Res | ||||
---|---|---|---|---|
09.00 | F10 - A | Kullavik IF C - Näsets SK Vinröd | - | |
09.45 | F10 - A | Näsets SK Vinröd - Tölö 2 | - | |
10.30 | F10 - A | Tölö 2 - Sävedalen Röd | - | |
11.15 | F10 - A | Tölö 2 - Kullavik IF C | - | |
12.00 | F10 - B | Kullavik IF D - Näsets SK Blå | - | |
12.45 | F10 - A | Zenith Vit - Tölö 2 | - | |
13.30 | F10 - B | Näsets SK Blå - Tölö 1 | - | |
14.15 | F10 - B | Tölö 1 - Näsets SK Blå | - | |
15.00 | F10 - B | Tölö 1 - Kullavik IF D | - | |
15.45 | F10 - B | Näsets SK Vit - Tölö 1 | - |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
09.00 | P10 - A | Hovås Billdals IF HBIF 1 - Lerkils IF Röd | - | |
09.40 | P10 - A | Lerkils IF Röd - IFK Fjärås Lag Svart | - | |
10.20 | P10 - A | IFK Fjärås Lag Svart - Kullavik IF 2 | - | |
11.00 | P10 - A | IFK Fjärås Lag Svart - Hovås Billdals IF HBIF 1 | - | |
11.40 | P10 - B | Hovås Billdals IF HBIF 4 - Tölö IF Svart | - | |
12.20 | P10 - A | Lerkils IF Röd - Kullavik IF 2 | - | |
13.00 | P10 - B | Tölö IF Svart - IFK Fjärås Lag Vit | - | |
13.40 | P10 - B | IFK Fjärås Lag Vit - Kullavik IF 1 | - | |
14.20 | P10 - B | IFK Fjärås Lag Vit - Hovås Billdals IF HBIF 4 | - | |
15.00 | P10 - B | Älvängen Vit - IFK Fjärås Lag Vit | - |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
09.00 | F09 - A | Kullavik IF B - Älvsborg FF Blå | ||
09.45 | F09 - A | Älvsborg FF Guld - Hönö IS Lag1, röd | ||
10.30 | F09 - A | Älvsborg FF Blå - Kullavik IF A | ||
11.15 | F09 - A | Hovås Billdal IF 1 - Älvsborg FF Guld | ||
12.00 | F09 - A | Kullavik IF A - Älvsborg FF Svart | ||
12.45 | F09 - A | Älvsborg FF Guld - Hovås Billdal 2 | ||
13.30 | F09 - A | Kullavik IF A - Älvsborg FF Guld | ||
14.15 | F09 - A | Hönö IS Lag1, röd - Älvsborg FF Svart |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
08.00 | P09 - A | Västra Frölunda - Kullavik IF Lag B | ||
08.40 | P09 - A | Kullavik IF Lag B - Finlandia/Pallo AIF vit | ||
09.20 | P09 - A | Finlandia/Pallo AIF vit - Kållered SK KSK Vit | ||
10.00 | P09 - A | Finlandia/Pallo AIF vit - Västra Frölunda | ||
10.40 | P09 - B | Partille IF PIF 1 - Hönö IS Röd 2 | ||
11.20 | P09 - A | If Väster Vit - Finlandia/Pallo AIF vit | ||
12.00 | P09 - B | Hönö IS Röd 2 - ASKIM IK svart | ||
12.40 | P09 - B | ASKIM IK svart - Kållered SK KSK Blå | ||
13.20 | P09 - B | ASKIM IK svart - Partille IF PIF 1 | ||
14.00 | P09 - C | Partille IF PIF 2 - Hönö IS Röd 1 | ||
14.40 | P09 - B | If Väster Svart - ASKIM IK svart | ||
15.20 | P09 - C | Hönö IS Röd 1 - ASKIM IK Röd | ||
16.00 | P09 - C | ASKIM IK Röd - Zenith | ||
16.40 | P09 - C | ASKIM IK Röd - Partille IF PIF 2 | ||
17.20 | P09 - C | Kullavik IF Lag A - ASKIM IK Röd |