Res | ||||
---|---|---|---|---|
09.30 | P2009 Svår - A | Hammarby IF 5 - Älta IF Svart | ||
10.30 | P2009 Svår - A | Enskede IK Svart - Hammarby IF 5 | ||
11.30 | P2009 Svår - A | Rönninge Salem Fotboll - Hammarby IF 5 | ||
12.30 | P2009 Svår - A | IF Brommapojkarna Svart - Rönninge Salem Fotboll | ||
13.20 | P2009 Svår - A | Hammarby IF 5 - IF Brommapojkarna Svart |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
09.00 | P2007 Svår - A | IF Brommapojkarna P07-6 - IFK Vaxholm 1 | ||
10.00 | P2007 Svår - A | AIK P07 Orange - IF Brommapojkarna P07-6 | ||
11.00 | P2007 Svår - A | IF Brommapojkarna P07-4U - IF Brommapojkarna P07-6 | ||
12.00 | P2007 Svår - A | IF Brommapojkarna 07-11 - IF Brommapojkarna P07-4U | ||
12.50 | P2007 Svår - A | IF Brommapojkarna P07-6 - IF Brommapojkarna 07-11 | ||
14.00 | F2007 - A | Stureby SK Lag 2 - Enebybergs IF Lag 1 | ||
15.00 | F2007 - A | Stureby SK Lag 1 - Stureby SK Lag 2 | ||
16.00 | F2007 - A | Stureby SK Lag 1 - Enebybergs IF Lag 1 |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
09.00 | P2008 - A | IK Frej P08 Gul - Djurgården P08-4 | ||
09.30 | P2008 - B | Djurgårdens IF P08-3 - Vasalund Rinkeby P08 Röd | ||
10.00 | P2008 - C | IK Frej P08 Svart - Skå IK Gul 2 | ||
10.30 | P2008 - A | Brommapojkarna svart Svart - Djurgården P08-4 | ||
11.00 | P2008 - B | Sörskogens IF - Vasalund Rinkeby P08 Röd | ||
11.30 | P2008 - C | Älta IF - Skå IK Gul 2 | ||
12.00 | P2008 - A | Brommapojkarna svart Svart - IK Frej P08 Gul | ||
12.30 | P2008 - B | Sörskogens IF - Djurgårdens IF P08-3 | ||
13.00 | P2008 - C | Älta IF - IK Frej P08 Svart | ||
13.50 | P2008 - Mr grp 1 | Bele Barkarby Grön - Skå IK Gul 2 | ||
14.20 | P2008 - Mr grp 1 | IK Frej P08 Gul - Djurgårdens IF P08-3 | ||
14.50 | P2008 - Mr grp 1 | IK Frej P08 Svart - Djurgården P08-4 |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
09.30 | P2009 - A | Sickla IF 09 röd - Djurgårdens IF P09-7 | ||
10.00 | P2009 - B | Tumba IFK - Rönninge/Salem Fotboll | ||
10.30 | P2009 - A | Djurgårdens IF P09-5 - Djurgårdens IF P09-7 | ||
11.00 | P2009 - B | IF Brommapojkarna Röd - Rönninge/Salem Fotboll | ||
11.30 | P2009 - A | Djurgårdens IF P09-5 - Sickla IF 09 röd | ||
12.00 | P2009 - B | IF Brommapojkarna Röd - Tumba IFK | ||
12.50 | P2009 - Mr grp 1 | Djurgårdens IF P09-7 - Rönninge/Salem Fotboll | ||
13.20 | P2009 - Mr grp 1 | IF Brommapojkarna P09-4 - IF Brommapojkarna Röd |