Res | ||||
---|---|---|---|---|
09.30 | Pojkar 7 år, födda 11 - A | Husie IF Grön - Skanör-Falsterbo IF 1 | ||
09.45 | Pojkar 7 år, födda 11 - B | Kulladals FF Blå - Kvarnby IK Blå | ||
10.00 | Pojkar 7 år, födda 11 - C | Husie IF Vit - Kvarnby IK Röd | ||
10.15 | Pojkar 7 år, födda 11 - A | FC Bellevue 1 - Husie IF Grön | ||
10.30 | Pojkar 7 år, födda 11 - B | Anderslövs Boik - Kulladals FF Blå | ||
10.45 | Pojkar 7 år, födda 11 - C | FC Bellevue 2 - Husie IF Vit | ||
11.00 | Pojkar 7 år, födda 11 - D | Kulladals FF Vit - Skanör-Falsterbo IF 2 | ||
11.15 | Pojkar 7 år, födda 11 - E | FC Rosengård 1917 2 - Skanör-Falsterbo IF 3 | ||
11.30 | Pojkar 7 år, födda 11 - A | Skanör-Falsterbo IF 1 - FC Bellevue 1 | ||
11.45 | Pojkar 7 år, födda 11 - B | Kvarnby IK Blå - Anderslövs Boik | ||
12.00 | Pojkar 7 år, födda 11 - C | Kvarnby IK Röd - FC Bellevue 2 | ||
12.15 | Pojkar 7 år, födda 11 - D | Vellinge IF Blå - Kulladals FF Vit | ||
12.30 | Pojkar 7 år, födda 11 - E | FC Bellevue 3 - FC Rosengård 1917 2 | ||
13.00 | Pojkar 7 år, födda 11 - D | Skanör-Falsterbo IF 2 - Vellinge IF Blå | ||
13.15 | Pojkar 7 år, födda 11 - E | Skanör-Falsterbo IF 3 - FC Bellevue 3 | ||
13.45 | Pojkar 10 år, födda 08 - A | FC Möjligheten Blå - Vakant 1 | ||
14.00 | Pojkar 10 år, födda 08 - B | LB07 BX - Trelleborgs FF Blå | ||
14.15 | Pojkar 10 år, födda 08 - C | Askeröds IF Blå - Trelleborgs FF Vit | ||
14.30 | Pojkar 10 år, födda 08 - E | Malmö City FC - Husie IF Svart | ||
14.45 | Pojkar 10 år, födda 08 - F | Lindeborgs FF 2 - Liria IF | ||
15.00 | Pojkar 10 år, födda 08 - A | FC Trelleborg 1 - FC Möjligheten Blå | ||
15.15 | Pojkar 10 år, födda 08 - B | IFK Klagshamn Gul - LB07 BX | ||
15.30 | Pojkar 10 år, födda 08 - D | Lindeborgs FF 1 - Heleneholms SK | ||
15.45 | Pojkar 10 år, födda 08 - E | Husie IF Svart - Askeröds IF Grön | ||
16.15 | Pojkar 10 år, födda 08 - B | LB07 BX - Vakant 2 | ||
16.30 | Pojkar 10 år, födda 08 - C | Trelleborgs FF Vit - FC Bellevue 2 | ||
16.45 | Pojkar 10 år, födda 08 - E | Askeröds IF Grön - Malmö City FC | ||
17.00 | Pojkar 10 år, födda 08 - F | Liria IF - FC Bellevue 3 |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
11.00 | Pojkar 8 år, födda 10 - A | BK Olympic Grön - IK Wormo Blå | ||
11.15 | Pojkar 8 år, födda 10 - A | Skanör-Falsterbo IF Röd - Trelleborgs FF Blå | ||
11.30 | Pojkar 8 år, födda 10 - B | Landskrona Bois - FC Bellevue 1 | ||
11.45 | Pojkar 8 år, födda 10 - B | Lilla torg Blå - Trelleborgs FF Vit | ||
12.00 | Pojkar 8 år, födda 10 - A | Trelleborgs FF Blå - BK Olympic Grön | ||
12.15 | Pojkar 8 år, födda 10 - A | IK Wormo Blå - Skanör-Falsterbo IF Röd | ||
12.30 | Pojkar 8 år, födda 10 - B | Trelleborgs FF Vit - Landskrona Bois | ||
12.45 | Pojkar 8 år, födda 10 - B | FC Bellevue 1 - Lilla torg Blå | ||
13.00 | Pojkar 8 år, födda 10 - A | Skanör-Falsterbo IF Röd - BK Olympic Grön | ||
13.15 | Pojkar 8 år, födda 10 - A | Trelleborgs FF Blå - IK Wormo Blå | ||
13.30 | Pojkar 8 år, födda 10 - B | Lilla torg Blå - Landskrona Bois | ||
13.45 | Pojkar 8 år, födda 10 - B | Trelleborgs FF Vit - FC Bellevue 1 | ||
14.15 | Pojkar 11 år, födda 07 - C | FC Bellevue 2 - FC Trelleborg Gul | ||
14.30 | Pojkar 11 år, födda 07 - D | BK Olympic vit - FC Bellevue 3 | ||
14.45 | Pojkar 11 år, födda 07 - D | FC Trelleborg Vit - LFF | ||
15.15 | Pojkar 11 år, födda 07 - C | BK Olympic Grön - FC Bellevue 2 | ||
15.30 | Pojkar 11 år, födda 07 - D | LFF - BK Olympic vit | ||
16.15 | Pojkar 11 år, födda 07 - C | FC Trelleborg Gul - BK Olympic Grön | ||
16.30 | Pojkar 11 år, födda 07 - D | FC Trelleborg Vit - BK Olympic vit |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
09.30 | Pojkar 9 år, födda 09 - A | BK Olympic Grön - FC Bellevue 1 | ||
09.45 | Pojkar 9 år, födda 09 - A | Malmö FF 1 - Staffanstorp United Blå | ||
10.00 | Pojkar 9 år, födda 09 - C | FC Bellevue 2 - Malmö FF 2 | ||
10.15 | Pojkar 9 år, födda 09 - C | BK Olympic Vit - Staffanstorp United Vit | ||
10.30 | Pojkar 9 år, födda 09 - A | Staffanstorp United Blå - BK Olympic Grön | ||
10.45 | Pojkar 9 år, födda 09 - A | FC Bellevue 1 - Malmö FF 1 | ||
11.00 | Pojkar 9 år, födda 09 - C | Staffanstorp United Vit - FC Bellevue 2 | ||
11.15 | Pojkar 9 år, födda 09 - C | Malmö FF 2 - BK Olympic Vit | ||
11.45 | Pojkar 9 år, födda 09 - A | Malmö FF 1 - BK Olympic Grön | ||
12.00 | Pojkar 9 år, födda 09 - A | Staffanstorp United Blå - FC Bellevue 1 | ||
12.15 | Pojkar 9 år, födda 09 - C | BK Olympic Vit - FC Bellevue 2 | ||
12.30 | Pojkar 9 år, födda 09 - C | Staffanstorp United Vit - Malmö FF 2 | ||
12.45 | Pojkar 9 år, födda 09 - B | FC Rosengård 1917 - Furulunds IK 1 | ||
13.00 | Pojkar 9 år, födda 09 - B | Hyllie IK Grön - Linero IF röd | ||
13.15 | Pojkar 9 år, födda 09 - D | Furulunds IK 2 - Heleneholms SK | ||
13.30 | Pojkar 9 år, födda 09 - D | Linero IF vit - Liria IF | ||
13.45 | Pojkar 9 år, födda 09 - B | Linero IF röd - FC Rosengård 1917 | ||
14.00 | Pojkar 9 år, födda 09 - B | Furulunds IK 1 - Hyllie IK Grön | ||
14.15 | Pojkar 9 år, födda 09 - D | Liria IF - Furulunds IK 2 | ||
14.30 | Pojkar 9 år, födda 09 - D | Heleneholms SK - Linero IF vit | ||
15.00 | Pojkar 9 år, födda 09 - B | Hyllie IK Grön - FC Rosengård 1917 | ||
15.15 | Pojkar 9 år, födda 09 - B | Linero IF röd - Furulunds IK 1 | ||
15.30 | Pojkar 9 år, födda 09 - D | Linero IF vit - Furulunds IK 2 | ||
15.45 | Pojkar 9 år, födda 09 - D | Liria IF - Heleneholms SK |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
09.30 | Flickor 12/13 år, födda 05/06 - B | FC Rosengård 1917 - Husie IF Grön | 0 - 2 | |
09.45 | Flickor 12/13 år, födda 05/06 - C | Husie IF Gul - Fortuna FF Svart | 0 - 1 | |
10.00 | Flickor 14/15 år, födda 03/04 - B | FC Rosengård 1917 - BK Olympic | 3 - 0 | |
10.15 | Flickor 14/15 år, födda 03/04 - C | LB07 Svart - FC Möjligheten Svart | 1 - 1 | |
10.30 | Flickor 12/13 år, födda 05/06 - B | Fortuna FF Röd - FC Rosengård 1917 | 3 - 0 | |
10.45 | Flickor 12/13 år, födda 05/06 - C | Kvarnby IK Blå - Husie IF Gul | 0 - 1 | |
11.00 | Flickor 14/15 år, födda 03/04 - B | IFK Klagshamn - FC Rosengård 1917 | 1 - 2 | |
11.15 | Flickor 14/15 år, födda 03/04 - C | Hyllie IK Svart - LB07 Svart | 0 - 0 | |
11.45 | Flickor 12/13 år, födda 05/06 - B | Hyllie IK Svart - FC Rosengård 1917 | 3 - 0 | |
12.00 | Flickor 12/13 år, födda 05/06 - C | Fortuna FF Svart - Kvarnby IK Blå | 3 - 0 | |
12.15 | Flickor 14/15 år, födda 03/04 - B | Hyllie IK Grön - FC Rosengård 1917 | 1 - 0 | |
12.30 | Flickor 14/15 år, födda 03/04 - C | FC Möjligheten Svart - Hyllie IK Svart | 2 - 1 | |
13.15 | Flickor 10/11 år, födda 07/08 - A | FC Bellevue - FC Rosengård 1917 | ||
13.30 | Flickor 10/11 år, födda 07/08 - A | FC Möjligheten - FC Rosengård 1917 | ||
13.45 | Flickor 8/9 år, födda 09/10 - A | FC Rosengård 1917 Röd - BK Olympic Grön | ||
14.00 | Flickor 8/9 år, födda 09/10 - A | LB07 Röd - Vellinge IF Röd | ||
14.15 | Flickor 8/9 år, födda 09/10 - B | FC Rosengård 1917 Vit - LB07 Svart | ||
14.30 | Flickor 8/9 år, födda 09/10 - B | BK Olympic Vit - FC Rosengård 1917 Blå | ||
14.45 | Flickor 8/9 år, födda 09/10 - A | Vellinge IF Röd - FC Rosengård 1917 Röd | ||
15.00 | Flickor 8/9 år, födda 09/10 - A | BK Olympic Grön - LB07 Röd | ||
15.15 | Flickor 8/9 år, födda 09/10 - B | FC Rosengård 1917 Blå - FC Rosengård 1917 Vit | ||
15.30 | Flickor 8/9 år, födda 09/10 - B | LB07 Svart - BK Olympic Vit | ||
15.45 | Flickor 8/9 år, födda 09/10 - A | LB07 Röd - FC Rosengård 1917 Röd | ||
16.00 | Flickor 8/9 år, födda 09/10 - A | Vellinge IF Röd - BK Olympic Grön | ||
16.15 | Flickor 8/9 år, födda 09/10 - B | FC Rosengård 1917 Blå - LB07 Svart |