Res | ||||
---|---|---|---|---|
09.00 | P2011 - A | IFK Stocksund Blå - IFK Lidingö FK P11:8 | ||
09.30 | F2010 - A | Bollstanäs SK gul - Djurgårdens IF Lag 1 | ||
10.00 | P2011 - A | IFK Lidingö FK P11:8 - Hammarby IF FF Lag 9 grön | ||
10.30 | F2010 - A | Djurgårdens IF Lag 1 - Värtans IF 1 | ||
11.00 | P2011 - A | Djurgårdens IF P11-11 - IFK Lidingö FK P11:8 | ||
11.30 | F2010 - A | Värtans IF 1 - IF Brommapojkarna Lag 3 | ||
12.00 | P2011 - A | IFK Stocksund Blå - Djurgårdens IF P11-11 | ||
12.30 | F2010 - A | Värtans IF 1 - Bollstanäs SK gul | ||
13.00 | P2011 - A | Hammarby IF FF Lag 9 grön - IFK Stocksund Blå | ||
13.30 | F2010 - A | Bollstanäs SK Vit - Värtans IF 1 | ||
14.00 | P2011 - C | IFK Lidingö P11:11 - IF Brommapojkarna Röd | ||
14.30 | F2010 - B | Värtans IF 2 - Hammarby IF FF F10-2 | ||
15.00 | P2011 - C | IF Brommapojkarna Röd - Hammarby IF FF Lag 18 | ||
15.30 | F2010 - B | Hammarby IF FF F10-2 - Djurgårdens IF Lag 2 | ||
16.00 | P2011 - C | Djurgårdens IF P11-10 - IF Brommapojkarna Röd | ||
16.30 | F2010 - B | Djurgårdens IF Lag 2 - IFK Österåker FK | ||
17.00 | P2011 - C | IFK Lidingö P11:11 - Djurgårdens IF P11-10 | ||
17.30 | F2010 - B | Djurgårdens IF Lag 2 - Värtans IF 2 | ||
18.00 | P2011 - C | Hammarby IF FF Lag 18 - IFK Lidingö P11:11 | ||
18.30 | F2010 - B | Bollstanäs SK grön - Djurgårdens IF Lag 2 |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
09.00 | P2010 - A | Huddinge IF P10-2 Lag 1 - IFK Lidingö FK P10-16 | ||
09.30 | P2010 - C | Djurgårdens IF P10-4 - Vendelsö N/S | ||
10.00 | P2010 - A | IFK Lidingö FK P10-16 - IK Frej Lag 1 | ||
10.30 | P2010 - C | Vendelsö N/S - IK Frej Lag 3 | ||
11.00 | P2010 - A | Hanvikens SK 1 - IFK Lidingö FK P10-16 | ||
11.30 | P2010 - C | IK Frej Lag 3 - Enebybergs IF Lag 1 | ||
12.00 | P2010 - A | Huddinge IF P10-2 Lag 1 - Hanvikens SK 1 | ||
12.30 | P2010 - C | IK Frej Lag 3 - Djurgårdens IF P10-4 | ||
13.00 | P2010 - A | IK Frej Lag 1 - Huddinge IF P10-2 Lag 1 | ||
13.30 | P2010 - C | FK Bromma Lag 1 - IK Frej Lag 3 | ||
14.00 | P2010 - D | IK Frej Lag 4 - Djurgårdens IF P10-11 | ||
14.30 | P2010 - F | Djurgårdens IF FF P10-6 - Enskede IK P10 Grå | ||
15.00 | P2010 - D | Djurgårdens IF P10-11 - Bele Barkarby FF Blå | ||
15.30 | P2010 - F | Enskede IK P10 Grå - Ängby IF Grön 2 | ||
16.00 | P2010 - D | FK Bromma Lag 2 - Djurgårdens IF P10-11 | ||
16.30 | P2010 - F | Ängby IF Grön 2 - IFK Lidingö FK P10:10 | ||
17.00 | P2010 - D | IK Frej Lag 4 - FK Bromma Lag 2 | ||
17.30 | P2010 - F | Ängby IF Grön 2 - Djurgårdens IF FF P10-6 | ||
18.00 | P2010 - D | Bele Barkarby FF Blå - IK Frej Lag 4 | ||
18.30 | P2010 - F | Alpha FC - Ängby IF Grön 2 |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
08.00 | P2009 - A | Hammarby IF Lag 24 - Täby FK P098-Blå | ||
08.30 | P2009 - C | Täby FK P098-Svart - Djurgårdens IF P09-6 | ||
09.00 | P2009 - A | Djurgårdens IF P09-4 - Täby FK P098-Blå | ||
09.30 | P2009 - B | IFK Lidingö P09-10 - Sollentuna FK Kärrdal | ||
10.00 | P2009 - A | Täby FK P098-Blå - Kungsängen KIF Tigerz 09 | ||
10.50 | P2009 - C | Viggbyholms IK P09 Vit/Röd - Täby FK P098-Svart | ||
11.45 | P2009 - Mr grp 1 | Täby FK P098-Svart - Hammarby IF Lag 24 | ||
12.15 | P2009 - Mr grp 1 | Viggbyholms IK P09 Vit/Röd - Kungsängen KIF Tigerz 09 | ||
12.45 | P2009 - Mr grp 1 | Täby FK P098-Blå - IFK Lidingö P09-10 | ||
13.15 | P2009 - Mr grp 1 | Djurgårdens IF P09-4 - Djurgårdens IF P09-9 Röd | ||
13.45 | P2009 - D | Hanvikens SK Röd - Djurgårdens IF P09-8 | ||
14.15 | P2009 - F | Täby FK 4B - Djurgårdens IF P09-11 Röd | ||
14.45 | P2009 - D | Hammarby IF Lag 22 - Djurgårdens IF P09-8 | ||
15.15 | P2009 - E | IFK Lidingö FK P09:14 - Djurgårdens IF P09-11 Gul | ||
15.45 | P2009 - D | Djurgårdens IF P09-8 - Gröndals IK 1 | ||
16.15 | P2009 - E | IFK Lidingö FK P09:14 - Huddinge P09:2 | ||
17.30 | P2009 - Mr grp 1 | IF Brommapojkarna Röd - Hanvikens SK Röd | ||
18.00 | P2009 - Mr grp 1 | Hammarby IF FF 9 - Gröndals IK 1 | ||
18.30 | P2009 - Mr grp 1 | Hammarby IF Lag 22 - Huddinge P09:2 | ||
19.00 | P2009 - Mr grp 1 | Djurgårdens IF P09-8 - Täby FK 4A |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
08.00 | P2007 - A | Ingarö IF Gul - Bällsta FF Lag Vit | ||
08.30 | P2007 - C | Täby United FC Svart - Djurgårdens IF P07-8 | ||
09.00 | P2007 - A | Tungelsta IF Lag 1 - Bällsta FF Lag Vit | ||
09.30 | P2007 - B | Djurgårdens IF P07-6 - IFK Stocksund | ||
10.00 | P2007 - A | Bällsta FF Lag Vit - Djurgårdens IF P07-9 | ||
10.30 | P2007 - B | Djurgårdens IF P07-6 - Tungelsta IF Lag 2 | ||
11.45 | P2007 - Mr grp 1 | AIK Blå - Bällsta FF Lag Vit | ||
12.15 | P2007 - Mr grp 1 | Boo FF P07:2 - Tungelsta IF Lag 1 | ||
12.45 | P2007 - Mr grp 1 | Ingarö IF Gul - Enebybergs IF Lag 1 | ||
13.15 | P2007 - Mr grp 1 | Djurgårdens IF P07-9 - Tungelsta IF Lag 2 | ||
13.45 | P2007 - D | Danderyds SK Lag 1 - Täby United FC Röd | ||
14.15 | P2007 - F | Hagby IK Svart - Brottby SK Grön | ||
14.45 | P2007 - D | Boo FF P07:6 - Täby United FC Röd | ||
15.15 | P2007 - E | Danderyds SK Lag2 - Djurgården Fotboll P07-5 | ||
15.45 | P2007 - D | Täby United FC Röd - Bollstanäs SK P07:1 | ||
16.15 | P2007 - E | Danderyds SK Lag2 - IFK Lidingö P07-16 Lidingö | ||
17.30 | P2007 - Mr grp 1 | Täby FK P07:2 - Täby United FC Röd | ||
18.00 | P2007 - Mr grp 1 | Brottby SK Grön - Danderyds SK Lag 1 | ||
18.30 | P2007 - Mr grp 1 | Bollstanäs SK P07:1 - IFK Lidingö P07-16 Lidingö | ||
19.00 | P2007 - Mr grp 1 | Boo FF P07:6 - Djurgården Fotboll P07-5 |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
08.00 | P2008 - A | IFK Vaxholm Blå - IF Brommapojkarna FT | ||
08.30 | P2008 - C | Djurgårdens IF FF P08-8 - Älvsjö AIK P08 Svart | ||
09.00 | P2008 - A | IFK Aspudden Tellus - IF Brommapojkarna FT | ||
09.30 | P2008 - B | Djurgårdens IF P08-3 - IFK Vaxholm Grön | ||
10.00 | P2008 - A | IF Brommapojkarna FT - Djurgårdens IF P08-4 grön | ||
10.30 | P2008 - B | Djurgårdens IF P08-3 - IFK Aspudden Tellus Barca | ||
11.00 | P2008 - C | Älvsjö AIK P08 Svart - Tyresö FF Strand | ||
12.00 | P2008 - Mr grp 1 | Älvsjö AIK P08 Svart - IFK Aspudden Tellus | ||
12.30 | P2008 - Mr grp 1 | Reymersholms IK P08-2 - Djurgårdens IF P08-4 grön | ||
13.00 | P2008 - Mr grp 1 | IF Brommapojkarna FT - Djurgårdens IF P08-3 | ||
13.30 | P2008 - Mr grp 1 | IFK Vaxholm Blå - IFK Vaxholm Grön | ||
14.00 | P2008 - D | Djurgårdens IF P08-4 röd - IFK Sollentuna | ||
15.00 | P2008 - D | Tullinge Fotboll - IFK Sollentuna | ||
15.30 | P2008 - E | Sollentuna FK, Töjnan Svart - Boo FF Lag 2 | ||
16.00 | P2008 - D | Tullinge Fotboll - Djurgårdens IF P08-4 röd | ||
16.30 | P2008 - E | Sollentuna FK, Töjnan Svart - Västerås SK Grön | ||
17.30 | P2008 - Mr grp 1 | Djurgårdens IF P08-4 röd - Västerås SK Grön | ||
18.00 | P2008 - Mr grp 1 | Tullinge Fotboll - Djurgården IF P08-9 | ||
18.30 | P2008 - Mr grp 1 | Djurgårdens IF P08-4 röd - Boo FF Lag 2 | ||
19.00 | P2008 - Mr grp 1 | Tullinge Fotboll - Sollentuna FK, Töjnan Svart |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
08.00 | P2008 Svår - A | IF Brommapojkarna P08-3 - Vendelsö IK P08 Handen Blå | ||
08.30 | P2008 Svår - C | Nacka FC - Sollentuna FK P08 Helenelund | ||
09.00 | P2008 Svår - A | IFK Lidingö P08-12 - Vendelsö IK P08 Handen Blå | ||
09.30 | P2008 Svår - B | IF Brommapojkarna P08-12 - Värmdö IF Vit | ||
10.00 | P2008 Svår - A | Vendelsö IK P08 Handen Blå - IFK Haninge 08:2 | ||
10.50 | P2008 Svår - C | Sollentuna FK P08 Helenelund - Hammarby IF IF 09:A | ||
11.45 | P2008 Svår - Mr grp 1 | Hammarby IF IF 09:A - IFK Lidingö P08-12 | ||
12.15 | P2008 Svår - Mr grp 1 | Sollentuna FK P08 Helenelund - Vendelsö IK P08 Handen Blå | ||
12.45 | P2008 Svår - Mr grp 1 | IF Brommapojkarna P08-3 - AIK FF U | ||
13.15 | P2008 Svår - Mr grp 1 | IFK Haninge 08:2 - IF Brommapojkarna P08-12 | ||
13.45 | P2008 Svår - D | Tullinge Fotboll - IK Frej P08 | ||
14.15 | P2008 Svår - F | IF Brommapojkarna P08-4 - Älta IF | ||
14.45 | P2008 Svår - D | Nackdala Nackdala AIS 1 - IK Frej P08 | ||
15.15 | P2008 Svår - E | Norrtulls SK P08 Gul - IFK Sollentuna | ||
15.45 | P2008 Svår - D | IK Frej P08 - Sollentuna FK, Töjnan Svart | ||
16.35 | P2008 Svår - F | Älta IF - Djurgårdens IF P08-3 | ||
17.30 | P2008 Svår - Mr grp 1 | IF Brommapojkarna P08-4 - Tullinge Fotboll | ||
18.00 | P2008 Svår - Mr grp 1 | Djurgårdens IF P08-3 - Nackdala Nackdala AIS 1 | ||
18.30 | P2008 Svår - Mr grp 1 | IK Frej P08 - IF Brommapojkarna P08-10 | ||
19.00 | P2008 Svår - Mr grp 1 | Sollentuna FK, Töjnan Svart - Norrtulls SK P08 Gul |