Cupen spelas på vårt nya konstgräs på Vallhamra IP. Det finns omklädningsrum i anslutning till planen.
Res | ||||
---|---|---|---|---|
09.00 | P08 - A | Alingsås IF - Hönö is | ||
09.30 | P08 - A | Västra Frölunda 1 - Lerkils IF Röd | ||
10.00 | P08 - A | Sävedalens IF röd - Sparsörs AIK Svart | ||
10.30 | P08 - A | Hönö is - Lunden ÖBK Vit | ||
11.00 | P08 - A | Sävedalens IF röd - Västra Frölunda 1 | ||
11.30 | P08 - A | Alingsås IF - Lerkils IF Röd | ||
12.00 | P08 - A | Lunden ÖBK Vit - Sparsörs AIK Svart | ||
12.30 | P08 - A | Lerkils IF Röd - Hönö is | ||
13.00 | P08 - A | Sävedalens IF röd - Alingsås IF | ||
13.30 | P08 - A | Västra Frölunda 1 - Lunden ÖBK Vit | ||
14.10 | P08 - A | Hönö is - Sparsörs AIK Svart | ||
14.40 | P08 - A | Alingsås IF - Västra Frölunda 1 | ||
15.10 | P08 - A | Sparsörs AIK Svart - Lerkils IF Röd | ||
15.40 | P08 - A | Lunden ÖBK Vit - Sävedalens IF röd |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
09.00 | F08 - A | Sävedalens IF - Annebergs IF Blå | ||
09.30 | F08 - A | Bergums IF Blå - Backatorp IF | ||
10.00 | F08 - A | Kullavik IF 2 - Annebergs IF Blå | ||
10.30 | F08 - A | Kullavik IF 1 - Bergums IF Blå | ||
11.00 | F08 - A | Annebergs IF Blå - BK Häcken | ||
11.30 | F08 - A | Bergums IF Blå - IF Mölndal Fotboll Röd | ||
12.30 | F08 - A | Annebergs IF Blå - Bergums IF Blå | ||
13.00 | F08 - A | Backatorp IF - BK Häcken | ||
13.40 | F08 - A | Kullavik IF 2 - Backatorp IF | ||
14.10 | F08 - A | Kullavik IF 1 - Annebergs IF Blå |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
09.30 | F07 - A | Askims IK - Lerums IS | ||
10.05 | F07 - A | Bergums IF - Jonsereds IF | ||
10.40 | F07 - A | Askims IK - Kållereds SK | ||
11.15 | F07 - A | Lerums IS - Bergums IF | ||
11.50 | F07 - A | Jonsereds IF - Kållereds SK | ||
12.25 | F07 - A | Askims IK - Bergums IF | ||
13.00 | F07 - A | Lerums IS - Jonsereds IF | ||
13.35 | F07 - A | Kållereds SK - Bergums IF | ||
14.15 | F07 - A | Askims IK - Jonsereds IF | ||
14.50 | F07 - A | Lerums IS - Kållereds SK |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
09.00 | P07 - A | Backatorp IF - Hönö IS | ||
09.30 | P07 - A | IK Zenith Grön - Västra Frölunda IF Grön | ||
10.00 | P07 - A | Sävedalens IF Blå - Hovås Billdal IF Röd | ||
10.30 | P07 - A | Hönö IS - Kållered SK Vit | ||
11.00 | P07 - A | Sävedalens IF Blå - IK Zenith Grön | ||
11.30 | P07 - A | Backatorp IF - Västra Frölunda IF Grön | ||
12.00 | P07 - A | Kållered SK Vit - Hovås Billdal IF Röd | ||
12.30 | P07 - A | Västra Frölunda IF Grön - Hönö IS | ||
13.00 | P07 - A | Sävedalens IF Blå - Backatorp IF | ||
13.30 | P07 - A | IK Zenith Grön - Kållered SK Vit | ||
14.10 | P07 - A | Hönö IS - Hovås Billdal IF Röd | ||
14.40 | P07 - A | Backatorp IF - IK Zenith Grön | ||
15.10 | P07 - A | Hovås Billdal IF Röd - Västra Frölunda IF Grön | ||
15.40 | P07 - A | Kållered SK Vit - Sävedalens IF Blå |