174. | 11.00 | P06 - B | Gerdskens BK Svart - Örgryte IS FF 1 | |
11.20 | P06 - A | Onsala BK 2 - Lerums IS Vit | ||
181. | 11.40 | P06 - B | Kullavik IF Blå - IFK Fjärås Lag2 | |
12.00 | P06 - A | Halvorstorp IS - Lerums IS Vit | ||
186. | 12.20 | P06 - D | Onsala BK 1 - Finlandia Pallo AIF Blå | |
193. | 12.40 | P06 - D | Lerkils IF Röd - Gerdskens BK Gul | |
200. | 13.00 | P06 - D | Finlandia Pallo AIF Blå - Örgryte IS FF 2 | |
207. | 13.20 | P06 - D | Gerdskens BK Gul - Onsala BK 1 | |
214. | 13.40 | P06 - D | Örgryte IS FF 2 - Lerkils IF Röd | |
219. | 14.00 | P06 - D | Finlandia Pallo AIF Blå - Gerdskens BK Gul | |
226. | 14.20 | P06 - D | Örgryte IS FF 2 - Onsala BK 1 | |
233. | 14.40 | P06 - D | Lerkils IF Röd - Finlandia Pallo AIF Blå | |
240. | 15.00 | P06 - D | Gerdskens BK Gul - Örgryte IS FF 2 | |
247. | 15.20 | P06 - D | Onsala BK 1 - Lerkils IF Röd |