Gymnastik sal från sent 1960 tal. Renoverad i omgångar. 4 st omklädningsrum med duschrum och toalett. Små möjligheter till uppvärmning(finns bra uppvärmnings ytor runt idrottshall(utomhus).
Res | ||||
---|---|---|---|---|
1. | 18.30 | F05 - A | Edet FK Blå - SBTK/LNIK | 0 - 2 |
2. | 18.45 | F05 - A | Torp GoIF Blå - Säffle FF/Sifhälla SK Vit | 0 - 1 |
3. | 19.00 | F05 - B | IF Viken - Säffle FF/SK Sifhälla Svart | 2 - 0 |
4. | 19.15 | F05 - B | Torp GoIF Vit - Ödsmåls IK | 1 - 0 |
5. | 19.30 | F05 - A | Edet FK Blå - Torp GoIF Blå | 0 - 3 |
6. | 19.45 | F05 - A | SBTK/LNIK - Säffle FF/Sifhälla SK Vit | 1 - 0 |
7. | 20.00 | F05 - B | IF Viken - Torp GoIF Vit | 2 - 0 |
8. | 20.15 | F05 - B | Säffle FF/SK Sifhälla Svart - Ödsmåls IK | 1 - 1 |
9. | 20.30 | F05 - A | Säffle FF/Sifhälla SK Vit - Edet FK Blå | 2 - 0 |
10. | 20.45 | F05 - A | SBTK/LNIK - Torp GoIF Blå | 2 - 0 |
11. | 21.00 | F05 - B | Ödsmåls IK - IF Viken | 0 - 4 |
12. | 21.15 | F05 - B | Säffle FF/SK Sifhälla Svart - Torp GoIF Vit | 3 - 0 |
13. | 21.40 | F05 - 1/2 | SBTK/LNIK - Säffle FF/SK Sifhälla Svart | 1 - 2 |
14. | 22.00 | F05 - 1/2 | IF Viken - Säffle FF/Sifhälla SK Vit | 2 - 0 |
15. | 22.30 | F05 - Final | Säffle FF/SK Sifhälla Svart - IF Viken | 0 - 2 |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
16. | 08.00 | F08 - A | Nol IK - Älvängens IK | |
17. | 08.15 | F08 - A | Edet FK Blå - Edet FK Gul | |
18. | 08.30 | F08 - A | Älvängens IK - Åsaka SK | |
19. | 08.45 | F08 - A | Edet FK Gul - Nol IK | |
20. | 09.00 | F08 - A | Åsaka SK - Edet FK Blå | |
21. | 09.15 | F08 - A | Älvängens IK - Edet FK Gul | |
22. | 09.30 | F08 - A | Åsaka SK - Nol IK | |
23. | 09.45 | F08 - A | Edet FK Blå - Älvängens IK | |
24. | 10.00 | F08 - A | Edet FK Gul - Åsaka SK | |
25. | 10.15 | F08 - A | Nol IK - Edet FK Blå | |
26. | 10.45 | F09 - A | SBTK/LNIK Vit - SBTK/LNIK Gul | |
27. | 11.00 | F09 - A | Edet FK - TBIS | |
28. | 11.20 | F09 - A | Edet FK - SBTK/LNIK Vit | |
29. | 11.35 | F09 - A | SBTK/LNIK Gul - TBIS | |
30. | 11.55 | F09 - A | SBTK/LNIK Vit - TBIS | |
31. | 12.10 | F09 - A | Edet FK - SBTK/LNIK Gul | |
32. | 12.30 | F09 - A | SBTK/LNIK Gul - TBIS | |
33. | 12.45 | F09 - A | Edet FK - SBTK/LNIK Vit | |
34. | 13.05 | F09 - A | SBTK/LNIK Vit - TBIS | |
35. | 13.20 | F09 - A | Edet FK - SBTK/LNIK Gul | |
36. | 13.45 | P06 - B | Stenungsunds IF Röd - IFK Trollhättan Blå/vitt | 1 - 3 |
37. | 14.00 | P06 - B | SBTK/LNIK - IK Oddevold Vit | 1 - 5 |
38. | 14.15 | P06 - A | Edet FK Blå - Sotenäs Ungdom | 0 - 0 |
39. | 14.30 | P06 - A | IK Oddevold Blå - Stenungsunds IF Svart | 3 - 2 |
40. | 14.45 | P06 - B | Stenungsunds IF Röd - SBTK/LNIK | 2 - 1 |
41. | 15.00 | P06 - B | IFK Trollhättan Blå/vitt - IK Oddevold Vit | 0 - 2 |
42. | 15.15 | P06 - A | Edet FK Blå - IK Oddevold Blå | 0 - 2 |
43. | 15.30 | P06 - A | Sotenäs Ungdom - Stenungsunds IF Svart | 0 - 1 |
44. | 15.45 | P06 - B | IK Oddevold Vit - Stenungsunds IF Röd | 1 - 1 |
45. | 16.00 | P06 - B | IFK Trollhättan Blå/vitt - SBTK/LNIK | 4 - 0 |
46. | 16.15 | P06 - A | Stenungsunds IF Svart - Edet FK Blå | 0 - 1 |
47. | 16.30 | P06 - A | Sotenäs Ungdom - IK Oddevold Blå | 0 - 1 |
48. | 16.55 | P06 - 1/2 | IK Oddevold Blå - IFK Trollhättan Blå/vitt | 1 - 4 |
49. | 17.15 | P06 - 1/2 | IK Oddevold Vit - Edet FK Blå | 1 - 0 |
50. | 17.45 | P06 - Final | IFK Trollhättan Blå/vitt - IK Oddevold Vit | 3 - 1 |
51. | 18.25 | P05 - A | HIS Lag 2 - Myckleby IK | 1 - 3 |
52. | 18.40 | P05 - B | Bergsjö IF - HIS Lag 1 | 1 - 1 |
53. | 18.55 | P05 - A | Myckleby IK - Edet Fk | 0 - 2 |
54. | 19.10 | P05 - B | HIS Lag 1 - Munkedals IF | 1 - 1 |
55. | 19.25 | P05 - A | Edet Fk - HIS Lag 2 | 1 - 0 |
56. | 19.40 | P05 - B | Munkedals IF - Bergsjö IF | 1 - 2 |
57. | 20.05 | P05 - 5-6 | HIS Lag 2 - Munkedals IF | 2 - 1 |
58. | 20.25 | P05 - 1/2 | Edet Fk - HIS Lag 1 | 1 - 0 |
59. | 20.45 | P05 - 1/2 | Bergsjö IF - Myckleby IK | 2 - 3* |
60. | 21.15 | P05 - Final | Edet Fk - Myckleby IK | 2 - 0 |
61. | 22.00 | P04 - A | Edet Fk - Nol IK | 0 - 1 |
62. | 22.15 | P04 - B | Skoftebyns IF - Munkedals if | 1 - 0 |
63. | 22.30 | P04 - A | Nol IK - IFK Uddevalla Vit | 3 - 0 |
64. | 22.45 | P04 - B | Munkedals if - IFK Uddevalla Blå | 5 - 1 |
65. | 23.00 | P04 - A | IFK Uddevalla Vit - Edet Fk | 1 - 0 |
66. | 23.15 | P04 - B | IFK Uddevalla Blå - Skoftebyns IF | 1 - 3 |
67. | 23.40 | P04 - 5-6 | Edet Fk - IFK Uddevalla Blå | 5 - 3 |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
68. | 00.00 | P04 - 1/2 | Nol IK - Munkedals if | 3 - 1 |
69. | 00.20 | P04 - 1/2 | Skoftebyns IF - IFK Uddevalla Vit | 5 - 4 |
70. | 00.50 | P04 - Final | Nol IK - Skoftebyns IF | 3 - 0 |
71. | 08.00 | P10 - A | Qviding FIF ( P11) Björnar - Qviding FIF ( P11) Vargar | |
72. | 08.15 | P10 - A | Edet FK Vit - Ahlafors IF P10 | |
73. | 08.30 | P10 - A | Qviding FIF ( P11) Vargar - Edet FK Blå | |
74. | 08.45 | P10 - A | Ahlafors IF P10 - Qviding FIF ( P11) Björnar | |
75. | 09.00 | P10 - A | Edet FK Blå - Edet FK Vit | |
76. | 09.15 | P10 - A | Qviding FIF ( P11) Vargar - Ahlafors IF P10 | |
77. | 09.30 | P10 - A | Edet FK Blå - Qviding FIF ( P11) Björnar | |
78. | 09.45 | P10 - A | Edet FK Vit - Qviding FIF ( P11) Vargar | |
79. | 10.00 | P10 - A | Ahlafors IF P10 - Edet FK Blå | |
80. | 10.15 | P10 - A | Qviding FIF ( P11) Björnar - Edet FK Vit | |
81. | 10.50 | P09 - A | Edet FK Real - Edet FK United | |
82. | 11.05 | P09 - A | Västra Frölunda IF - Grohed/Ljungskile SK Vit | |
83. | 11.20 | P09 - A | Edet FK United - Grohed/Ljungskile SK Svart | |
84. | 11.35 | P09 - A | Grohed/Ljungskile SK Vit - Edet FK Real | |
85. | 11.50 | P09 - A | Grohed/Ljungskile SK Svart - Västra Frölunda IF | |
86. | 12.05 | P09 - A | Edet FK United - Grohed/Ljungskile SK Vit | |
87. | 12.20 | P09 - A | Grohed/Ljungskile SK Svart - Edet FK Real | |
88. | 12.35 | P09 - A | Västra Frölunda IF - Edet FK United | |
89. | 12.50 | P09 - A | Grohed/Ljungskile SK Vit - Grohed/Ljungskile SK Svart | |
90. | 13.05 | P09 - A | Edet FK Real - Västra Frölunda IF | |
91. | 13.40 | P08 - A | SBTK/LNIK Vit - Trollhättan Bois Vit | |
92. | 13.55 | P08 - A | Edet FK - Nol | |
93. | 14.10 | P08 - A | Trollhättan Bois Vit - Trollhättan Bois Röd | |
94. | 14.25 | P08 - A | Nol - SBTK/LNIK Vit | |
95. | 14.40 | P08 - A | Trollhättan Bois Röd - Edet FK | |
96. | 14.55 | P08 - A | Trollhättan Bois Vit - Nol | |
97. | 15.10 | P08 - A | Trollhättan Bois Röd - SBTK/LNIK Vit | |
98. | 15.25 | P08 - A | Edet FK - Trollhättan Bois Vit | |
99. | 15.40 | P08 - A | Nol - Trollhättan Bois Röd | |
100. | 15.55 | P08 - A | SBTK/LNIK Vit - Edet FK | |
101. | 16.30 | P07 - A | Edet FK 2 - SBTK/LNIK Gul | |
102. | 16.45 | P07 - A | Edet FK 1 - Bergsjö IF Bergsjö IF-P07 | |
103. | 17.00 | P07 - A | SBTK/LNIK Gul - Trollhättans Bois | |
104. | 17.15 | P07 - A | Bergsjö IF Bergsjö IF-P07 - Edet FK 2 | |
105. | 17.30 | P07 - A | Trollhättans Bois - Edet FK 1 | |
106. | 17.45 | P07 - A | SBTK/LNIK Gul - Bergsjö IF Bergsjö IF-P07 | |
107. | 18.00 | P07 - A | Trollhättans Bois - Edet FK 2 | |
108. | 18.15 | P07 - A | Edet FK 1 - SBTK/LNIK Gul | |
109. | 18.30 | P07 - A | Bergsjö IF Bergsjö IF-P07 - Trollhättans Bois | |
110. | 18.45 | P07 - A | Edet FK 2 - Edet FK 1 |