Res | ||||
---|---|---|---|---|
08.30 | P2009 Svår - A | Karlberg BK Lag 2, vit - IF Brommapojkarna P09-26 | ||
09.00 | P2009 Svår - C | Hanvikens SK Lag svart - IFK Lidingö P10 Blue Boys | ||
09.30 | P2009 Svår - A | Karlberg BK Lag 2, vit - Rönninge/Salem Fotboll 1 | ||
10.00 | P2009 Svår - C | Hanvikens SK Lag svart - Enskede IK Svart | ||
10.30 | P2009 Svår - A | Djurgårdens IF P09-6 - Karlberg BK Lag 2, vit | ||
11.00 | P2009 Svår - C | IF Brommapojkarna Röd - Hanvikens SK Lag svart | ||
1. | 12.00 | P2009 Svår - Ss grp 1 | IF Brommapojkarna P09-26 - Hanvikens SK Lag röd | |
5. | 12.30 | P2009 Svår - Ss grp 1 | IF Brommapojkarna Röd - Djurgårdens IF P09-7 | |
9. | 13.00 | P2009 Svår - Ss grp 1 | IF Brommapojkarna P09-26 - IF Brommapojkarna Svart Lag 2 | |
13. | 13.30 | P2009 Svår - Ss grp 1 | IF Brommapojkarna Röd - Huddinge IF 5 | |
14.00 | P2009 Svår - E | AIK FF Orange Y - Vendelsö IK Vit | ||
14.30 | P2009 Svår - H | IFK Stocksund Vit - FC Djursholm 2 | ||
15.00 | P2009 Svår - E | AIK FF Orange Y - IFK Stocksund Lag 1, Blå | ||
15.30 | P2009 Svår - H | IFK Stocksund Vit - AFC Eskilstuna | ||
16.00 | P2009 Svår - E | Spånga P10-6 - AIK FF Orange Y | ||
16.30 | P2009 Svår - H | Vasalunds IF P09 Solna - IFK Stocksund Vit | ||
17. | 17.30 | P2009 Svår - Ss grp 1 | AIK FF Orange Y - Vasalunds IF U-lag | |
23. | 18.00 | P2009 Svår - Ss grp 1 | FC Djursholm 2 - Tullinge Vit | |
29. | 18.30 | P2009 Svår - Ss grp 1 | Vasalunds IF U-lag - Jarlabergs IF P09 Gul | |
35. | 19.00 | P2009 Svår - Ss grp 1 | Tullinge Vit - IF Brommapojkarna Svart |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
08.00 | P2008 Svår - A | Vendelsö ik Handen Blå - Täby FK P08:3 Svart | ||
08.30 | P2008 Svår - C | Sollentuna FK Töjnan - Örby IS P08 Vit | ||
09.00 | P2008 Svår - A | Vendelsö ik Handen Blå - AIK P08A | ||
09.30 | P2008 Svår - C | Sollentuna FK Töjnan - IF Brommapojkarna | ||
10.00 | P2008 Svår - A | IF Brommapojkarna Röd - Vendelsö ik Handen Blå | ||
10.30 | P2008 Svår - C | Ursvik IK Grön - Sollentuna FK Töjnan | ||
16.15 | P2008 Svår - E | Nacka FC - IF Brommapojkarna P08-12 | ||
17.00 | P2008 Svår - G | Nacka FC svart - Tullinge Fotboll | ||
155. | 18.15 | P2008 Svår - Mr grp 1 | IF Brommapojkarna 10 - Vasalunds IF A |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
08.00 | F2008 - A | Djurgårdens IF Blå - Sollentuna FK Viby | ||
08.30 | F2008 - B | IFK Lidingö F08:6 - Belebarkarby FF Orange | ||
09.00 | F2008 - A | Djurgårdens IF Blå - Älvsjö AIK Vit-lag 2 | ||
09.30 | F2008 - B | IFK Lidingö F08:6 - AIK Svart | ||
10.00 | F2008 - A | Danderyd SK - Djurgårdens IF Blå | ||
10.30 | F2008 - B | Ekerö IK Gul - IFK Lidingö F08:6 | ||
189. | 11.45 | F2008 - Mr grp 1 | Djurgårdens IF Blå - AIK Svart | |
191. | 12.15 | F2008 - Mr grp 1 | Älvsjö AIK Vit-lag 2 - Belebarkarby FF Orange | |
193. | 12.45 | F2008 - Mr grp 1 | Djurgårdens IF Blå - Ekerö IK Gul | |
195. | 13.15 | F2008 - Mr grp 1 | Älvsjö AIK Vit-lag 2 - IFK Lidingö F08:6 | |
14.00 | F2008 - C | Vallentuna Damfotboll Röd - Älta IF Vit | ||
14.30 | F2008 - D | Enebybergs IF Vit - Sollentuna FK Helenelund Lag 2 | ||
15.00 | F2008 - C | Vallentuna Damfotboll Röd - Sollentuna FK Helenelund Lag 1 | ||
15.30 | F2008 - D | Enebybergs IF Vit - Älta IF Svart | ||
16.00 | F2008 - C | Enebybergs IF Lila - Vallentuna Damfotboll Röd | ||
16.30 | F2008 - D | Västerhaninge IF - Enebybergs IF Vit | ||
197. | 17.45 | F2008 - Mr grp 1 | Vallentuna Damfotboll Röd - Älta IF Svart | |
199. | 18.15 | F2008 - Mr grp 1 | Enebybergs IF Lila - Sollentuna FK Helenelund Lag 2 | |
201. | 18.45 | F2008 - Mr grp 1 | Vallentuna Damfotboll Röd - Enebybergs IF Vit | |
203. | 19.15 | F2008 - Mr grp 1 | Enebybergs IF Lila - Västerhaninge IF |